-
Posts
5136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Toska1
-
Witam się u Lilki w nowym roku i życzę wszystkiego dobrego całej rodzince ! Śliczna Lilka na fotce,dobrze wygląda panna :)
-
Smutno...
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Do zobaczenia Misiu w lepszym świecie (*) smutno bardzo :( wielkie dzięki dla p.Ireny za opiekę nad Misiem ! -
MINGO ZA TM...:((( DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
Toska1 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Śpij spokojnie maluszku (*) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Ale się trafił Norkowi i Miciusiowi fajny towarzysz :) Troszkę trzeba im dać wszystkim czasu,żeby się dograli ! Brązik cudny -szczęściarz z niego ,bo gdzieżby mu mogło być lepiej... :) głaski dla całego towarzystwa ! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
O rany :) co to za pięknota ? -
Serce mi zamarło :( po cichutku zaglądałam stale do Misia , do jego raju na ziemi u Ciebie Jagusko. Śpij spokojnie dzielny Misiu (*) Jagusko , tak mi przykro...
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
zagłosowane :) jak stopa ? -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Togaa ,dzięki za potwierdzenie :) -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
no masz ci los ... jak nie urok to ... A na sorze jest nieco :)czekania ,ale przynajmniej prześwietlą na miejscu i zaopatrzą gdyby trzeba było :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
wszyscy się cieszymy :) piękna kwota :) a ja myślałam o nowym bazarku dla Misia. ale to paskudne Dogo znów od paru dni zablokowało mi pasek zadań i znowu nic nie mogę ! -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
A ja właśnie zrobiłam przelew na Misiowe konto na kwotę 150 zł :)---w tej kwocie zawarte jest 10 zł deklaracji Malwy za wrzesień ! i bardzo proszę o potwierdzenie na wątku jak dotrze ! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Dobrze, że już lepsze wieści przyniosłaś :) Miciuś bardzo dzielny ,że chudziaszek to nic-ważne że już po choróbsku ! podpasiesz go pysznościami i wróci do swojej wagi :) p.s. czy tylko mnie zniknął pasek zadań przy pisaniu postów ? właściwie nie zniknął, tylko jest jakby za mgłą i znów nic nie mogę poza pisaniem :( -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki cały czas -daj znać,co wet zaleci Miciusiowi ! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
Toska1 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
O matko , ale wieści ... Miciuś ,ty takich numerów nie wycinaj, bo człowieków swoich wykończysz i kto się tobą będzie zajmował ! Kot ma zdrowy być i to nie podlega żadnym negocjacjom ! Norek , ty zaś paszczy nie smyraj bez potrzeby ,bo ma się goić a nie paprać ! Piękny musisz być , jak ciotkę Toskę na spacerze kiedyś spotkasz ! Zdrówka dla Was wszystkich , trzymam kciuki żeby te dolegliwości jak najszybciej poszły precz :) pozdrawiam :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Otóż to ! A żeby Misio był najedzony i miał na leki to już my musimy choć troszkę go wspomagać ! Cudny z niego dziadeczek :) -
Poszukuję DVD z programem Cirque du Soleil "Alegria" ale inne ich występy też mile widziane :)
-
I ja się podpinam pod wszelkie życzenia zdrowotności i pomyślności :) bo po cichutku stale tu zaglądam i wieści wypatruję ...
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ponieważ MALWA przelała pieniądze z deklaracji na konto , na które zbieram wpłaty z bazarku, czyli moje osobiste , to pozwolicie, że przeleję tą deklarowaną dyszkę razem z całą sumą za bazarek ? Finansami Misia zajmuje się togaa, więc może Malwo miła napisz do niej PW o Twojej stałej deklaracji :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Witamy na Misiowym wątku :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
Toska1 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
O tak, dzielna ja ;) zbierałam się jak sójka za morze ,stale coś mi stało na przeszkodzie ,ale w końcu wieści o marnych Misiowych finansach mnie zmobilizowały :) nie możemy dopuścić , żeby się chłopak zadłużył ! Więc bierz się moja droga do roboty - idź za moim przykładem :)