-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Dziękuję.Bardzo proszę wstaw Asiu link bo się gubię z ogłoszeniami a muszę podmienić w poście informacyjnym aby być na bieżąco. Jeżeli dasz radę to nie trzeba będzie przez Asię zmieniać bo trzeba wtedy wykupić promowanie.Możesz podmienić bo tylko Ty możesz, zdjęcia,miasto(Katowice),tytuł zmienić i treść wziąć od idących ogłoszeń Kamusi.Jeżeli dasz radę to podaj link.Daj znać. -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam ogłoszenia OLX dla Kamusi na Opole,Wrocław,Poznań do 01.04.19.Na Poznań jest wyróżnione do 11.04.19.Koszt to 13,47zł. Nie wyróżniałam dwupaku i Emi bo na razie jest zainteresowany domek Emi.Ogłoszenia niech dalej idą tylko nie będą wyróżnione. Dziewczyny kochane,czy możecie jedno ogłoszenie dwupaku przerobić dla Kamy na Katowice? Kama nie ma ogłoszenia na Katowice.Dobrze by było powstawiać,wymienić zdjęcia jeżeli jest to możliwe. -
WEGA w DS w Bielsku Białej. Marchewka w DS w Skoczowie.
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ja się też ogromnie cieszę.Cudna sunia. -
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Miło oglądać Bajeczkę taką szczęśliwą.Fajny Bajeczka ma domek. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
Anula replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę. -
Ja tylko napisałam o tym,że gdyby poszło coś nie tak to nie dajemy gwarancji,że Tofik będzie utrzymywany przez nas w Hoteliku od maja bo na dzień dzisiejszy trudno przewidzieć.Kolia pojechała do DS a więc jest wolne miejsce dlatego zaproponowałyśmy pomoc.Chciałam postawić jasno sprawę.Taka alternatywa BDT-seramias-odwóz do hoteliku i wzięcie pod opiekę w dalszej kolejności Tofika od maja raczej odpada. Sądzę,że Tola wejdzie na wątek i podejmie decyzję ponieważ Tofik jak na razie jest pod Toli opieką . Musi przemyśleć jak to wszystko ogarnąć logistycznie itd.
-
Najgorszą wersję jaką rozpatruję to tą,gdyby musiał Tofik pojechać do szafirki.My w miejsce Tofika weźmiemy pod opiekę innego psiaczka i nie będziemy wiedzieć jak długo piesek będzie przebywał w hoteliku.Zachodzi obawa kto Tofika będzie utrzymywał w hoteliku.Nie jesteśmy w tej chwili w stanie zadeklarować takiej opcji.
-
Ja mam też dużo wątpliwości.Tofik przez 5 lat gdzieś przebywał i jakoś sobie żył,ludzie dawali radę chyba.Od roku jest pod opieką dogomaniaków,zaliczył DS(krótki),dwa hotele ze szkoleniowcami u Anety i u P.Kasi (to nie były przeciętne hoteliki).I praktycznie z tego nic nie wynika.Teraz gdy zostanie przeniesiony chyba do zwykłego hoteliku czy DT z psami to czy jego zachowanie się poprawi? Ja mam wielkie wątpliwości.Jedynie trzeba chyba przyjąć dożywotnie łożenie na hoteliki.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
O Boże! Co się znów dzieje? Dlaczego? Co one jedzą albo może zjadły? -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Anula replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Myślę,że teraz została kompletnie sama na ogrodzie a więc być może ciągnie Abi do ludzi.W domu,nie podchodzić,dużo mówić.Powinna z biegiem czasu sama podejść,smaczka wtedy jak przyjdzie. -
To podaj mi konto przeleję jednorazowo 100zł na hotelik.
-
A ten transport za koszt bramek się posypał?
-
Tak to wyniknie następny poważny problem.A może apelować na FB o dom tymczasowy dla Tofika,taki w którym by nie było psów jedynie może kot? Ja tak piszę tylko ale staram się szukać jakiegoś wyjścia z bardzo trudnej sytuacji.
-
Wynika z tego,że Tofik jak czuje zagrożenie,jak mu się coś nie podoba np.wciąganie Tofika na siłę do transporterka bo przypuszczam,że tak było w przypadku Anety to obiera sobie sposób obronny - gryzienie,napad na rękę.Przypuszczam,że P.Kasia nie chce aby Tofik jechał w kontenerku bo w przypadku wkladania go może P.Kasię ugryźć i stąd zalecenie aby jechał w samochodzie przypięty pasami.Jak widać ze zdjęcia do tego jest przyzwyczajony i nie robi w samochodzie jakiś problemów.
-
No nie wiem to musi zadecydować Tola bo na razie jest pod opieką Toli jeszcze.Myśmy zaproponowały umieszczenie w hoteliku domowym w Nowej Soli.Tam umieszczamy swoje psiaki.Najgorszy zawsze jest transport z Zamościa,koszt transportu powala.Szafirek sądzę,że by mógł by już pojechać po Tofika ale ten koszt.Transport jest płatny około 900zł.