-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Kochani na moim bazarku jeszcze został dołożony jeden bardzo fajny fant nr.30.Całość z licytacji tego fantu chciałabym przeznaczyć na leczenie i surowicę dla szczeniaczków.Zapraszam i zachęcam do licytacji a tym samym do pomocy szczeniaczkom. https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-dołożony-fantz-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/
-
Kochani na moim bazarku jeszcze został dołożony jeden bardzo fajny fant nr.30.Całość z licytacji tego fantu chciałabym przeznaczyć na leczenie i surowicę dla szczeniaczków.Zapraszam i zachęcam do licytacji a tym samym do pomocy szczeniaczkom. https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-dołożony-fantz-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Kochani na moim bazarku jeszcze został dołożony jeden bardzo fajny fant nr.30.Całość z licytacji tego fantu chciałabym przeznaczyć na leczenie i surowicę dla szczeniaczków.Zapraszam do licytacji a tym samym do pomocy szczeniaczkom. https://www.dogomania.com/forum/topic/349435-dołożony-fantz-jednej-szafy-do-drugiej-szafykurtkibuty-itd-110219-160219/ -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
A czy ta surowica jest podawana codziennie?Jak to wygląda? -
Można autentycznie.Ponury wstrętny dzień i ponure wiadomości,jedynie u Czesterka trochę prześwituje słoneczko.Dobrze,że P.Hania już na dobre zaopiekuje się Czesterkiem no i najważniejsze co własny domek to własny. Czesterek będzie jedynakiem. Będziemy w kontakcie i dalej będziemy pilotować sprawę tego robala.
-
Anica wymioty białą pianą to jest to,że jest pusty żołądek i Miłkę mdli,jest jej nie dobrze.Koniecznie szybciutko ugotować osobno ryż i dodać ugotowane pogniecione widelcem warzywa+pierś z kurczaka może być indyk+wywar,chodzi o to aby mięso nie zawierało tłuszczu.Karmić 3 razy w małych ilościach.Można nagotować więcej,włożyć do woreczka przeznaczonego do żywności i zamrozić,wyciągać sobie woreczek,dać spokojnie jemu czas aby sam się odmrażał. Pisałam wcześniej o Nifuroksazicie100 bo to jest dawka dla dzieci.Nie wiem czy 2x100g nie jest za duża dawka.Nifuroksazid100 podaje się 2xdz rano i wieczorem.Jezeli jest silne rozwolnienie to 3xdz.Trzeba podawać aż do normalnej konsystencji kupy.Zazwyczaj wystarczy przez 2-3 dni i ustępuje biegunka.Jeżeli kupa jest dalej nie taka to przedłużyć podawanie o kolejny dzień/dni. Ja tak gotuje na cały tydzień albo wychodzi nawet do dwóch tygodni dla mojego psa.Z tym,że ja kupuję duże ćwiartki z kurczaka,na jedno gotowanie daję 2 ćwiartki+kawałek piersi z indyka+ średnia marchewka obrana+korzeń pietruszki mały+kawałek mały selera to wszystko bez przypraw.Osobno gotuję ryż na sypko.Jak się ugotuje,wyjmuję do pojemnika(najlepiej garnka) jarzyny-drobię widelcem następnie wyciągam po ćwiartce obieram ze skóry(wyrzucam ją) i kości i też drobię widelcem a pierś z indyka kroję.W tym czasie w osobnym garnku sparzam dobrze wątróbkę drobiową aby nie było krwi,kroję,siekam.Na końcu dodaję ryż przelany wodą i zalewam to 4 chochelkami wywaru o mieszam wszystkie składniki.Marchewka powinna iść na spód bo po wymieszaniu bardzo dobrze widać czy składniki są wymieszane.Jak wystygnie to przekładam po 5 łyżek do woreczka.Przeważnie wychodzi 8 porcji a woreczek mam na dwa dni.Oczywiście można dodać inne jeszcze podroby ale trzeba gotować osobno.Aby woreczki nie zajmowały dużo miejsca w zamrażalniku to z woreczka tworzę prostokąt i przyklepuję. Z reszty wywaru mam wspaniały rosołek doprawiając go albo inną zupę a więc wszyscy jesteśmy zadowoleni i syci.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ale może się cokolwiek uzbiera,zawsze to by było do przodu. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tola,a może uda się Tobie zrobić Zrzutę bo sami nie udźwigniemy wydatków.Już się stworzyła ogromna kwota.Izbica i DT-Karmelki. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Moje Kochane Szałwiątko,miałam nadzieję,że będziesz jednak walczyć. Żegnaj,bądź szczęśliwa za [TM*] -
Też tak myślę,koniecznie trzeba zasięgnąć porady u innego weta bo po tak długim braniu antybiotyku,ropy powinno już nie być.Jeżeli jest to zielona albo szara ropa to jest źle.W moim przekonaniu trzeba pobrać tą wydzielinę i zrobić antybiogram i dopasować lek,który działa na tą bakterię.Szkoda kici,jest cudna.Męczy się.Nie wiem czy też przy antybiotyku dostaje jakąś osłonę na żołądek i wątrobę.Są takie papki do podawania jak np.Darmiflora Liguits czy inne..
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Ja jestem wciąż myślami i żyję nadzieją,że będzie lepiej.Dzisiaj rano były w miarę optymistyczne wiadomości bo podana surowica i Mini nie miała objawów parwo a wieczór po wpisie Toli mnie zwalił z nóg. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak, dużo sił dla maluszków i dla Wszystkich,którzy opiekują się nimi i którzy śledzą ich losy. Przecież dzisiaj dostały kroplówki, surowicę,która zwalcza ten wirus.Jadły w małych ilościach ale jadły.Może to chwilowe załamanie?