Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. [quote name='Szarotka']Ja prosze takie z pierwszej polki :):)[/QUOTE] a rozmiar:evil_lol:?, w kg. się podaje:roflt::roflt:
  2. po kawie, piwie i Wuniowo-Jamorowych sprawozdaniach będą schodziły jak świeże bułeczki:lol::lol:
  3. [quote name='mmd']Pampersy dla wszystkich:evil_lol:[/QUOTE] stawiasz kolejkę?
  4. :sleep2: idę, to był długi dzień, choć mało owocny:roll:
  5. [quote name='Wunia']a widzisz, pianistką też jestem :D[/QUOTE] to widac pokrewne zawody:eviltong:
  6. [quote name='Szarotka']O a komu potrzeba ??[/QUOTE] :czytaj: dokładnie i ze zrozumieniem proszę:cool3:
  7. :splat:zupełnie mi z głowy wypadło, że to zmianowy wątek jest:evil_lol:
  8. czyli trza nowy bazarek z pampersami:eviltong:
  9. [quote name='Szarotka']Przeciez wiesz, ze ja jem kielki :):) i czasami zupe warzywna, a teraz sobie robie ryz z drzemem na deser :):)[/QUOTE] cóż to za dieta, która dopuszcza całonocne obżeranie się:cool3:?
  10. Wunia ty to powinnaś sie jako planista na forum ogłosić:evil_lol:, nie mylić z pianistą:eviltong:
  11. oj te nowoczesne aparaty, rozdzielczości itp. płatają figle :evil_lol:
  12. [quote name='sacred PIRANHA']a to cwaniaczek, jajca się wytnie to może przestanie świrowac tak bardzo...[/QUOTE] łowczyni Frodowych klejnotów witaj:B-fly:!!!
  13. czy wy jesteście pewne, ze to ten sam pies:stupid::cool3:?
  14. [quote name='Szarotka']Stonka lubi dzialac w druzynie :):)[/QUOTE] nio ta już prawie piłkarska:turn-l:
  15. [quote name='mmd']w czterech przeglądarkach??????[/QUOTE] ja myślę, ze w czterech literach (du..a):ices_bla::evil_lol:
  16. Heniuś dawaj na spacerek:painting: ,sorki, ze tak późno, ale dogo mnie nie chciało do ciebie wpuścić:placz:
  17. a u nie dogo idzie jak burza :diabloti:, mam otwarte na dwu przeglądarkach i otwieram raz jedną, raz drugą genialne!!:B-fly:
  18. małe jest piękne:evil_lol:
  19. Hej Nutka, myslę, że rozkręcasz się na maxa?
  20. witam damulę wieczorową porą:loveu: a we wtorek wielki dzień, już zaciskam :thumbs:, niech będzie dobrze...
  21. [quote name='zadra']To czekamy na telefon od Pana.[/QUOTE] zadra co ty tu jakąś tajemnicę trzymasz w rękawie?:lmaa: ogłoszenia domówione, przydadzą się pewnie... tyle tego mamy:shock:
  22. czyli Aga do domu niebawem?:cool3: stonka Ty nie chciałabyś czegoś z tej swojej licznej gromady wyadoptować?:crazyeye:, toż samo wyprowadzanie zajmuje pół dnia:shake:
×
×
  • Create New...