Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Czy te czarne dwa szczeniaki w jakiś sposób są leczone pod względem skóry,czy tylko w Lecznicy przebywają?Być może im są potrzebne kąpiele lecznicze?
  2. Te pół roku to tak dla asekuracji bo nie wiadomo co może przynieść życie.Mam nadzieję,że Pysio przy wzmożonych ogłoszeniach powinien na stare lata jeszcze pomieszkać w swoim domku.
  3. Z mojego bazarku uzyskano kwotę 351,40zł,która została przekazana na potrzeby Mai i Sary. https://www.dogomania.com/forum/topic/349157-proszę-nie-pisaćróżności-dla-dorosłych-i-dzieci/?tab=comments#comment-17409986
  4. Dzięki Iza za rozszyfrowanie,a na zaświadczenie,czy książeczkę poczekamy bo i tak jest 2 tygodnie do ponownego zrobienia badania krwi i kastracji. A ta biała malizna jest to sznaucerek Hani i jest tak obcinany bez względu na porę roku.Czester już przyjechał z takimi szczepieniami i nic na to nie poradzimy.Moje psy były zawsze szczepione kombajnem.Mój wet ukończył WMW- UP we Wrocławiu i w rozmowie na ten temat nie widzi przeciwwskazań. Nawet obruszył się na moje słowa,że nie mam do niego zaufania.Także rozmawiałam z innym wetem w Legnicy ale też kończył we Wrocławiu i to samo potwierdził.Podejrzewam,że na Klinikach we Wrocławiu są takie same zasady szczepień. Nie jestem zwolenniczką szczepień ale zmusza mnie sytuacja,że mój pies musi być szczepiony.Wychodzi poza teren posesji i posesję odwiedzają obcy ludzie.
  5. Tak luty tuż,tuż.Wielkimi krokami Toffik zbliża się do swojego domku.Wciąż myślę o Toffiku i wymyśliłam sobie,że gdyby Toffikowi dano święty spokój w nowym domku to by było normalne jego zachowanie.On by sam mógł dawkować sobie kontakt z ludźmi i wtedy by nie było jakiś powodów do agresji.Jestem pewna,że p.Kasia też da wskazówki jak nowa rodzina ma postępować z Tofficzkiem.
  6. Myślę,że Czesterka będzie trzeba za tydzień ogłaszać.Kastracja jest planowana na 13.02.19.Trzeba go zaczipować i nie wiem czy był szczepiony kombajnem czy tylko na wściekliznę.Jakoś nie umiem odczytać zaświadczenia. Wiek Czesterka jest określony przez nowosolskiego weta na 2 lata a na zaświadczeniu jest wpis 3 lata.Czy Czester ma książeczkę?
  7. Kori jest pięknym psem i najważniejsze to,że ma cudny charakter.Może trzeba mu zakupić kilka puszek mokrej karmy i mieszać z suchą bo nie koniecznie pasztet jest wskazany na co dzień?
  8. Wspierałam Pysia i Lapisia deklaracją stałą po 10,00zł.Miało być przez pół roku.Pozostawiam dalej 20,00zł dla Pysia przez pół roku.
  9. W moim przekonaniu to są te same.Przypuszczam,że uciekają właścicielowi,być może brak ogrodzenia i dlatego znów są w schronie.Gdyby nie to,że zostały odebrane to by już zapewne były zaadoptowane do normalnych domów a tak biedne się tułają.
  10. Ja tylko napiszę jedno,że nie obcięty pudel to dla mnie nie pudel,w każdym razie nie przypomina pudla.Odpowiednio obcięty bez przesady nabiera dopiero swojej krasy. Po fryzjerze. Po wykąpaniu u mnie i wycięciu dredów. W DS. W DS. U mnie świeżo po wykąpaniu i wycięciu dredów. Po wyczesaniu.
  11. Niech spokojnie Magdę przebadają i wreszcie ustawią leczenie.Też jestem tego samego zdania.A psiaki są pod bardzo dobrą opieką.Krzywda się im nie dzieje.
  12. Ja nie widzę przeszkody aby jeszcze dorobić ogłoszenie np. na Kraków ale już nie będzie wyróżnione przez ograniczone finanse.
  13. Nadeszła deklaracja od tomcug za II.Ślicznie dziękuję.
  14. Autentycznie cudne,wzruszające zdjęcie Fruzi dające szerokie pole do rozważenia,że warto pomagać. Kiyoschi dzięki za to zdjęcie.
  15. Haniu,poczekajmy jeszcze przez luty.Nie rozdzielaj suń.Tak bardzo bym chciała aby trafiły jednak do jednego domu.Nieraz też czekaliśmy dłużej na domek i pojawił się w końcu super dom.Zrobiłam OLX jeszcze na Szczecin,zobaczymy. Bardzo dziękuję.
  16. Pudliszony są cudne i przeważnie o cudnym charakterze.Tak jak Hania napisała trzymają się blisko człowieka,mają go wciąż na oku.Nie miałam tego szczęścia w swoim życiu aby mieć pudliszonka ale miałam dwie sunie w BDT były cudne,tak jak Hania opisuje.Zresztą masowo kiedyś,nie wiem jak teraz ale występowały w cyrkach a więc coś w tym jest.
  17. I ja też.Jeżeli są ciepli,czuli to jest to dom dla Zefirka bo Zefirek bardzo potrzebuje przytulania,głaskania i bycia bardzo blisko z człowiekiem.
  18. Często się widzi takie widoki.Podejrzewam,że wtedy odpoczywa psu kręgosłup i jest mu dobrze w tej pozycji leżeć,spać. Poprzednie zdjęcie też jest cudne Aleksa jaki zadbany,wyczesany.
  19. Zrobiłam OLX na Szczecin-wyróżnione do 05.02.19. https://www.olx.pl/oferta/dwa-pudelki-do-adopcji-CID103-IDyoVWl.html
×
×
  • Create New...