-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przelew poszedł w kwocie 100zł od Bogusik i ode mnie. -
Dzisiaj poszedł przelew dla Leo za III.
-
Dzisiaj przelałam na Dolarka deklarację stałą za III. Na pierwszej stronie brak wyszczególnienia deklaracji za miesiąc luty a już będą wpływać za marzec.
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']holmina mnie tu przygnała.Widzę,że akcja błyskawiczna...!Dołożę się do dt/hotelik[/QUOTE] Jeszcze Bogusik coś oferuje! -
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
Anula replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też trzymam kciuki oby w przyszłym tygodniu Campari znalazła się w prawdziwym domu i dobrych warunkach stworzonych dla Campari. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Avilia - przeglądnij na spokojnie wątek i popatrz kto co oferuje,chodzi głównie o finanse i zrób takie zestawienie w poście,następnie podlicz i powysyłaj dane do przelewu osobom,które zadeklarowały pomoc. Przy wjeździe do Wrocławia są po obu stronach Stacje paliw można na spokojnie się umówić albo na Bielanach Wrocławskich jest ogromne centrum handlowe zaraz przy autostradzie z Katowic po lewej stronie jednak usytuowane za Stacją paliw równolegle a więc nie trzeba wcale wjeżdżać do Wrocławia. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Moja deklaracja 50zł nie musi być koniecznie przeznaczona na transport.Mogę w każdej chwili zrobić przelew jeżeli zaistnieje taka potrzeba. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']bardzo dobrze, że wstawiłaś Anula - to tez jest wazne bo ja nie wszystko wyłapię a jak tu jest wstawione to tak jak piszesz - nie umknie już, czekam aż kinga zrobi opis Gapy[/QUOTE] Dziękuję malawaszka,że nie zjechałaś mnie bo i tak by mogło być.Wydaje mi się,że to jest piękny pies,jakby go doprowadzić do porządku to cudo. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego,że jest ciężka sytuacja.Chciałam tylko pokazać Gapę aby nie umknęło a natrafiłam na nią zupełnie przypadkowo. -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kava']zajmiesz sie tym? schron wyda ci sunie prawdopodobnie tylko do adopcji... inaczej nie dostaniesz jej, bo podwazylabys autorytet schroniastego veta.... jezeli to zrobisz aby mala dostala jutro opieke lekarska z prawdziwego zdarzenia i jednoczesnie szanse na zycie... to znajdziemy dla niej DT ... pertraktujemy wlasnie... wazne aby ja jak najszybciej zabrac...[/QUOTE] Niestety nie zajmę się tym bo mieszkam daleko od Grudziądza.To może zrobić tylko osoba,która mieszka bliżej. Co zrobiłam to tylko tyle,że próbowałam udzielić rad i jeżeli trzeba to wspomogę finansowo tylko tyle mogę pomóc. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Anula replied to malawaszka's topic in Sznaucer
W Koszalinie jest takie cudo.Ma na imię Gapa.Więcej fotek w linku. [IMG]http://adoptuj-psa.cba.pl/nowe012/Gapa5.jpg[/IMG] [url]http://adoptuj-psa.cba.pl/gapa12.html[/url] -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Dorotko coś się Tobie pokręciło albo nie doczytałaś.Isia została przywieziona z Piły to jest chyba wielkopolskie woj. a nie z Kielc,także zawędruje z północy na południe.Ale to dopiero w sobotę będzie w Kłodzku. A oczko Mikusia pomału się goi ale to wymaga czasu i przestrzegania zaleceń weta,co kilka godzin stosowania różnych specyfików. Jeżeli chodzi o oczko to nie można winić Isi,po prostu przy zabawie zdarzył się nieszczęśliwy wypadek.Isia nie jest psem agresywnym.To jest wspaniały duet super dogadujący się,nawet razem śpiący w jednym legowisku jednym słowem wszędzie razem nawet sępią razem. W zasadzie nie wiem w jakim momencie się to stało,może nawet Isia nie miała nic z tym wspólnego,ponieważ Miki mógł również dobrze podrażnić sobie oko o tuje,które odgradzają mnie od ulicy,że to trudno powiedzieć gdzie się to stało i z czyjej winy.Mam nadzieję,że oczko wróci do normy,ponieważ byliśmy u dobrego weta znającego temat okulistyki. -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja do transportu cosik się dołożę 50zł na bank. Ciocie Budrysek jeździ z Żywca do Wrocławia tylko nie wiem czy to jest po tej trasie jak tak to może pomoże. Na transportowym ktoś dał wpis o pilnym transporcie? -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Chyba kciuków zabraknie na ten piątek,ale jak coś to pożyczę od sąsiadów,bo trzymać trzeba!Anulka,Isia huligan nr1,może traumy nie przejdzie,ale mój faworyt nr1 Mikuni na pewno...Znowu będzie smutny i tydzień na żarełko nawet nie spojrzy...Mam nadzieję,że Twoja intuicja nie zawiedzie i Isia trafi do cudownego i kochającego domku,czego jej z całego serca życzę,bo jest na prawdę wyjątkowa![/QUOTE] No Mikunio teraz jest bardziej spokojniejszy,ponieważ przez zabawę z Isią ma nadszarpniętą rogówkę.Byliśmy u weta w Legnicy w poniedziałek ma zaaplikowane krople,maści,po dwóch tygodniach wizyta kontrolna.Teraz staramy nie dopuszczać do szaleńczych zabaw a na ogród są wypuszczani osobno a wszystko to przez oczko Mikusia. -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Gruba Berta']moze poprosic na watek Cioteczki z dogo ktore sa weterynarzami - ktos zna takie? widzialam dawno temu watek pieska ktory po wielu latach w schronisku jechal do DT do Poznania - kilka dni przed wyjazdem zostal pogryziony - jak przyjechal do DT - tylko mozna bylo zrobic juz ... :-( mial zapalenie otrzewnej?[/QUOTE] No właśnie przeważnie się to tak kończy bez konkretnej pomocy weterynaryjnej,już pisałam wyżej co potrzebne jest temu psu. -
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
Anula replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżeli by malutka jutro rano była umieszczona w Lecznicy i konkretnie przebadana zaopiekowana (jeśli przeżyje tą noc) to mamy kilka dni na szukanie DT,transportu, na dzień dzisiejszy na już ciężko coś znaleźć. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
W piątek Isia wyrusza po nowe życie.Wyjeżdżamy o 14 aby być o 16 u Pani Małgorzaty we Wrocławiu i przekazać Isię. Rodzice Pani już są przyszykowani na powitanie Isi nie mogą się doczekać.Isia już ma przygotowane legowisko,dwa kocyki,zabaweczki,smycz 5m zwijaną i jeszcze dużo różności.Na powitanie Isi w Kłodzku przyjdzie brat Pani Małgorzaty z synkiem.Jednym słowem Isia będzie miała nie małe wrażenia,będzie mile zaskoczona,ponieważ czym więcej osób tym więcej się cieszy.To jest pies bezstresowy,który potrafi wpakować się na kolana obcemu człowiekowi i leżeć na kolanach rozkoszując się nimi.Myślę,że Isia nie powinna przejść jakiejś większej traumy psychicznej odnośnie zmiany miejsca zamieszkania.Nowi opiekunowie Isi są powiadomieni o zachowaniu chuligana tj,że mogą znajdywać pluszaki,zabawki na swoich meblach a nawet na żyrandolu,czy też w garnku jeżeli jest nie przykryty.O wszystkich jej wadach wiedzą ale praktycznie jest ich bardzo mało. Pomimo,że nie udało mi się sprawdzić domku to mam przeczucie,że to będzie dobry domek dla Isi i obym się nie myliła. Pani Małgorzata już też odlicza dni do spotkania z Isią. -
[quote name='martaipieski']Piesek ten jasny anula to ż-140 jest w punkcie adopcyjnym w margoninie i nie mam z nim juz kontaktu:(na fb było nim zainteresowanie. A Roksi spr. jestem w kontakcie tel. z włascicielka bo ja znam. mam nadzieje że Roksi się znajdzie mam ja ciagle na uwadze.[/QUOTE] O rany! To jeszcze jest jakiś punkt adopcyjny w Margoninie i tam też przebywają psy? A nie wiesz jaki był efekt zainteresowania nim na FB bo bardzo chodzi mi po głowie.
-
[quote name='kajak']Wiesz co Anula fajnie by było żeby to była angina ,widać że Malik ma to od niedawna bo przeszkadza,jeszcze nie podoba mi się jego szczek taki strasznie zachrypnięty nawet nie jak u starego psa,być może że to jest powiązane zapalenie uszu, chrypa i to oko,zobaczymy jak będę u weta co on powie na tą hipotezę,może Malik też będzie miał szczęście:)[/QUOTE] Tak tylko mało wetów o tym wie,że takie coś może zaistnieć.Są na moje oko nie douczeni.Wystarczy poszperać w internecie aby się o tym dowiedzieć.Gdybym nie była dociekliwa i chyba nadobowiązkowa to mój pies by skończył na stole operacyjnym.