-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
[quote name='Poker']Ciekawe co się stało ,że DT nie odzywa się. Ma ktoś nr telefonu do niego ? Mam nadzieję ,że Kapselek nie skonsumował DT.[/QUOTE] Barrybede jeżeli ma na imię Małgorzata to nr.telefonu jest jeszcze w aktualnych niektórych ogłoszeniach z postu 502. Nie pamiętam na kogo był w tych ogłoszeniach kontakt.
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kava']to znaczy ze juz jest po ogledzinach veta? jakie objawy sa przy marskosci watroby? trzeba jej natychmiast zastosowac diete watrobowa ? sa takie mozliwosci w schronie? co z tym BDT?[/QUOTE] Kava skąd wzięłaś marskość wątroby,sunia ma martwicę.Nie wiem może na cito by mogła być przewieziona do Lecznicy? Jej konkretna jest potrzebna pomoc weterynaryjna,kroplówki itd. -
[quote name='sleepingbyday']kola mnie bardzo ujął. A metamorfozy niesamowite.[/QUOTE] Kola to piesek po przejściach ale jedyny chyba w swoim rodzaju,miałam go możność poznać,jest wspaniałym psem,przesympatycznym ponad życie i ponad życie kocha człowieka.
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani sunia natychmiast potrzebuje weta!Rany należy codziennie przepłukiwać antybiotykiem i podawać antybiotyk doustnie lub domięśniowo,jeżeli się tego nie będzie robić to rokowania mogą być bardzo złe.Rany po pogryzieniu bardzo się źle goją i wymagają dobrej pielęgnacji ze strony weterynaryjnej.Na cito potrzebny jest suni DT i wet! -
[quote name='kajak']Maliniak miał pierwsze postrzyżyny u mnie ,musiałam trochę go doprowadzić do ładu bo wyglądał jak ogryzek:) Mój Tata jak go zobaczyl to myślał że pies do jutra nie przeżyje,a Malik zaskoczka z dnia na dzień czuje się i wygląda coraz lepiej.Morza chłopina nie widział ,bałam się że stanie się karmą dla mew;) i strasznie wiało. Pod koniec tygodnia jedziemy do weta na badania krwi i niedługo trzeba pomyśleć o tym oczku bo chłopakowi to przeszkadza i drażni,bardzo czesto trze łapką.[/QUOTE] Kajak jeszcze tak myślę wciąż o tym oczku,wiesz miałam przypadek taki z moim psem,że nagle pojawiła się u niego trzecia powieka,zaliczyłam dwie wizyty u wetów,oglądali to oko,podawali głupiego jasia i nic nie wynaleźli tylko oświadczyli,że to trzeba usunąć operacyjnie,wynalazłam dobrego chirurga i byłam zapisana za trzy dni na zabieg.Wet po oglądnięciu oka i zbadaniu psa postawił całkiem inną diagnozę a mianowicie,że pies miał anginę i bardzo często się zdarza przy tym schorzeniu,że występuje trzecia powieka.Po leczeniu psa na anginę i kroplach z antybiotykiem do oka, po trzeciej powiece nie było śladu.Później szperając w internecie wyszukałam,że rzeczywiście taki objaw choroby może też wystąpić,a więc to był jakiś łut szczęścia,że natrafiłam na tego chirurga i pies nie musiał być operowany.
-
MAJA przepiękna perła wśród czarnych pereł szuka DS
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
No to trzymam kciuki.Może będą fotki z nowego domku.Majeczka zasługuje na bardzo dobry dom aby już nigdy nie musiała zmieniać swojego opiekuna. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ano ciekawy a może nawet ciężki przypadek.Może była szczuta na kotki i stąd jej takie zachowanie.Oby tylko nie zrobiła Kićce krzywdy jak wybędziecie z domu wtedy zupełnie może czuć się pewnie i zaatakować. -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']mi tez się podoba ostatnia fota, wspaniała!!!!! może na metamorfozy dać Kolinka? macie link?[/QUOTE] Wstawiłam naszego chłopczyka na metamorfozy niech wszyscy go pooglądają jaki jest śliczny! [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page322[/url] -
To ja przedstawię Kole w drodze interwencji zabranego z koszmarnych warunków.Jest w DT i szuka DS. Wyglądał tak! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Gwa7aiokhUw/TnWUOKAbfwI/AAAAAAAADaA/mV7i2h3HXQk/s512/bia%2525C5%252582y1.jpg[/IMG] A teraz popatrzcie Kochani na naszego Kolinka i podziwiajcie a jest na czym oko zawiesić - naprawdę! [IMG]http://i43.tinypic.com/kesqv6.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-ju%C5%BC-DT-u-Koski-%29[/URL]
-
Legnica i okolice -wątek psów w potrzebie - bokserka
Anula replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Patmol skontaktuj się z kora78 jest wolontariuszką w Wałbrzychu,skupia w okół siebie kilka osób i adopcje tak jak wywnioskowałam super tam idą.Nawet mają skarpetę Wałbrzyską. Zasięgnij porady - warto! -
Legnica i okolice -wątek psów w potrzebie - bokserka
Anula replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Tym piesiom by się przydały ogłoszenia.Są bardzo ładne tylko nikt o nich nie wie! [IMG]http://kobietaiszycie.blox.pl/resource/piesekkratka_400x400.jpg[/IMG] -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak wyczytałam z pierwszego postu to As chyba nie jest w przechowalni tylko w Schronisku,chociaż mogę się mylić. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Jeżeli mogę się wciąć to też bym poczekała dwa tygodnie,w tym czasie pies układa się do nowych warunków.Można go obserwować i wyciągnąć odpowiednie wnioski. -
[quote name='michelle04']Nie wiem ile Bastuś miał usuniętych zębów, ale mogę dzisiaj dopytać o to weta,jednak musiały go one pobolewać, gdyż jakby taki pogodniejszy się zrobił. Zresztą nakręcę filmik to zobaczycie same.[/QUOTE] Michelle to dopytaj weta o tą ilość zębów usuniętych to nie jest tak istotne dla nas ale zawsze warto wiedzieć przy adopcji aby przekazać jak najwięcej informacji o psie. Ja myślę też,że musiały go pobolewać zęby jak i dziąsła.Dobrze,że ma to już poza sobą,przynajmniej nie będzie cierpiał.Teraz mam nadzieję,że już będą same radosne chwile przed Bastkiem.
-
MAJA przepiękna perła wśród czarnych pereł szuka DS
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Były jakieś telefony odnośnie ogłoszeń Majki.Ktoś coś wie? Co u Majki słychać? -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, nie przychodzi mi na myśl nikt z tamtego rejonu.[/QUOTE] Wiem,wiem bo w samym Kłodzku prawdopodobnie nie ma dogomaniaków jedynie w okolicach a to się wiąże z czasem i dotarciem do Kłodzka.Do tych osób co pisałam nikt nie wyraził chęci przeprowadzenia wizyty w Kłodzku. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Anula replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale jak anula24 jest prawnym opiekunem Homera i opłaca mu samodzielnie "hospicjum" to się nic nie zdziała.No chyba,że instancja wyższa wyda nakaz wywozu do Wojtyszek wtedy będzie można odebrać jedynie psa z Wojtyszek. -
A może Leo ma uraz do płci męskiej i dlatego tak reaguje.No nic trzeba poczekać,dobra karma,smaczki,częste zaglądanie do kudłacza powinny zmienić jego zachowanie.
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Ostatnia fotka cudo!!! Kola przeszedł niesamowitą metamorfozę ale wiedziałam na bank,że tak będzie! Koska dziękuję za tą metamorfozę jest wspaniała! -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']I co ? jaka decyzja?[/QUOTE] Dalej szukam osoby do wizyty w Kłodzku,jednak umówiłam się z Panią Małgorzatą jeżeli nie dojdzie wizyta do skutku w Kłodzku to w piątek zawiozę Isię do Wrocławia do Pani Małgorzaty i Pani zaadoptuje Iśkę a Isia będzie przebywała u rodziców Pani.W tym wypadku wizyta nie jest potrzebna ponieważ osobiście zawiozę Isię i przeprowadzę szerszy wywiad.No chyba,że Pani Małgorzata się do piątku rozmyśli i jej rodzice też wtedy będziemy szukać innej alternatywy. A Isia coraz bardziej się przywiązuje do nas jest wspaniała o przemiłym charakterze dla mnie wyjątkowym.Kto zaadoptuje Isię ten będzie miał wspaniałego psa przy boku swoim.Wniesie do domu,radość,ciepło,żywiołowość i roześmiany pychol,a tym samym nowy dom zacznie żyć wraz z narzuconym wspaniałym charakterem Iśki. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Anula replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]dziewczyny kochane Anula potrzebuje kogos do pomocy z Klodzka lub kolo zglaszajcie sie prosze chodzi o dobry domek dla psiaka[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT][/QUOTE] Tak,tak bardzo potrzebuję pomocy i z całego serca proszę o nią! Domek czeka na sunię,posiadam wszystkie dane ale nie posiadam osoby do sprawdzenia domku,mam takie przeczucie,że domek okey ale jednak.