Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. No tak to jest prawdziwy charakter PONów.One muszą być wciąż pod twardą ręką,chociaż da się je na bank ułożyć tylko trzeba czasu i samozaparcia.Orlen jest śliczny kilka razy wracam do fotek i oglądam każdy szczegół.
  2. Może podam wątek od postu 584.Jest to nie kaganiec ale kantarek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217629-2-kg-KIKA-Pudelek-w-BDT-szukamy-transportu-do-DS/page24[/url]
  3. Kurde to jednak wyrzucony!Tuptuś bardzo ładne imię,bardzo ciepłe i pasuje do niego.Jestem za!
  4. Jeżeli to szczekanie będzie trwać to jednym z rozwiązań jest zakładanie kagańca.Na jednym z wątków przeczytałam,że poskutkował.
  5. [quote name='asia-s']Anula, dzisiaj wyslalam do Agi z bazarku, pewnie trzeba poczekac 2-3 dni[/QUOTE] Asia-s serdeczne dzięki.Może tym razem ktoś zauważy Kapselka i pomoże mu.Tak mi szkoda tej kruszynki.
  6. Przelana moja deklaracja.Ja też czekam na info, byłoby super aby Dolar już zmienił miejsce pobytu chociaż na chwilę poczuł wolność bez krat i rozprostował łapy w momencie przewożenia do hotelu.
  7. Może napisz do KŚ może pomogą.Co on ma z oczkiem?
  8. Baba jak przeliczy sobie zysk z tej suni to na bank nie sprzeda.Tak jak napisała Lili babie zależy na szczeniakach a więc to by musiała być duża kwota aby baba zgodziła się w ostateczności ją sprzedać. Może jak by się udało Lili załatwić obdukcję suni,że wychudzona,zaniedbana itp.to wtedy można by uderzyć z innej beczki.
  9. Wiecie co natknęłam się na taki post i nie zdawałam sobie sprawy,że w ciągu pięciu lat może być tyle psów.I nic teraz mnie już chyba nie zdziwi,że schroniska są przepełnione i dużo psów wałęsających się - jest bezdomnych. Pokusiłam się o szybkie obliczenia 1 sunia średnio 6 szczeniąt raz w roku w miocie 3 sunie i 3 samce ( to nadal wszystko hipotetycznie ) [B]po 5 latach wychodzi mi ,że byłoby łącznie 7.168 psów obojga płci w prostej linii od tej suni i jej dzieci[/B] nie mówiąc o tym ile kolejnych sukach jakie zapłodnią samce z tych miotów no i zdarza się ,że suka ma młode 2 razy w roku.
  10. To starsza została a jaki ma długi łańcuch.Mówiłaś Pani,że psy muszą być spuszczane,ponieważ weszła nowa ustawa i nie można rozmnażać ani handlować psami.Trzeba ją chociaż namówić na sterylkę bo to jakiś koszmar.
  11. Przeważnie pieski wyciągane ze schronisk przez pierwsze dwa tygodnie nie mogą się najeść ale i potrzebują tego jedzenia.Po dwóch tygodniach mija ta żarłoczność i już jedzą na spokojnie,normalnie tak to już jest.Następny etap to wybrzydzanie w jedzeniu.A więc u Odiego to normalne.że szuka jedzenia aby zaspokoić głód albo nawyki ze schronu,kto szybszy dopcha się do miski ten będzie najedzony.
  12. Ja też trzymam mocno i czekam na szersze wiadomości o ich sytuacji.
  13. [quote name='Bogusik']Super!mam nadzieję,że z takimi zdjęciami,Kapselek znajdzie wreszcie swój domek!Oby się powiodło,mocno trzymam kciuki!!![/QUOTE] No i z takimi Cioteczkami,które przybyły na pomoc Kapselkowi!
  14. Asiu a możesz powybierać fotki i tekst sklecić albo ten sam dać i przesłać dziewczynom na maila i zaznaczyć,że od Anuli.Bardzo proszę bo ja w tym temacie jestem kiepska.
  15. [quote name='Bogusik']Barrybede,zrobiłaś super sesję zdjęciową!Teraz to na pewno można będzie coś z tego wybrać!Kapselek jest śliczny!!![/QUOTE] Pewnie,że bardzo ładny.Kto podeśle na bazarek tekst i wybrane fotki.Bardzo proszę! Asia-s może puścić te nowe ogłoszenia bo nie wiem czy Twoje jeszcze się pojawiają?
  16. [quote name='marako']Moja sunia za tydzień, najpóźniej dwa zacznie cieczkę. Myślałam o nich, bo straszne biedaki, w kategoriach dt, ale jak chłopaki, to gorzej.[/QUOTE] To by musiały być na cito wykastrowane i by wtedy było okey ale nie wiem czy się tak da.
  17. Prezesiku wszystkiego najlepszego w nowym domku! Może ktoś by chciał zajrzeć do tych maluszków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221081-sznaucerkowate-dredziki-w-schronie?p=18395017#post18395017[/url]
  18. Na jednej fotce widać przypuszczalnie,że przynajmniej jeden ma chore uszka.Kurde one powinny być w domku w ciepełku.Wyglądają masakrycznie,bardzo mi szkoda takich maluszków bo one nie radzą sobie w schronie.To,że szczekają i kłapią to na bank ze strachu.Oby tylko dwa razem były przeniesione do boksów ogólnych bo jak nie to jeden za drugim zapłacze się.Jak by były wykąpane i zaliczyły fryzjera to cuda.
  19. Wstawiłam je na ten wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bie%C5%BC%C4%85ce-ZAJRZYJ-i-pom%C3%B3%C5%BC!!!/page176[/url]
  20. Te sznaucerki potrzebują pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/221081-sznaucerkowate-dredziki-w-schronie?p=18394127#post18394127[/url] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1819/sam6106.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4080/sam6108k.jpg[/IMG]
  21. No i przeraźliwa pustka!
  22. [quote name='asia-s']Aniu, Kapselek ma 60 ogloszenia z tego bazarku :-), wykupilam mu kilkanascie dni temu i juz sa: post 433 str. 18, mysle ze trzeba zrobic jeszcze raz jak beda efektywniejsze zdjecia[/QUOTE] To w takim razie mam trzymać te ogłoszenia dla Kapselka tak?
  23. Zaoferowałam wcześniej,że wykupiłam na bazarku ogłoszenia tylko trzeba podać tekst i fotki Kapselka .[url]http://www.dogomania.pl/threads/219980-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-%2830-za-6-z%C5%82-40-za-7z%C5%82-60-za-10-z%C5%82%29-na-tymczasy-do-25.01.2012[/url]
  24. [quote name='Sara2011']Na tych zdjęciach i tak wygląda na bardziej puszystego. Tu jest już po kąpieli, wysuszony i w miarę wyszczotkowany ale i tak ma w niektórych miejscach wiele dredów. A ogonek, łapki z tyłu i brzuszek właściwie łyse:-(.[/QUOTE] Przerzedzenia i brak połysku wynika ze złego żywienia dlatego proponowałam chyba wcześniej w którymś poście podanie Olekardinu.Na tymczasie mam zawsze kudłacze i każdy kołtun da się rozczesać tylko trzeba do tego mieć cierpliwość i nie rozczesywać na jeden raz.
  25. Ale Odi jest śliczny,szybko powinien znaleźć domek.
×
×
  • Create New...