-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jeżeli uszy Fadusia bolą to będzie nie wesoło,natomiast jeżeli swędzą to sądzę,że wszystko będzie okey i to będzie dla niego przyjemnością. -
No,tak o tym nie pomyślałam.Ale przecież Gminy mają podpisane umowy i można w ten sposób namierzyć chyba schron.
-
Zastanawiam się nad tymi tysiącami porzuconymi psiakami.Gdzie jest sumienie tych tysięcy właścicieli.Jak mogą tak spokojnie sobie spać.
-
Być może piszę w nerwach ale to chyba po wczorajszym reportażu na Fokusie o transporcie zwierząt gospodarskich w okropnych warunkach i trwających miesiącami bez wody,jedzenia,w upale do krajów azjatyckich.I to dzięki ludziom. Tu zachodzi pytanie,czy chce żyć pod opieką człowieka?Czy jest zmuszony żyć pod opieką człowieka bo człowiek chce nim rządzić i zaspakajać swoje zachcianki dla swojej przyjemności a być może dla wyżycia się,dyktatorstwa. Przecież wiadomo,że człowiek jest liderem nie pies.Trzeba zdławić zapędy Toffika,nawet przy pomocy bicia,karcenia,może zamykania w odosobnieniu,może w klatce,komórce.Człowiek dużo może wymyślić. Myślę,że Tofik rzucił się na suczkę bo był zazdrosny o p.Kasię.Chciał ją wyeliminować ze stada.Psy świetnie dają sygnały między sobą.Przypuszczam,że tu była walka o p.Kasię.Ani jeden ani drugi nie ustąpił i rozpoczęła się walka.
-
To tak może na to patrzeć człowiek a z punktu widzenia psa może to wyglądać inaczej.My ludzie tylko obieramy swój punkt dyktatury bo jesteśmy przecież najsilniejsi rządzimy,jesteśmy ponad wszystko.Reszta życia na ziemi to jest barachło i to barachło musi się podporządkować człowiekowi.
-
Być może wychował ją sobie ale na pewno pokochał skoro bronił jej.I tak jak p.Kasia napisała Tofik jest psem jednego człowieka a coś o tym wiem bo miałam takiego psiaka Savanę.
-
Ja też trzymam kciuki aby Tofik dojechał spokojnie do celu i tam się zaaklimatyzował.Ogólnie mi szkoda Tofika. Tofik zaufał p.Kasi,pokochał ją a tu następna huśtawka uczuć go czeka.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Już wstawiłam.Dziękuję. -
Nie wszystkie dolecą: Janusz Reda 4 marca o 22:06 · Każdej wiosny setki tysięcy bocianów i innych ptaków migruje na północ do Europy i Azji, aby wychować pisklęta. Niestety trasa ich wędrówki przebiega przez Liban.......
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nio,działamy,działamy ale nic ponadto nie możemy zrobić.Czekamy na jakiś sensowny telefon.Ogłoszenia idą pełną parą. -
Ślicznie w tym Roztoczu jest.Brakuje mi takich widoków.
-
I bardzo dobrze,że nowe DT chce się podjąć opieki nad Tofikiem.Może przyniesie to inny obraz.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Okey.Poproszę tylko o wklejenie linku tu. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Asiu jak zrozumialam Poker, to Poker przerobi swoje ogłoszenie.Możesz usunąć.Dziękuję za pomoc. Brakuje na Katowice ogłoszenia Kamy.Sądzę,że podaj Hani,chyba,że chcesz podać swój,do wyboru. -
Martwiłam się ju wcześniej,że Fabia powinna być jak najszybciej zdiagnozowana i miałam się o co martwić.No nic teraz będę myślami z Fabią i oby zabieg przeszedł pomyślnie bez komplikacji.O której będzie operacja? Dobrze by było aby Fabia miała wziewną narkozę bo jest starsza i nie wiadomo chyba co z serduszkiem.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Nadeszła dodatkowa wpłata od magenka1 za III.Ślicznie dziękuję.