Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Witaj Wuniu, obecność zapewne nieprzypadkowa;), bo przecież Gapcio z Pilotem to teraz sąsiedzi:eviltong:, masz blisko:razz:
  2. [quote name='Wunia']Wszystko się banuje :D[/QUOTE] a gdzie ban dla samego dogo za to działanie na nerwy ostatnio?:mad:, jak sprawiedliwie to dla wszystkich:eviltong:
  3. To jak na podwórek to może jakiś większy piesek i koniecznie z futerkiem, ale dom by trzeba sprawdzić, żeby nie było :shake:
  4. Weszłam dzisiaj i oczom nie wierzę, co za sprawna akcja logistyczna, poprosze o nr. konta to coś w kwietniu przeleję...
  5. nie znałam Talcott,... ale siedzę i płaczę, też niedawno straciłam kogoś bliskiego... każde odejście człowieka to wielka strata..., dla świata,...dla bliskich..., myślę, że trzeba być człowiekiem wielkiej siły, by wiedzieć, że się odchodzi i nic o tym innym nie mówić... głębokie wyrazy współczucia dla najbliższej rodziny...
  6. już nie mogę się doczekać Filona w nowym image:razz:
  7. [quote name='zadra']Jak nikt nie widzi przegania koty i moja Pepcię.Przyłapana na goracym uczynku robi tz."maślane oczy" niewiniątka.Sprytna z niej dziewczynka.[/QUOTE] mówiłam, że zachowuje porządek :evil_lol:
  8. Andzia, ja mogę jakiś worek karmy podrzucić, tylko nie wiem gdzie, daj namiary na PW, to jakos sie zmówimy. Wiem, każdy ma jakąś sytuację :shake:, moja też mogłaby być lepsza:oops:, ale cóż trzeba się cieszyć tym co się ma:roll:
  9. czyli sytuacja nie ciekawa z tym domkiem:shake:, jakoś Lady nie ma szczęścia...:roll:
  10. Lady wraca już do domu Zadry, wszystko ok. dziękujemy za wspieranie, kciuki można rozluźnić;)
  11. takie biedactwo, gdyby już ten Koks poszedł do domu byłoby łatwiej, trudno o dobre domy i tyle psiaków, ciekawe, gdzie ona ma te szczeniaki? w jakim stanie itd. prosze starajcie sie jak najszybciej wyjaśnic to wszystko:modla:, ja to zaraz nieustannie myślę o takich sytuacjach...:shake:
  12. Jesli założycie wątek tej suni to poproszę też link, może cos więcej o niej? czy ci ludzie ją teraz karmią, w jakim stanie szczeniory, wszystko, wszystko...
  13. :roflt::roflt::roflt:[quote name='funia']Dlatego na wybiegu ja i moj mąz jestesmy dla niego towarzystwem .[/QUOTE] nie no,:lol::lol: chciałabym to zobaczyć :eviltong:
  14. czyli zachowuje porządek :eviltong::lol:
  15. Zadra przecież u Ciebie psi raj :p i nie tylko ;):loveu:
  16. [quote name='Ellig']Potem bedziemy zbierac na papierochy, wina, piwa itd. itp.:evil_lol: teraz idziemy na bazarek :crazyeye:[/QUOTE] Kofana jak chcesz być taka rozrzutna :cool3: to podaję Ci wątek, gdzie kasa na gwałt potrzebna, [url]http://www.dogomania.pl/threads/177951-Strzelali-do-niego-dla-zabawy-maA-y-Lutek-OGROMNY-DA-UG[/url] kto może niech wspomoże...:modla:, ja czekam na zakończenie bazarku :sg168: Oczywiście napić się też od czasu do czasu trza, bo by człek dokumentnie zgłupiał:eviltong:, a sąsiad to mi ostatnio jako antydepresant jakąś naleweczkę z gruszek przyniósł :grins:, chociaż sądzę, że gruszek to tam do smaku tylko dał:megagrin:
  17. ok. to ja zrobię ogłoszenia jednak, bo mam wolne wykupione, Marlena, czy kontakt to do Ciebie podawać? Jeśli tak to poproszę, co jeszcze zachęcającego mogę napisać, oczywiście same prawdziwe rzeczy:eviltong:
  18. do kogo kontakt w sprawie Muminka podawać proszę o namiary
  19. zapisuję się na wątek, w tym mies. już finansowo nie dam rady, ale w kwietniu, pomyślę, porozsyłam tymczasem... straszne rzeczy... ludzie to banda...:shake:, brak słów...
  20. Witam wszystkich muminkowców :p, czy on już miał jakieś ogłoszenia? zamierzam zrobić mu hurtową serię, może istnieje juz jakiś tekst? Ostatnio dogo strasznie utrudniało mi sprawę zapoznania sie z wątkiem Muminka, ale mam nadzieję, że już będzie lepiej:cool3:
  21. :haha:hmmm.... kawusia pyszna :wink:
×
×
  • Create New...