Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. [quote name='Poker']Ciekawe co się stało ,że DT nie odzywa się. Ma ktoś nr telefonu do niego ? Mam nadzieję ,że Kapselek nie skonsumował DT.[/QUOTE] Barrybede jeżeli ma na imię Małgorzata to nr.telefonu jest jeszcze w aktualnych niektórych ogłoszeniach z postu 502. Nie pamiętam na kogo był w tych ogłoszeniach kontakt.
  2. [quote name='Kava']to znaczy ze juz jest po ogledzinach veta? jakie objawy sa przy marskosci watroby? trzeba jej natychmiast zastosowac diete watrobowa ? sa takie mozliwosci w schronie? co z tym BDT?[/QUOTE] Kava skąd wzięłaś marskość wątroby,sunia ma martwicę.Nie wiem może na cito by mogła być przewieziona do Lecznicy? Jej konkretna jest potrzebna pomoc weterynaryjna,kroplówki itd.
  3. Anula

    Metamorfozy

    [quote name='sleepingbyday']kola mnie bardzo ujął. A metamorfozy niesamowite.[/QUOTE] Kola to piesek po przejściach ale jedyny chyba w swoim rodzaju,miałam go możność poznać,jest wspaniałym psem,przesympatycznym ponad życie i ponad życie kocha człowieka.
  4. Kochani sunia natychmiast potrzebuje weta!Rany należy codziennie przepłukiwać antybiotykiem i podawać antybiotyk doustnie lub domięśniowo,jeżeli się tego nie będzie robić to rokowania mogą być bardzo złe.Rany po pogryzieniu bardzo się źle goją i wymagają dobrej pielęgnacji ze strony weterynaryjnej.Na cito potrzebny jest suni DT i wet!
  5. [quote name='kajak']Maliniak miał pierwsze postrzyżyny u mnie ,musiałam trochę go doprowadzić do ładu bo wyglądał jak ogryzek:) Mój Tata jak go zobaczyl to myślał że pies do jutra nie przeżyje,a Malik zaskoczka z dnia na dzień czuje się i wygląda coraz lepiej.Morza chłopina nie widział ,bałam się że stanie się karmą dla mew;) i strasznie wiało. Pod koniec tygodnia jedziemy do weta na badania krwi i niedługo trzeba pomyśleć o tym oczku bo chłopakowi to przeszkadza i drażni,bardzo czesto trze łapką.[/QUOTE] Kajak jeszcze tak myślę wciąż o tym oczku,wiesz miałam przypadek taki z moim psem,że nagle pojawiła się u niego trzecia powieka,zaliczyłam dwie wizyty u wetów,oglądali to oko,podawali głupiego jasia i nic nie wynaleźli tylko oświadczyli,że to trzeba usunąć operacyjnie,wynalazłam dobrego chirurga i byłam zapisana za trzy dni na zabieg.Wet po oglądnięciu oka i zbadaniu psa postawił całkiem inną diagnozę a mianowicie,że pies miał anginę i bardzo często się zdarza przy tym schorzeniu,że występuje trzecia powieka.Po leczeniu psa na anginę i kroplach z antybiotykiem do oka, po trzeciej powiece nie było śladu.Później szperając w internecie wyszukałam,że rzeczywiście taki objaw choroby może też wystąpić,a więc to był jakiś łut szczęścia,że natrafiłam na tego chirurga i pies nie musiał być operowany.
  6. No to trzymam kciuki.Może będą fotki z nowego domku.Majeczka zasługuje na bardzo dobry dom aby już nigdy nie musiała zmieniać swojego opiekuna.
  7. Kochani to jest najpiękniejszy filmik na dogo - sądząc po wpisach, tyle radości przyniósł nam,którym tak bardzo na sercu leży Bastek.
  8. Ano ciekawy a może nawet ciężki przypadek.Może była szczuta na kotki i stąd jej takie zachowanie.Oby tylko nie zrobiła Kićce krzywdy jak wybędziecie z domu wtedy zupełnie może czuć się pewnie i zaatakować.
  9. Michelle bardzo ucieszyłaś mnie tym filmikiem z Bastusiem.Wreszcie chłopczyk pomału dochodzi do formy i tak trzymajmy.Kochany Bastuś! No i te wyniki - jestem miło zaskoczona! Ale fajnie! Michelle poprawiłaś mi humor! Dziękuję!
  10. [quote name='xmartix']mi tez się podoba ostatnia fota, wspaniała!!!!! może na metamorfozy dać Kolinka? macie link?[/QUOTE] Wstawiłam naszego chłopczyka na metamorfozy niech wszyscy go pooglądają jaki jest śliczny! [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy/page322[/url]
  11. Anula

    Metamorfozy

    To ja przedstawię Kole w drodze interwencji zabranego z koszmarnych warunków.Jest w DT i szuka DS. Wyglądał tak! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Gwa7aiokhUw/TnWUOKAbfwI/AAAAAAAADaA/mV7i2h3HXQk/s512/bia%2525C5%252582y1.jpg[/IMG] A teraz popatrzcie Kochani na naszego Kolinka i podziwiajcie a jest na czym oko zawiesić - naprawdę! [IMG]http://i43.tinypic.com/kesqv6.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214795-Zako%C5%82tuniony-kulej%C4%85cy-bia%C5%82y-piesek-KOLA-ma-ju%C5%BC-DT-u-Koski-%29[/URL]
  12. Patmol skontaktuj się z kora78 jest wolontariuszką w Wałbrzychu,skupia w okół siebie kilka osób i adopcje tak jak wywnioskowałam super tam idą.Nawet mają skarpetę Wałbrzyską. Zasięgnij porady - warto!
  13. Tym piesiom by się przydały ogłoszenia.Są bardzo ładne tylko nikt o nich nie wie! [IMG]http://kobietaiszycie.blox.pl/resource/piesekkratka_400x400.jpg[/IMG]
  14. Jak wyczytałam z pierwszego postu to As chyba nie jest w przechowalni tylko w Schronisku,chociaż mogę się mylić.
  15. Jeżeli mogę się wciąć to też bym poczekała dwa tygodnie,w tym czasie pies układa się do nowych warunków.Można go obserwować i wyciągnąć odpowiednie wnioski.
  16. Ja sądzę,że te wyniki musi i tak odczytać wet.
  17. Ja też przyłączam się i myślę wciąż o Kapselku!
  18. [quote name='michelle04']Nie wiem ile Bastuś miał usuniętych zębów, ale mogę dzisiaj dopytać o to weta,jednak musiały go one pobolewać, gdyż jakby taki pogodniejszy się zrobił. Zresztą nakręcę filmik to zobaczycie same.[/QUOTE] Michelle to dopytaj weta o tą ilość zębów usuniętych to nie jest tak istotne dla nas ale zawsze warto wiedzieć przy adopcji aby przekazać jak najwięcej informacji o psie. Ja myślę też,że musiały go pobolewać zęby jak i dziąsła.Dobrze,że ma to już poza sobą,przynajmniej nie będzie cierpiał.Teraz mam nadzieję,że już będą same radosne chwile przed Bastkiem.
  19. Były jakieś telefony odnośnie ogłoszeń Majki.Ktoś coś wie? Co u Majki słychać?
  20. [quote name='docha']Aniu, nie przychodzi mi na myśl nikt z tamtego rejonu.[/QUOTE] Wiem,wiem bo w samym Kłodzku prawdopodobnie nie ma dogomaniaków jedynie w okolicach a to się wiąże z czasem i dotarciem do Kłodzka.Do tych osób co pisałam nikt nie wyraził chęci przeprowadzenia wizyty w Kłodzku.
  21. Ale jak anula24 jest prawnym opiekunem Homera i opłaca mu samodzielnie "hospicjum" to się nic nie zdziała.No chyba,że instancja wyższa wyda nakaz wywozu do Wojtyszek wtedy będzie można odebrać jedynie psa z Wojtyszek.
  22. A może Leo ma uraz do płci męskiej i dlatego tak reaguje.No nic trzeba poczekać,dobra karma,smaczki,częste zaglądanie do kudłacza powinny zmienić jego zachowanie.
  23. Ostatnia fotka cudo!!! Kola przeszedł niesamowitą metamorfozę ale wiedziałam na bank,że tak będzie! Koska dziękuję za tą metamorfozę jest wspaniała!
  24. [quote name='Poker']I co ? jaka decyzja?[/QUOTE] Dalej szukam osoby do wizyty w Kłodzku,jednak umówiłam się z Panią Małgorzatą jeżeli nie dojdzie wizyta do skutku w Kłodzku to w piątek zawiozę Isię do Wrocławia do Pani Małgorzaty i Pani zaadoptuje Iśkę a Isia będzie przebywała u rodziców Pani.W tym wypadku wizyta nie jest potrzebna ponieważ osobiście zawiozę Isię i przeprowadzę szerszy wywiad.No chyba,że Pani Małgorzata się do piątku rozmyśli i jej rodzice też wtedy będziemy szukać innej alternatywy. A Isia coraz bardziej się przywiązuje do nas jest wspaniała o przemiłym charakterze dla mnie wyjątkowym.Kto zaadoptuje Isię ten będzie miał wspaniałego psa przy boku swoim.Wniesie do domu,radość,ciepło,żywiołowość i roześmiany pychol,a tym samym nowy dom zacznie żyć wraz z narzuconym wspaniałym charakterem Iśki.
  25. [quote name='giselle4'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] [INDENT]dziewczyny kochane Anula potrzebuje kogos do pomocy z Klodzka lub kolo zglaszajcie sie prosze chodzi o dobry domek dla psiaka[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT][/QUOTE] Tak,tak bardzo potrzebuję pomocy i z całego serca proszę o nią! Domek czeka na sunię,posiadam wszystkie dane ale nie posiadam osoby do sprawdzenia domku,mam takie przeczucie,że domek okey ale jednak.
×
×
  • Create New...