-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Themagda potrzebuje bardzo chwilowej pomocy.Cukrzyca ją wykończy,wyniszczy organizm.Musi pójść do szpitala na kilka dni aby wyznaczyć krzywą cukrzycową na której podstawie trzeba dobrać odpowiednią dawkę insuliny.To jej jedyna szansa na normalne egzystowanie. Bardzo proszę pomóżmy jej.To tylko być może tydzień wystarczy na wyznaczenie krzywej cukrzycowej.
-
Na zachowanie Toffika trzeba poczekać aż trochę przywyknie do nowych warunków.
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nelli ma chyba coś z kota bo często ją widzę na zdjęciach na wysokościach. -
Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)
Anula replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Piękna jest w tej bieli.Oby Państwo też tak dbali o cudeńko. -
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
Anula replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Są cudne i takie kochane. -
O! Już jest jakaś szansa na opiekę nad psiaczkami.Rozi,dziękuję.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
To i tak są bardzo dobre wiadomości.Czy cały czas są promowane ogłoszenia? -
Może uda się dotrzeć do dziewczyn z Warszawy i pomóc.Na FB zwiększyła by się szansa pomocy ale ja nie poruszam się na FB dobrze. Pomyślałam o dziuniek ale P.Wandy nie ma na dogo.P.Wanda ma kontakt z wolontariuszkami z Palucha może by pomogła.Gdyby co mam nr.telefonu do P.Wandy.
-
Autentycznie Czester jest bardzo,bardzo podobny do tej rasy a charakter się też zgadza. Ja zakupując karmę nie pomyślałam o kopytkach dla Czesia,dopiero po czasie mnie oświeciło.Może uda się przy zamawianiu artykułów dokupić kopytek? w razie potrzeby to pieniążki są na zakupy w każdej chwili można z nich korzystać.
-
Przewałkowałyśmy kilkakrotnie adopcję naszej Sinduni do tego domku.To nie była szybka decyzja na tak ale porządnie przedyskutowana i przemyślana na wszystkie strony.Także w podjęciu decyzji pomogła nam Poker za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne.Doszłyśmy do wspólnego zdania,że Sindi trafi w bardzo zbliżone warunki jakie miała w poprzednim DS tj.dom bez dzieci,dom z ogrodem z możliwością wyjścia w każdej chwili na ogród i z panią,którą Sindi bardzo potrzebuje.W przypadku nowego domu to tylko dochodzi syn Państwa jeżeli chodzi o domowników.Natomiast gdyby trafiła do bloku i do młodych ludzi z dziećmi by musiała się bardzo przestawić.
-
Dla Toffika wpłacę 50,00zł jednorazowo albo rozłożone na 5 miesięcy stała.Jak zadecydujecie.
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
I jak z zapytaniami o Abi? Brak odzewu z ogłoszeń? -
Jak widać na zdjęciu jest głaskany a więc da się dotykać i jest blisko,czy nie można zarzucić jakiejś siatki np.Z założeniem obroży u wolno żyjącego psiaka jest ciężko nawet z pętlą też.Klatka łapka być może by pomogła tylko kto ją ma w pobliżu?
-
Dziś przelałam kwotę 233,24zł za pobyt -X Sindi w hoteliku. Haniu czy jest możliwość zważenia Sindi,ponieważ jest ogłaszana jako psiak 10kg. Podejrzewam,że ma z 12kg. Czy w książeczce także jest szczepienie na choroby wirusowe bo jak brak to też poprosimy aby była zaszczepiona. Widziałam na zdjęciu worek z karmą Chappi.Bardzo proszę nie dawaj jej.
-
Wygłodniałe,spokojne psy-KONINKI (małopolska)
Anula replied to IZAbela Kal's topic in Już w nowym domu
Tam trzeba pojechać jeszcze raz w dzień aby przepatrzeć ten nieszczęsny parking.Utrudnia pomoc tym psiakom brak zdjęć,zdjęcia chociaż jednego.Może jutro albo w niedzielę by mógł ktoś tam pojechać.