Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Ja też potwierdzam,że to cudna,niesamowita rodzina.Bogusik miała nosa.Nie każdego jest stać na przeciwności,trudy.Najlepiej oddać i pozbyć się problemu.
  2. Ale przynajmniej wygląda czyściutko,zadbany.Ja też już kupiłam obrożę Foresto i chyba z Mikim wybiorę się do SPA.W tym roku nie było tak mroźnej zimy i wszystkie owady przetrwały dlatego jest plaga ich.
  3. Raczej ciężko będzie p.Ani nosić Ajkę bo Ajka waży 14kg i dochodzi drugi piesek prowadzony na smyczy.Szczególnie rano gdy p.Ania wychodzi sama z psiakami. Ja znosiłam po schodach tymczaskę,która ważyła 12kg i czułam jej ciężar.
  4. Tola,czy to ma być ta karma mokra? https://zooart.com.pl/product-pol-23335-4T-Veterinary-Diet-Hepatic-Dog-12x400g.html
  5. A możesz podać konkretną nazwę tych puszek to zamówię.A heparegen to wiadomo,że musi brać.
  6. No,tak o tym nie pomyślałam.Ale przecież Gminy mają podpisane umowy i można w ten sposób namierzyć chyba schron.
  7. Dzięki za wiadomość.Czy Tofik będzie przez dłuższy czas na Hepaticu?Pytam się z tego powodu bo może powiadomić szafirkę aby kupiła puszki,czy my mamy zamówić?
  8. Zastanawiam się nad tymi tysiącami porzuconymi psiakami.Gdzie jest sumienie tych tysięcy właścicieli.Jak mogą tak spokojnie sobie spać.
  9. Wygląda na to,że Kolia żyje w ogromnym stresie.Może pomogą uspokajacze ziołowe.Oby.Zupełnie nie wiem jak pomóc Kolii i właścicielom.Jeżeli wysłali umowę to jednak nie chcą oddać Kolli,tylko czy sobie poradzą z nią,z jej ogromnym stresem?
  10. Być może piszę w nerwach ale to chyba po wczorajszym reportażu na Fokusie o transporcie zwierząt gospodarskich w okropnych warunkach i trwających miesiącami bez wody,jedzenia,w upale do krajów azjatyckich.I to dzięki ludziom. Tu zachodzi pytanie,czy chce żyć pod opieką człowieka?Czy jest zmuszony żyć pod opieką człowieka bo człowiek chce nim rządzić i zaspakajać swoje zachcianki dla swojej przyjemności a być może dla wyżycia się,dyktatorstwa. Przecież wiadomo,że człowiek jest liderem nie pies.Trzeba zdławić zapędy Toffika,nawet przy pomocy bicia,karcenia,może zamykania w odosobnieniu,może w klatce,komórce.Człowiek dużo może wymyślić. Myślę,że Tofik rzucił się na suczkę bo był zazdrosny o p.Kasię.Chciał ją wyeliminować ze stada.Psy świetnie dają sygnały między sobą.Przypuszczam,że tu była walka o p.Kasię.Ani jeden ani drugi nie ustąpił i rozpoczęła się walka.
  11. To tak może na to patrzeć człowiek a z punktu widzenia psa może to wyglądać inaczej.My ludzie tylko obieramy swój punkt dyktatury bo jesteśmy przecież najsilniejsi rządzimy,jesteśmy ponad wszystko.Reszta życia na ziemi to jest barachło i to barachło musi się podporządkować człowiekowi.
  12. Być może wychował ją sobie ale na pewno pokochał skoro bronił jej.I tak jak p.Kasia napisała Tofik jest psem jednego człowieka a coś o tym wiem bo miałam takiego psiaka Savanę.
  13. Ja też trzymam kciuki aby Tofik dojechał spokojnie do celu i tam się zaaklimatyzował.Ogólnie mi szkoda Tofika. Tofik zaufał p.Kasi,pokochał ją a tu następna huśtawka uczuć go czeka.
  14. Nie wszystkie dolecą: Janusz Reda 4 marca o 22:06 · Każdej wiosny setki tysięcy bocianów i innych ptaków migruje na północ do Europy i Azji, aby wychować pisklęta. Niestety trasa ich wędrówki przebiega przez Liban.......
  15. Ślicznie w tym Roztoczu jest.Brakuje mi takich widoków.
  16. I bardzo dobrze,że nowe DT chce się podjąć opieki nad Tofikiem.Może przyniesie to inny obraz.
  17. Asiu jak zrozumialam Poker, to Poker przerobi swoje ogłoszenie.Możesz usunąć.Dziękuję za pomoc. Brakuje na Katowice ogłoszenia Kamy.Sądzę,że podaj Hani,chyba,że chcesz podać swój,do wyboru.
  18. Martwiłam się ju wcześniej,że Fabia powinna być jak najszybciej zdiagnozowana i miałam się o co martwić.No nic teraz będę myślami z Fabią i oby zabieg przeszedł pomyślnie bez komplikacji.O której będzie operacja? Dobrze by było aby Fabia miała wziewną narkozę bo jest starsza i nie wiadomo chyba co z serduszkiem.
×
×
  • Create New...