Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='dorota k.']Kurcze, niezłe zaskoczenie dla mnie z tą "pełnoletnością" Bastkową. Anula prawdę powiada, że różnie weci wiek określają. Jeden 10, drugi 12. Dobrze, że z usg nic niepokojącego nie wynikło. Ciekawe jakie będą wyniki krwi. Dziewczyny, jeśli nie chcemy ruszać Bastkowych deklaracji, to ja mogę zaliczkowo z bazarku przelać pieniądze. Zaraz policzę ile powinno być na dzień dzisiejszy (tzn. wpłata jest narazie jedna), ale zamówionych jest już trochę rzeczy i około 200 zł. powinno być. Ciekawe jak nasz Chłopak dzisiaj się będzie czuł. Dzięki Michelle .[/QUOTE] Dorotko! Jak wynika z pierwszego postu z rozliczenia asia-s Bastek na koncie posiada 327zł na dzień dzisiejszy (w tym jest już uregulowane 250zł z michelle za luty) a więc skontaktuj się z Asią aby przelała na konto michelle pieniążki.Sądzę,że niech bazarek dojdzie do końca i wtedy zakończysz bazarek i przelejesz całą sumę na konto Asi.Zbliża się marzec a w związku z tym napłyną nowe deklaracje za ten miesiąc a więc z opłaceniem hotelikowania Bastka nie będzie problemu. Może jeszcze jednak niech Asia się wstrzyma z przelaniem pieniążków,ponieważ wet będzie oglądał wyniki Bastka w poniedziałek a w związku z tym może zalecić jakieś leki a więc siłą rzeczy kwota wzrośnie.
  2. Ale śliczności z Perzyka.Cudowny jest.Biedny był Perzyk do tej pory, teraz dopiero wie co to wspaniały dom i swoje Pańciostwo a o kubraczku nie wspomnę,bidulek już nigdy nie będzie marzł. Perzyku jesteś cudeńko!
  3. Jak pisano wcześniej na wątku to jeden pies pozostał na posesji u spadkobiercy a nie te trzy co wcześniej uciekły jednak trzymały się posesji tj,siedziały przed bramą jakoś tak to było ujęte.
  4. Michelle a wiesz ile Bastuś miał usuniętych zębów? Ma na gojenie się jakiś antybiotyk bo moja tymczasowiczka miała siedem usuwanych i przez tydzień był podawany antybiotyk Stomorgyl 20.Bardzo szybko doszła do normy,na drugi dzień już ładnie jadła gotowane.
  5. [quote name='malagos']Dziewczyny, uciekła mi informacja, co z tymi 2 psami z wysypiska? Są nadal tam?.......[/QUOTE]Ja już wcześniej się o nie pytałam z dwa razy i nie uzyskałam odpowiedzi a także się pytałam o te trzy co pozostały przed posesją.
  6. [quote name='Agula99']Bastuś ty masz 18 lat???? wooooow!!![/QUOTE] To dzisiaj obchodzi 18-stkę! Jeżeli chodzi o wiek psa to co wet to inna opinia już to przeszłam a nawet zapytanie "a na ile lat pani ocenia psa - na moją odpowiedź,odpowiedź brzmiała ja też tak sądzę" a po wyszczotkowaniu zębów to jeszcze przynajmniej dwa,trzy lata by były odjęte - tak to już jest. Michelle a co mówił wet po USG,kiwał głową na jakieś narządy czy wszystko jest w normie?
  7. Pierwsze dni dla psa jak i dla opiekuna są zawsze zaskakujące,dziwne.Dwie strony muszą się poznać, przyzwyczaić jakby do nowych warunków otoczenia a później już z górki leci.Na bank sunia się ułoży tylko w odpowiednim czasie.Zębule wystawia bo nie ma pojęcia co ją czeka ze strony opiekuna,jakiś nie przewidziany atak,nawet smycz ciągniona za sobą co przedtem tego nie było,czy też nagła kąpiel o której wcześniej nikt jej nie powiedział bo niby jak.To wszystko jest dla niej nowością i musi w tym swoim malutkim łebku na spokojnie poukładać i będzie dobrze.W tej chwili charakterek odbiega od urody ale miejmy nadzieję,że się z czasem zrówna i będzie stuprocentową sunią śliczną i o dobrym charakterze.
  8. Ale dobre wieści oby się spełniły. Kapselku do domku najwyższy czas!
  9. Docha Bastuś ma nadprogramowe pieniążki na weta te które zostały zebrane deklaracje za styczeń a Bastuś jest opłacany od lutego u michelle a więc jest ponad 200zł no i teraz leci bazarek,że damy radę.Gdyby brakowało pieniążków to będziemy się martwić i działać.Ja do pomocy finansowej też się włączę.Michelle będzie miała wszystko uregulowane pod względem finansowym a więc nie ma obaw.Bastuś ma zapas pieniążków gorzej gdyby ich nie było. No Bastuś już u weta.Trzymam kciuki za wyniki i diagnozę oby były w miarę pomyślne.Czekam na wieści.
  10. I ja jestem u dziewczynki.Jest śliczna,że nikt jej jeszcze nie wypatrzył w Schronisku ale nie ma tego złego co by na dobre wyszło.Poker znajdzie jej wspaniały sprawdzony dom.Ona jest chyba trochę sznaucerkowata,ma twardy włos?
  11. To jest kochany pies,zresztą te psy w typie tej rasy są cudowne mają wspaniałe charaktery są takie opiekuńcze jednym słowem fajne.Oby zdrówko Muflonkowi dopisywało to będzie miał do końca szczęśliwe życie.
  12. Marto a co z tym pieskiem takim jasnym małym trochę kudłatym co pisałam,że to nie suczka tylko piesek bo było widać na fotkach,że to piesek.W małych pieskach go nie widzę to była taka bidula,jest jeszcze w Schronisku?
  13. [quote name='martaipieski']a ja miałam tel, dałam Pani Twojego maila ANULA, to chyba ta pani od pekińczyka[/QUOTE] No właśnie ta Pani do mnie napisała i fakt dwie fotki są z moim rezydentem ale poleciłam Pani Koci Świat. Sabinko jeszcze raz dziękuję za ogłoszenia. No i taki mail dostałam od Pani Małgosi: Witam, tak myślałam że może być z tym problem. Ja z wielką chęcią i odpowiedzialnością adoptuje Isie. Często bywam u rodziców więc będę mieć wszystko pod kontrolą, ale decyzję zostawiam Pani:) I co o tym sądzicie gdyby wizyty nie dało się uskutecznić?
  14. No właśnie mam dane adresowe Państwa i córki ale niestety czekają.To co się zdążyłam dowiedzieć to w Kłodzku jest bardzo ciężko przeprowadzić wizytę.Napisałam do kilku osób zapytanie ale z ościennych miasteczek i czekam.Jeżeli nie będziemy miały kogoś do przeprowadzenia wizyty to klapa.Umówiłam się z Panią Małgosią,że dowiozę Isię do Wrocławia a Pani dalej zawiezie Isię PKS do Kłodzka,ponieważ dwie rodziny nie posiadają samochodu. Miałam też jedno zapytanie Pani z Ostródy ale w sprawie pekińczyka,nie wiem albo źle zrozumiała opis w ogłoszeniach albo też mogła być wstawiona fotka z moim Mikim i stąd mogło powstać zamieszanie.
  15. Zaglądam do Muflonka,skąd ta krew z nosa.To chyba jest rzadkość,jeszcze tego brakowało.No a portret super!
  16. No już dogo się wyserwisowało.Jak Sako zniósł operację.Jakie wieści!!
  17. I ja jestem chociaż nie bezpośrednio z Legnicy ale jestem.Wątek prześlę docha.
  18. Kochani potrzebna jest osoba do przeprowadzenia wizyty p/a w Kłodzku kto pomoże! Domek zapowiada się super.Są to Państwo w wieku 60 lat i mają córkę,która mieszka we Wrocławiu i pracuje, często odwiedza Państwa.Częstym gościem i nie tylko jest Państwa wnuk,który widział fotki i tak jak Państwo zakochał się w Iśce.Nie mogą się doczekać Isi.Państwo niedawno stracili pieska,który przeżył z nimi 12 lat i byli zmuszeni go uśpić ze względu na chorobę - miał raka,podjęli leczenie ale to nie przyniosło skutku.W domku mają króliczka i papużki,kochają zwierzęta,posiadają też działkę na której od wczesnej wiosny do późnej jesieni przebywają na niej.Są to ludzie sprawni ruchowo i uwielbiają spacery.Córka Państwa oświadczyła,że może podpisać takie oświadczenie,że gdyby się coś stało z jej rodzicami to przejmuje Isię.Co sądzicie?
  19. [quote name='malagos']Poker, nie płacz :) Kolejka czeka............ Gratuluję domku dla suni, zwłaszcza tak dobrego![/QUOTE] Ja też przychylam się do tego postu.
  20. [quote name='Sabina02']Dzieki! Juz odpisalam Pani i czekam na odpowiedz. :)[/QUOTE] Dzięki Sabinko.Tak bardzo bym chciała aby nasz chuligan Isia znalazła porządny domek.Oczywiście ten chuligan to tylko przenośnia bo ona jest bardzo kochana.Jest to pies,który nie posiada wad.
  21. [quote name='michelle04']Anula pisałam o tym po wizycie u weta. Wet też to zauważył i stwierdził, że jest to jakaś zaszłość powypadkowa prawdopodobnie albo problem z utrzymaniem równowagi.[/QUOTE] No tak musiałam przeczytać tylko jakoś mi to już umknęło.Michelle a Bastek biega czy raczej chodzi bo jak chodzi to raczej wynika z tego,że coś mu przeszkadza w bieganiu. Wybacz za moje może nie na miejscu pytania ale staram się wydedukować co mu jest.
  22. [quote name='kajak']Pewnie to też z racji wieku u młodych psów szybciej jelita się regenerują,jeszcze te uszy myślałam że szybciej się będą goiły,a on cały czas nimi trzepie ,jeden dzień było trochę lepiej a dzisiaj cały czas taki niespokojny ,jeszcze muszę go przejżeć bo zaczyna się drapać nie wiem czy to kwestia pcheł czy skóra swędzi z innego powodu:-([/QUOTE] A antybiotyk na uszy jeszcze bierze to są tabletki czy maść do uszów z antybiotykiem?
  23. [quote name='kajak']kurcze rozwolnienie jak było tak jest,on jeszcze tyłkiem jeżdzi po podłodze,ja nie iwem czy on nie ma robali,przez dwa dni dostał nifuroksazyd i wczoraj na noc węgiel,a ja dzisiaj wyjeżdżam i nie wiem czy zdążę do weta:shake:[/QUOTE] Jeżeli nie ma robali jak twierdzisz kajak to jeżdżenie tyłkiem po podłodze może wynikać z rozwolnienia tj.podrażniony odbyt,smaruj mu linomagiem albo czymś z pentanolem.Nie ma zaczerwienionego odbytu? Jeżeli Malik ma nadal rozwolnienie to niestety ale tylko ratuje wizyta u weta bo przecież nie możesz jechać z psem nad morze,który praktycznie jest chory i ma rozwolnienie.
  24. Co się dziwicie naszemu Leonkowi jak chłopak zmęczony i głodny to był zły.Dla niego wolność,ruch,rozprostowanie kosteczek było priorytetem.Mam nadzieję,że to nadrobi w hotelu,przede wszystkim ruch,który nawet starszym pieskom nie przeszkadza a wręcz odwrotnie.Leo wspaniałych snów!Jutro będzie lepiej!
  25. [quote name='Poker']Coś mi zaczyna chodzić po głowie. :eviltong:Zobaczymy za jakiś czas czy moje myśli były słuszne :evil_lol:[/QUOTE] Oj! Żeby to coś chodzące po głowie było przewodnią myślą i skuteczną!
×
×
  • Create New...