[quote name='Ellig']Proponuje napisac do [B]APSA[/B] lub [B]Dada M[/B] i jeszcze [B]mru[/B].....Tyle na razie przyszlo mi do glowy:)[/QUOTE]
Dzięki na razie czekam, bo Isadora miała iść na pierwszy odstrzał, jak nie da rady to poszukamy dalej
Dla tej damy mnie dom potrzebny:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179367-LADY-w-typie-Saluki-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszeniach[/url]
Aż to uparciuch:mad:, ale arystokracja musi mieć wyższość nad pospólstwem:eviltong:, tylko ta stara kość mi tu nie pasuje:razz::evil_lol: (ale dziwactwa to też przypadłość tej klasy:evil_lol:)
[quote name='Wunia']Ciocia, a którego dworca: Wileńskiego czy Wschodniego?[/QUOTE]
:oops: a toś mnie zaskoczyła, bladego pojęcia nie mam, dowiem się i oddzwonie bo teraz musze już spadać, pa
Mam nadzieję, że Lady ma się dzisiaj dobrze i noc minęła spokojnie? A teraz trochę swawoli:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:, starczy, czy masz tam zadra tego więcej:cool3:
[quote name='Owieczka']Stadko owieczek pojedzie do owieczki hahahahaha no nieźle ;) [/QUOTE]
:cool3: tak właśnie myślałam, że to chyba część twojego stada :p, więc przydział jak najbardziej właściwy:evil_lol: