Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='Ellig']Proponuje napisac do [B]APSA[/B] lub [B]Dada M[/B] i jeszcze [B]mru[/B].....Tyle na razie przyszlo mi do glowy:)[/QUOTE] Dzięki na razie czekam, bo Isadora miała iść na pierwszy odstrzał, jak nie da rady to poszukamy dalej Dla tej damy mnie dom potrzebny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179367-LADY-w-typie-Saluki-potrzebna-pomoc-w-ogA-aszeniach[/url]
  2. no laseczka teraz;)
  3. Nadaje sie do ogłoszeń, trzeba zapodać jogi, bo ona miała zrobić na teraz:cool3:
  4. Cześć Szarotka! Ja to Cię chyba śledzę...
  5. Aż to uparciuch:mad:, ale arystokracja musi mieć wyższość nad pospólstwem:eviltong:, tylko ta stara kość mi tu nie pasuje:razz::evil_lol: (ale dziwactwa to też przypadłość tej klasy:evil_lol:)
  6. Ja to sie nawet niecierpliwię, ale taka już ma natura:eviltong:
  7. To swietnie, że są postępy!
  8. Wpadłam zobaczyć co słychać? I widzę szczeniory prawie w domkach :cool3:, trzymam kciuki za akcję -łapanka:thumbs:
  9. [quote name='Wunia']Ciocia, a którego dworca: Wileńskiego czy Wschodniego?[/QUOTE] :oops: a toś mnie zaskoczyła, bladego pojęcia nie mam, dowiem się i oddzwonie bo teraz musze już spadać, pa
  10. Ciotki mam prośbę, potrzebny ktos z Warszawy (Praga Pólnoc, okolice dworca) do sprawdzenia domu... Pilne!!
  11. Tola daj dokładne namiary, jeśli moja siostra się zgodzi i bedzie to mogła pogodzic z zajęciami to ją poproszę...
  12. ciekawe, czy tam dałoby się ogłosić?
  13. czekamy... "tyle tego tu", jest jakaś strona zakupowa o podobnym tytule:cool3:
  14. Mam nadzieję, że Lady ma się dzisiaj dobrze i noc minęła spokojnie? A teraz trochę swawoli:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:, starczy, czy masz tam zadra tego więcej:cool3:
  15. Czy Nuteczka była juz na spacerku? Zapraszam :painting:
  16. przyszłam sie przywitać
  17. podnosimy zamojskie stadko...
  18. Naprawdę stonka to kobieta z samozaparciem...
  19. Czyli jarkość w nim drzemała pełna i wyszło szydło z worka :evil_lol:
  20. Podniosę z rana, niech się pięknota pokazuje, poproszę też inne ciotki o ogłoszenia...
  21. [quote name='Owieczka']Stadko owieczek pojedzie do owieczki hahahahaha no nieźle ;) [/QUOTE] :cool3: tak właśnie myślałam, że to chyba część twojego stada :p, więc przydział jak najbardziej właściwy:evil_lol:
  22. Wunia dzięki za PW, zapisałam wolę domowy, bo mam darmowe z komórki... Odezwę się wolnym czasem to omówimy:p, bo dzisiaj zajentam mocno ;)
  23. jestem ...biorę :morning::morning::morning:, bo inaczej:mdleje::sleep:
×
×
  • Create New...