-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
No tak to jest prawdziwy charakter PONów.One muszą być wciąż pod twardą ręką,chociaż da się je na bank ułożyć tylko trzeba czasu i samozaparcia.Orlen jest śliczny kilka razy wracam do fotek i oglądam każdy szczegół. -
Może podam wątek od postu 584.Jest to nie kaganiec ale kantarek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217629-2-kg-KIKA-Pudelek-w-BDT-szukamy-transportu-do-DS/page24[/url]
-
Jeżeli to szczekanie będzie trwać to jednym z rozwiązań jest zakładanie kagańca.Na jednym z wątków przeczytałam,że poskutkował.
-
Przelana moja deklaracja.Ja też czekam na info, byłoby super aby Dolar już zmienił miejsce pobytu chociaż na chwilę poczuł wolność bez krat i rozprostował łapy w momencie przewożenia do hotelu.
-
Może napisz do KŚ może pomogą.Co on ma z oczkiem?
-
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Baba jak przeliczy sobie zysk z tej suni to na bank nie sprzeda.Tak jak napisała Lili babie zależy na szczeniakach a więc to by musiała być duża kwota aby baba zgodziła się w ostateczności ją sprzedać. Może jak by się udało Lili załatwić obdukcję suni,że wychudzona,zaniedbana itp.to wtedy można by uderzyć z innej beczki. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wiecie co natknęłam się na taki post i nie zdawałam sobie sprawy,że w ciągu pięciu lat może być tyle psów.I nic teraz mnie już chyba nie zdziwi,że schroniska są przepełnione i dużo psów wałęsających się - jest bezdomnych. Pokusiłam się o szybkie obliczenia 1 sunia średnio 6 szczeniąt raz w roku w miocie 3 sunie i 3 samce ( to nadal wszystko hipotetycznie ) [B]po 5 latach wychodzi mi ,że byłoby łącznie 7.168 psów obojga płci w prostej linii od tej suni i jej dzieci[/B] nie mówiąc o tym ile kolejnych sukach jakie zapłodnią samce z tych miotów no i zdarza się ,że suka ma młode 2 razy w roku. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
To starsza została a jaki ma długi łańcuch.Mówiłaś Pani,że psy muszą być spuszczane,ponieważ weszła nowa ustawa i nie można rozmnażać ani handlować psami.Trzeba ją chociaż namówić na sterylkę bo to jakiś koszmar. -
Przeważnie pieski wyciągane ze schronisk przez pierwsze dwa tygodnie nie mogą się najeść ale i potrzebują tego jedzenia.Po dwóch tygodniach mija ta żarłoczność i już jedzą na spokojnie,normalnie tak to już jest.Następny etap to wybrzydzanie w jedzeniu.A więc u Odiego to normalne.że szuka jedzenia aby zaspokoić głód albo nawyki ze schronu,kto szybszy dopcha się do miski ten będzie najedzony.
-
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
Anula replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ja też trzymam mocno i czekam na szersze wiadomości o ich sytuacji. -
[quote name='Bogusik']Barrybede,zrobiłaś super sesję zdjęciową!Teraz to na pewno można będzie coś z tego wybrać!Kapselek jest śliczny!!![/QUOTE] Pewnie,że bardzo ładny.Kto podeśle na bazarek tekst i wybrane fotki.Bardzo proszę! Asia-s może puścić te nowe ogłoszenia bo nie wiem czy Twoje jeszcze się pojawiają?
-
[quote name='marako']Moja sunia za tydzień, najpóźniej dwa zacznie cieczkę. Myślałam o nich, bo straszne biedaki, w kategoriach dt, ale jak chłopaki, to gorzej.[/QUOTE] To by musiały być na cito wykastrowane i by wtedy było okey ale nie wiem czy się tak da.
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Anula replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Prezesiku wszystkiego najlepszego w nowym domku! Może ktoś by chciał zajrzeć do tych maluszków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221081-sznaucerkowate-dredziki-w-schronie?p=18395017#post18395017[/url] -
Na jednej fotce widać przypuszczalnie,że przynajmniej jeden ma chore uszka.Kurde one powinny być w domku w ciepełku.Wyglądają masakrycznie,bardzo mi szkoda takich maluszków bo one nie radzą sobie w schronie.To,że szczekają i kłapią to na bank ze strachu.Oby tylko dwa razem były przeniesione do boksów ogólnych bo jak nie to jeden za drugim zapłacze się.Jak by były wykąpane i zaliczyły fryzjera to cuda.
-
Wstawiłam je na ten wątek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-informacje-bie%C5%BC%C4%85ce-ZAJRZYJ-i-pom%C3%B3%C5%BC!!!/page176[/url]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Te sznaucerki potrzebują pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/221081-sznaucerkowate-dredziki-w-schronie?p=18394127#post18394127[/url] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1819/sam6106.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/4080/sam6108k.jpg[/IMG] -
No i przeraźliwa pustka!
-
[quote name='Sara2011']Na tych zdjęciach i tak wygląda na bardziej puszystego. Tu jest już po kąpieli, wysuszony i w miarę wyszczotkowany ale i tak ma w niektórych miejscach wiele dredów. A ogonek, łapki z tyłu i brzuszek właściwie łyse:-(.[/QUOTE] Przerzedzenia i brak połysku wynika ze złego żywienia dlatego proponowałam chyba wcześniej w którymś poście podanie Olekardinu.Na tymczasie mam zawsze kudłacze i każdy kołtun da się rozczesać tylko trzeba do tego mieć cierpliwość i nie rozczesywać na jeden raz.
-
Ale Odi jest śliczny,szybko powinien znaleźć domek.