-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
[quote name='dorota k.']Kurcze, niezłe zaskoczenie dla mnie z tą "pełnoletnością" Bastkową. Anula prawdę powiada, że różnie weci wiek określają. Jeden 10, drugi 12. Dobrze, że z usg nic niepokojącego nie wynikło. Ciekawe jakie będą wyniki krwi. Dziewczyny, jeśli nie chcemy ruszać Bastkowych deklaracji, to ja mogę zaliczkowo z bazarku przelać pieniądze. Zaraz policzę ile powinno być na dzień dzisiejszy (tzn. wpłata jest narazie jedna), ale zamówionych jest już trochę rzeczy i około 200 zł. powinno być. Ciekawe jak nasz Chłopak dzisiaj się będzie czuł. Dzięki Michelle .[/QUOTE] Dorotko! Jak wynika z pierwszego postu z rozliczenia asia-s Bastek na koncie posiada 327zł na dzień dzisiejszy (w tym jest już uregulowane 250zł z michelle za luty) a więc skontaktuj się z Asią aby przelała na konto michelle pieniążki.Sądzę,że niech bazarek dojdzie do końca i wtedy zakończysz bazarek i przelejesz całą sumę na konto Asi.Zbliża się marzec a w związku z tym napłyną nowe deklaracje za ten miesiąc a więc z opłaceniem hotelikowania Bastka nie będzie problemu. Może jeszcze jednak niech Asia się wstrzyma z przelaniem pieniążków,ponieważ wet będzie oglądał wyniki Bastka w poniedziałek a w związku z tym może zalecić jakieś leki a więc siłą rzeczy kwota wzrośnie.
-
[quote name='Agula99']Bastuś ty masz 18 lat???? wooooow!!![/QUOTE] To dzisiaj obchodzi 18-stkę! Jeżeli chodzi o wiek psa to co wet to inna opinia już to przeszłam a nawet zapytanie "a na ile lat pani ocenia psa - na moją odpowiedź,odpowiedź brzmiała ja też tak sądzę" a po wyszczotkowaniu zębów to jeszcze przynajmniej dwa,trzy lata by były odjęte - tak to już jest. Michelle a co mówił wet po USG,kiwał głową na jakieś narządy czy wszystko jest w normie?
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pierwsze dni dla psa jak i dla opiekuna są zawsze zaskakujące,dziwne.Dwie strony muszą się poznać, przyzwyczaić jakby do nowych warunków otoczenia a później już z górki leci.Na bank sunia się ułoży tylko w odpowiednim czasie.Zębule wystawia bo nie ma pojęcia co ją czeka ze strony opiekuna,jakiś nie przewidziany atak,nawet smycz ciągniona za sobą co przedtem tego nie było,czy też nagła kąpiel o której wcześniej nikt jej nie powiedział bo niby jak.To wszystko jest dla niej nowością i musi w tym swoim malutkim łebku na spokojnie poukładać i będzie dobrze.W tej chwili charakterek odbiega od urody ale miejmy nadzieję,że się z czasem zrówna i będzie stuprocentową sunią śliczną i o dobrym charakterze. -
Docha Bastuś ma nadprogramowe pieniążki na weta te które zostały zebrane deklaracje za styczeń a Bastuś jest opłacany od lutego u michelle a więc jest ponad 200zł no i teraz leci bazarek,że damy radę.Gdyby brakowało pieniążków to będziemy się martwić i działać.Ja do pomocy finansowej też się włączę.Michelle będzie miała wszystko uregulowane pod względem finansowym a więc nie ma obaw.Bastuś ma zapas pieniążków gorzej gdyby ich nie było. No Bastuś już u weta.Trzymam kciuki za wyniki i diagnozę oby były w miarę pomyślne.Czekam na wieści.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
I ja jestem u dziewczynki.Jest śliczna,że nikt jej jeszcze nie wypatrzył w Schronisku ale nie ma tego złego co by na dobre wyszło.Poker znajdzie jej wspaniały sprawdzony dom.Ona jest chyba trochę sznaucerkowata,ma twardy włos? -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
To jest kochany pies,zresztą te psy w typie tej rasy są cudowne mają wspaniałe charaktery są takie opiekuńcze jednym słowem fajne.Oby zdrówko Muflonkowi dopisywało to będzie miał do końca szczęśliwe życie. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaipieski']a ja miałam tel, dałam Pani Twojego maila ANULA, to chyba ta pani od pekińczyka[/QUOTE] No właśnie ta Pani do mnie napisała i fakt dwie fotki są z moim rezydentem ale poleciłam Pani Koci Świat. Sabinko jeszcze raz dziękuję za ogłoszenia. No i taki mail dostałam od Pani Małgosi: Witam, tak myślałam że może być z tym problem. Ja z wielką chęcią i odpowiedzialnością adoptuje Isie. Często bywam u rodziców więc będę mieć wszystko pod kontrolą, ale decyzję zostawiam Pani:) I co o tym sądzicie gdyby wizyty nie dało się uskutecznić? -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
No właśnie mam dane adresowe Państwa i córki ale niestety czekają.To co się zdążyłam dowiedzieć to w Kłodzku jest bardzo ciężko przeprowadzić wizytę.Napisałam do kilku osób zapytanie ale z ościennych miasteczek i czekam.Jeżeli nie będziemy miały kogoś do przeprowadzenia wizyty to klapa.Umówiłam się z Panią Małgosią,że dowiozę Isię do Wrocławia a Pani dalej zawiezie Isię PKS do Kłodzka,ponieważ dwie rodziny nie posiadają samochodu. Miałam też jedno zapytanie Pani z Ostródy ale w sprawie pekińczyka,nie wiem albo źle zrozumiała opis w ogłoszeniach albo też mogła być wstawiona fotka z moim Mikim i stąd mogło powstać zamieszanie. -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
Anula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Muflonka,skąd ta krew z nosa.To chyba jest rzadkość,jeszcze tego brakowało.No a portret super! -
No już dogo się wyserwisowało.Jak Sako zniósł operację.Jakie wieści!!
-
Legnica i okolice -wątek psów w potrzebie - bokserka
Anula replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
I ja jestem chociaż nie bezpośrednio z Legnicy ale jestem.Wątek prześlę docha. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Kochani potrzebna jest osoba do przeprowadzenia wizyty p/a w Kłodzku kto pomoże! Domek zapowiada się super.Są to Państwo w wieku 60 lat i mają córkę,która mieszka we Wrocławiu i pracuje, często odwiedza Państwa.Częstym gościem i nie tylko jest Państwa wnuk,który widział fotki i tak jak Państwo zakochał się w Iśce.Nie mogą się doczekać Isi.Państwo niedawno stracili pieska,który przeżył z nimi 12 lat i byli zmuszeni go uśpić ze względu na chorobę - miał raka,podjęli leczenie ale to nie przyniosło skutku.W domku mają króliczka i papużki,kochają zwierzęta,posiadają też działkę na której od wczesnej wiosny do późnej jesieni przebywają na niej.Są to ludzie sprawni ruchowo i uwielbiają spacery.Córka Państwa oświadczyła,że może podpisać takie oświadczenie,że gdyby się coś stało z jej rodzicami to przejmuje Isię.Co sądzicie? -
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Poker, nie płacz :) Kolejka czeka............ Gratuluję domku dla suni, zwłaszcza tak dobrego![/QUOTE] Ja też przychylam się do tego postu. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Dzieki! Juz odpisalam Pani i czekam na odpowiedz. :)[/QUOTE] Dzięki Sabinko.Tak bardzo bym chciała aby nasz chuligan Isia znalazła porządny domek.Oczywiście ten chuligan to tylko przenośnia bo ona jest bardzo kochana.Jest to pies,który nie posiada wad. -
[quote name='michelle04']Anula pisałam o tym po wizycie u weta. Wet też to zauważył i stwierdził, że jest to jakaś zaszłość powypadkowa prawdopodobnie albo problem z utrzymaniem równowagi.[/QUOTE] No tak musiałam przeczytać tylko jakoś mi to już umknęło.Michelle a Bastek biega czy raczej chodzi bo jak chodzi to raczej wynika z tego,że coś mu przeszkadza w bieganiu. Wybacz za moje może nie na miejscu pytania ale staram się wydedukować co mu jest.
-
[quote name='kajak']Pewnie to też z racji wieku u młodych psów szybciej jelita się regenerują,jeszcze te uszy myślałam że szybciej się będą goiły,a on cały czas nimi trzepie ,jeden dzień było trochę lepiej a dzisiaj cały czas taki niespokojny ,jeszcze muszę go przejżeć bo zaczyna się drapać nie wiem czy to kwestia pcheł czy skóra swędzi z innego powodu:-([/QUOTE] A antybiotyk na uszy jeszcze bierze to są tabletki czy maść do uszów z antybiotykiem?
-
[quote name='kajak']kurcze rozwolnienie jak było tak jest,on jeszcze tyłkiem jeżdzi po podłodze,ja nie iwem czy on nie ma robali,przez dwa dni dostał nifuroksazyd i wczoraj na noc węgiel,a ja dzisiaj wyjeżdżam i nie wiem czy zdążę do weta:shake:[/QUOTE] Jeżeli nie ma robali jak twierdzisz kajak to jeżdżenie tyłkiem po podłodze może wynikać z rozwolnienia tj.podrażniony odbyt,smaruj mu linomagiem albo czymś z pentanolem.Nie ma zaczerwienionego odbytu? Jeżeli Malik ma nadal rozwolnienie to niestety ale tylko ratuje wizyta u weta bo przecież nie możesz jechać z psem nad morze,który praktycznie jest chory i ma rozwolnienie.
-
Co się dziwicie naszemu Leonkowi jak chłopak zmęczony i głodny to był zły.Dla niego wolność,ruch,rozprostowanie kosteczek było priorytetem.Mam nadzieję,że to nadrobi w hotelu,przede wszystkim ruch,który nawet starszym pieskom nie przeszkadza a wręcz odwrotnie.Leo wspaniałych snów!Jutro będzie lepiej!
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Anula replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Coś mi zaczyna chodzić po głowie. :eviltong:Zobaczymy za jakiś czas czy moje myśli były słuszne :evil_lol:[/QUOTE] Oj! Żeby to coś chodzące po głowie było przewodnią myślą i skuteczną!