Jump to content
Dogomania

Toska1

Members
  • Posts

    5136
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Toska1

  1. Witam się u Lilki w nowym roku i życzę wszystkiego dobrego całej rodzince ! Śliczna Lilka na fotce,dobrze wygląda panna :)
  2. Do zobaczenia Misiu w lepszym świecie (*) smutno bardzo :( wielkie dzięki dla p.Ireny za opiekę nad Misiem !
  3. Uroczy jak zawsze :) i te cudne oczyska :) zdrówka Liderku !
  4. Śpij spokojnie maluszku (*)
  5. Ale się trafił Norkowi i Miciusiowi fajny towarzysz :) Troszkę trzeba im dać wszystkim czasu,żeby się dograli ! Brązik cudny -szczęściarz z niego ,bo gdzieżby mu mogło być lepiej... :) głaski dla całego towarzystwa !
  6. O rany :) co to za pięknota ?
  7. Serce mi zamarło :( po cichutku zaglądałam stale do Misia , do jego raju na ziemi u Ciebie Jagusko. Śpij spokojnie dzielny Misiu (*) Jagusko , tak mi przykro...
  8. zagłosowane :) jak stopa ?
  9. Togaa ,dzięki za potwierdzenie :)
  10. no masz ci los ... jak nie urok to ... A na sorze jest nieco :)czekania ,ale przynajmniej prześwietlą na miejscu i zaopatrzą gdyby trzeba było :)
  11. wszyscy się cieszymy :) piękna kwota :) a ja myślałam o nowym bazarku dla Misia. ale to paskudne Dogo znów od paru dni zablokowało mi pasek zadań i znowu nic nie mogę !
  12. A ja właśnie zrobiłam przelew na Misiowe konto na kwotę 150 zł :)---w tej kwocie zawarte jest 10 zł deklaracji Malwy za wrzesień ! i bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak dotrze !
  13. Dobrze, że już lepsze wieści przyniosłaś :) Miciuś bardzo dzielny ,że chudziaszek to nic-ważne że już po choróbsku ! podpasiesz go pysznościami i wróci do swojej wagi :) p.s. czy tylko mnie zniknął pasek zadań przy pisaniu postów ? właściwie nie zniknął, tylko jest jakby za mgłą i znów nic nie mogę poza pisaniem :(
  14. Trzymamy kciuki cały czas -daj znać,co wet zaleci Miciusiowi !
  15. O matko , ale wieści ... Miciuś ,ty takich numerów nie wycinaj, bo człowieków swoich wykończysz i kto się tobą będzie zajmował ! Kot ma zdrowy być i to nie podlega żadnym negocjacjom ! Norek , ty zaś paszczy nie smyraj bez potrzeby ,bo ma się goić a nie paprać ! Piękny musisz być , jak ciotkę Toskę na spacerze kiedyś spotkasz ! Zdrówka dla Was wszystkich , trzymam kciuki żeby te dolegliwości jak najszybciej poszły precz :) pozdrawiam :)
  16. Otóż to ! A żeby Misio był najedzony i miał na leki to już my musimy choć troszkę go wspomagać ! Cudny z niego dziadeczek :)
  17. Poszukuję DVD z programem Cirque du Soleil "Alegria" ale inne ich występy też mile widziane :)
  18. I ja się podpinam pod wszelkie życzenia zdrowotności i pomyślności :) bo po cichutku stale tu zaglądam i wieści wypatruję ...
  19. Dziś psie zaduszki - przywołujemy wspomnienia ...
  20. Nie myśl sobie Rodzyniu, że jak tu nic nie piszę ,to o Tobie zapomniałam ... wspominamy Cię bardzo często , oglądamy zdjęcia i tęsknimy .
  21. Ponieważ MALWA przelała pieniądze z deklaracji na konto , na które zbieram wpłaty z bazarku, czyli moje osobiste , to pozwolicie, że przeleję tą deklarowaną dyszkę razem z całą sumą za bazarek ? Finansami Misia zajmuje się togaa, więc może Malwo miła napisz do niej PW o Twojej stałej deklaracji :)
  22. Witamy na Misiowym wątku :)
  23. O tak, dzielna ja ;) zbierałam się jak sójka za morze ,stale coś mi stało na przeszkodzie ,ale w końcu wieści o marnych Misiowych finansach mnie zmobilizowały :) nie możemy dopuścić , żeby się chłopak zadłużył ! Więc bierz się moja droga do roboty - idź za moim przykładem :)
×
×
  • Create New...