Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Pięknie Liderek pozuje do fotek :) i pięknie się prezentuje ) i jakie smakołyki serwują w tym pensjonacie :)
  2. Babusia Rumpa :) 17 lat ... piękny wiek jak dla psa :) a że różne dolegliwości męczą ... no cóż , taka kolej rzeczy . wygłaskaj ją delikatnie i mruknij do ucha ,że są tacy, co na wątek Wienia i jej zaglądają i zdrówka jej życzą :) Czesio miał solidną nauczkę po swojej wędrówce ,więc nie dziwota, że teraz domu pilnuje :) a Gonzo-Tofik ? zwichrowany ? a co to za określenie ? indywidualista, oryginał ,pies z fantazją -to są odpowiednie określenia :) głaski dla wszystkich psiaków ,może jakąś fotkę by Ci się udało zamieścić ? miło byłoby zobaczyć duet Rumpa-Tofik :) Czas leci nieubłaganie, mojej Tosieńki (z awataru) już nie ma z nami 5 lat, potem przygarnęłam maleńką babulinkę Rodzysię -była u mnie tylko 1,5 roku :( Tofcio, mały sznaucerkowaty kundelas ma już ponad 11 lat (znajda,więc dokładnie nie wiadomo),robi się powoli starszym panem ,choć nadal kondycję ma niezłą -tylko słyszy niestety coraz gorzej...do towarzystwa prawie od 3 lat ma też znajdę Pyśkę -też terierowatą blondynkę :) i tak nam mija wspólne życie psio -człowiecze... trwam na Dogo nieustannie, mimo wszystkich zmian i problemów , zaglądam z sentymentem na stare wątki ,które wyjątkowo utkwiły mi w pamięci ! pozdrawiam raz jeszcze :) i czekam z nadzieją na zdjęcia ! na pewno ktoś ze starej wiary zaraz się tu zjawi ...
  3. wszelki duch ... :) zaglądaj częściej , bo jak widzisz niektórzy pamiętają :) napisz nam co z Rumpą ? i z Cześkiem ? choć dwa zdania ! pozdrawiam serdecznie :) i czekam ! pewnie nie ja jedna !
  4. Ufff, jak dobrze, że chłopak ma się nieźle :) kwota do zapłaty niemała ,ale jakoś damy radę:) z mojego bazarku powinno być ok 150 zł dla Lolka
  5. co u Lolka ? jak się czuje ?
  6. Ja też ,ale jednak dominuje radość ,że stan Lolka się poprawił :) a na leki uzbieramy jakoś , może bazarek następny zrobię , jak mi Dogo pozwoli ... Loluś trzymaj się i nie daj się !!!
  7. Najważniejsze ,że Lolek teraz lepiej się czuje , no i wrócił na swoje miejsce :) trzymam kciuki, żeby ten stan trwał jak najdłużej !
  8. o matko :( no to wieści dobre nie są... trudne decyzje przed Tobą Romko ,ale myślę , że dokąd Loluś nie cierpi a leki go wspomogą , to niech się jeszcze chłopak cieszy życiem ! wygłaskaj go ode mnie ,jak go będziesz z lecznicy odbierała !
  9. i co tam z Lolusiem ? wiadomo już coś ?
  10. Nie narzekaj , trafił Ci się facecik jedyny w swoim rodzaju :) i bądź dumna, szczęśliwa i wdzięczna losowi , że to właśnie Ty stanęłaś na jego życiowej drodze ! głaski dla obu psiaków :)
  11. I ja zaglądam do Duszka z wielką przyjemnością :) pięknie chłopak się prezentuje , towarzystwo ma wyśmienite , byle zdrówko dopisywało , to nic więcej nie trzeba :) głaski dla całego zwierzyńca :)
  12. Biedny Loluś , coś mu dolega ! dobrze, że już jest pod opieką fachowców i diagnostyka się robi :) głaski dla niego ! Nowy bazarek troszkę kasy uzbiera, to prawie będzie,żeby do rachunku za weta dołożyć . jeszcze raz zapraszam : http://www.dogomania...z21/?p=16187046
  13. Loluś ,Twój bazarek całkiem nieźle idzie ,coś z tego będzie :) zapraszam gości ,może ktoś sobie coś wypatrzy i Lolka wspomoże !
  14. Czyli zaczynacie sezon letni :) ale Wam dobrze :),że macie taką odskocznię od krakowskiej rzeczywistości ! głaski dla zwierzaków :) i nie zaganiaj ich Aga do najcięższych prac , miej litość ;)
  15. zakończony
  16. zapraszam na kolejny bazarek dla Lolusia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146659-w-80-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dooko%C5%82a-lolka-dla-lolusia-do-3-maja-godz21/?p=16187046 zaglądajcie i kupujcie ! i pomagajcie cioteńki w podnoszeniu !
  17. Dziś się kończy bazarek dla Lolusia -poproszę o nr konta do wpłaty :)
  18. Piękna Zuluńka :) śliczny siwy pysio :) zdrówka i jeszcze raz zdrówka !
  19. lecimy podnosić bazarek !!!
  20. Gratulacje :) życzę Wam jeszcze przynajmniej drugie tyle w dobrym zdrowiu :)
  21. Nosz ta pańcia to serca nie ma ... żeby małego,biednego,żółtego pieska ciągać po gabinetach oprawców ? to chyba podchodzi pod znęcanie , to trzeba gdzieś zgłosić ! i ratować Norka póki czas !!! :) :) :)
  22. Cudny jest :) a skoro sam na spacerki jest chętny, to znaczy, że samopoczucie ma dobre ! i tak niech zostanie ! głaski dla Liderka !!! czynsz za kwiecień posłany :)
  23. Miło Was będzie gościć na bazarku :) jakiś grosik dla Lolka może uzbieramy :)
  24. zakończony
  25. Ponieważ wreszcie odzyskałam możliwość "działania" na Dogo , udało mi się przygotować nowy bazarek dla Lolka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146531-ciuch-but-okular-i-inne-dla-lolka-do-19-kwietnia-2015-godz21/?p=16171560 zapraszam serdecznie na zakupy i do pomocy w reklamowaniu i podnoszeniu :)
×
×
  • Create New...