Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='Tola']Sunia ma sie swietnie; nauczyla sie juz nawet otwierac drzwi od pokoiku, bo nudzi się jej samej :cool3:[/QUOTE] inteligentna jest:p, wiedziałam:lol: [quote name='Tola']Mysle ze wszyscy tutaj mają nieustanie zacisniete kciuki:cool3:[/QUOTE] ja już przykurczu dostaję:cool3:, a wy tu ciągle konspiracyjnie:eviltong: trzymacie w napięciu
  2. spokojnie mmd tu wszystkie stare mężatki, ale.... w starym piecu....:cooldevi::evil_lol:
  3. No przyszłam i padłam ze śmiechu :roflt::roflt::roflt::roflt: :turn-l:z Wami to się po prostu wytrzymać nie da:evil_lol::evil_lol:, najbardziej rozpuszczony watek na tym forum:BIG: Idźcie rozruszać innych, bo tam ciemno jak u Wuni dzisiaj:evil_lol:
  4. ona chyba taka skromniutka, cichutka jeszcze nie może uwierzyć, że to jej się przytrafiło...
  5. Dzięki Tola za wyjaśnienie, czyli mozna zabrać, ale nie ma gdzie, no i nie wiadomo, czy to dokładnie Master Olu a skąd masz cynk, że to ten pies poszukiwany przez nas?
  6. A u nas właśnie sypie śnieg, oby bidny Gapcio wytrzymał, najgorzej jak zmoknie biedak:shake:
  7. [quote name='RenW']Make-up nie spłynie, bo to lepsza marka jest : Lancome :diabloti: (made in Ketunia, a to już jest marka sama w sobie):p Trzymam bezpieczną odległość i kierunek, czasem tylko kiwom się..:evil_lol: Proszę mi kompas zakupić, co bym nie zboczyła z trasy. :evil_lol:[/QUOTE] No dobra, dobra...:eviltong: Ja tylko nie zapomnę :evil_lol: ,jak moja mama w dniu wesela siostry wróciła od wizażystki, a cały makijaż spływał z niej ciurkiem:shake:, gorąco było to fakt, ale 70 zł. za coś co spłynęło po 45min.:angryy:, wyobraźcie sobie minę mojej mamy jak się w lustrze zobaczyła, bo my wszystkie nabrałyśmy wody w usta, nikt biedaczce nie odważył sie powiedzieć:roll::evil_lol:. Poprawiałam ja i myślę, ze było lepiej niż po profesjonaliście:eviltong::lol:
  8. [quote name='karolciasz28']Ale słodka:loveu::loveu: Porobię ogłoszenia.;)[/QUOTE] ja wykupiłam zestawy ogłoszeń na bazarku, więc moze Ty napisz piękny tekst, ja dodam zdjęcia i gotowe lub zrobimy to oddzielnie, ale w innych terminach:cool3:?
  9. [B]sprzedane:multi::multi:[/B]
  10. [quote name='RenW'][B]Ciotka, nie darujem Ci tego, bo tu każdy skrawek papieru na wagę złota jest !:diabloti:[/B][/QUOTE] Wunia pedziała Amen:eviltong::evil_lol:
  11. my se też zróbmy taką konferencję, pt: "Formy relaksacji i odstresowania w codziennym zyciu"
  12. makijaż ci spłynie od promieniowania monitora:evil_lol:, trzym bezpieczną odległość:cool3:
  13. c.d. :modla:wszystkie:angel:i :evil: i :saint1:, darujcie zawłaszczenie:modla:
  14. ciotki kofane darujcie mnie na własnosć już tę 136 stronę, bo ja się zestarzeję przy tym edytowaniu, proszę:modla:wszystkie
  15. tyle to ja się domyślam, tylko mnie się edytować nie chce trwaaa toooo i trrrwwwaaa i bęc tzn. du..a blada:angryy:, ale popróbuje, może moja cierpliwość i czas zostaną docenione;)
  16. Dogo nie podoba się tempo wysyłania przeze mnie wiadomości:diabloti:
  17. Tak Szarotko za dwa mies. i pewnie tak będę wpłacać
  18. nosz kurcze tez nie miał gdzie trafić:mad:, a sąsiad swoją drogą wymagajacy, jak nie przyszedł sam to się nie nadaje, czy jak? przeciez psu się krzywda dzieje! ja nie bardzo kumam jego niby dobre, wcześniejsze intencje:shake:
  19. [quote name='mshume']A mnie się zdawało,ze Osa pisała Tosia? ;)[/QUOTE] mnie też:razz: spokojnie ja wierzę w Wasze ogólnie i Osy osobiste doświadczenie, tylko tak mnie zaniepokoiły te chętne DS:-o, bo piszecie tu wyrażnie leczenie kosztowne, sama diagnoza już taka jest, więc co chcą ją leczyć, czekać parę mies? no dobra, spokojnie czekamy i już nie gdybam, trzymam się myśli pozytywnych, wdech-wydech:evil_lol:. Co do słuszności podjętej przez ciebie piranho decyzji to była jedyna słuszna! Jak mozna było takie coś tam zostawić juz nawet nie biorąc pod uwagę jej stanu:onfire:
  20. [quote name='Wunia']usuń duble :) chcesz instrukcję?[/QUOTE] dawaj...(muszę coś więcej skrobnąć, bo mi komunikat wyskakuje, ze za krótko), no to obowiązek spełniony;)
  21. [quote name='Ingrid44']caly dzien probuje zagladnac ale Dogo nie pozwolilo.:angryy::angryy::angryy: ta nowa wersja Dogo miala byc lepsza, no i co ? :shake:[/QUOTE] Nie wiem jaka była stara, ale ta nie jest najprostsza w obsłudze, dużo czasu i nerwów kosztuje przynajmniej mnie:mad:
  22. Isadora, czy Ty robisz ogłoszenia? bo ja tez się przymierzam, nie chciałabym by się dublowały, czy mogą? bo ja nowicjuszka:oops:
  23. Może wywołam burzę, ale nie jest to moim założeniem, ale uważam, że jeśli to całe leczenie i to niepewne skutków (jeśli się tak okaże bo diagnozy nie ma w tej chwili żadnej), ma być prowadzone wielkim kosztem środków i cierpienia tej suni to chyba lepiej zakończyć je tak jak dziewczyny nadmieniały, ale oczywiście to nie na tym etapie decyzja... czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki, oby te wszystkie czarne myśli się nie sprawdziły...
  24. Ja tez myślę, że skoro ogłoszenia były to ktoś psa szukał, czyli równoznaczne to z tym, że jest czyjś, nawet emira, bo to oni go niańczyli ostatnio:cool3:, to jak nie mogą odebrać:razz:, a co z sąsiadem chciał psa póki się nie znalazł, czy co:shake:?
×
×
  • Create New...