-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Bogduniu ja nie mam pomysłu.Na Tofika chyba jeszcze nie ma sensu podmieniać bo Tofik czeka na kastrację.Może na innego jakiegoś psiaczka co potrzebuje pomocy.Anica chyba ma jakiegoś nowego pieska pod opieką,to może na niego. -
Zaliczka za pobyt w hoteliku (03.04.19-30.04.19) - wpł.07.04.19 - 280.00zł Nadeszła wpłata od P.Joli od Destino/Joszki - 30,00zł.Ślicznie dziękujemy. https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/
-
ABI-TERIERKOWATA SUNIA Z ZAMOŚCIA - JUŻ W SWOIM DOMKU!
Anula replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Też pozdrawiam serdecznie.Fajnie,że Abi się szkoli a Wam będzie lżej żyć z Abi.Przesyłam także gratulacje dotyczące nowego mieszkania,to taki następny etap bardzo znaczący w życiu i poprawiający egzystencję.Dzięki za wiadomość fajnie się czyta co jakiś czas o Abi i mile ją wspomina.Cudna ta Abiczka jest i jestem przekonana,że jest szczęśliwa A Wy razem z nią. -
Dobrze,że nie ma raczej choroby lokomocyjnej.Mój pekinek uwielbia jazdę samochodem tylko czeka jak się otworzy mu drzwi.przemierza z nami długie trasy i tak to wygląda jakby psa nie było w samochodzie.Na postojach wie doskonale,że musi się szybko załatwić i i robi to w niesamowitym tempie. Tak myślę,że trzeba Tofika umawiać do weta,zrobić USG,zabieg i szybciutko ogłaszać.Szkoda maluszka aby przesiadywał w hoteliku.Niech ma swój jak najszybciej domek.
-
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ja mam też okło100szt.2,25x8mm; 0,3x8mm. -
~ JUŻ psiaki w swoich domkach :) maleńka mamusia i dzieci
Anula replied to malagos's topic in Już w nowym domu
A kiedy maluszek trafi do dr.Magdy?Jemu jest potrzebna natychmiastowa pomoc.Zapewne jest odwodniony itd. -
Trójglicerydy są za wysokie.Potrzeba chudego jedzonka,za dużo tłuszczu w jedzonku. Cieszę się,że mocznik spadł to jest bardzo dobra wiadomość.Trzeba będzie powtórzyć badania jeszcze raz przed zabiegiem kastracji. Pekinki takie są,bardzo przyjazne,wesołe,uwielbiają zabaweczki.Czym starsze tym są mądrzejsze,sporo słów rozumieją.Jednym słowem psiaki do towarzystwa jak są określane i to się potwierdza.Kiedyś natknęłam się na apel o zabranie dwóch pekińczyków z budy,z łańcucha na Podkarpaciu (nie wiem jak się to skończyło).W każdym razie one absolutnie nie nadają się do samotności.Potrzebują człowieka jak roślinność wody.
-
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Opłata Emi za pobyt w Hoteliku - IV-[300,00zł - 104,00zł(pozostająca kwota u szafirki)]=196,00zł;wpł.01.04.19 U szafirki - 01.04.19 = 0,00zł -
Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Oj! Poker nie jesteś wzrokowcem. https://youtu.be/jBJqBo9wGc4 A z kotem rozumie się świetnie :) -
Sądzę,że jak najbardziej może być aby była tylko Hepatic.Sporo jest przeciwników Karmy Royal Canin,natomiast moje wszystkie psiaki były karmione karmą z tej firmy i mają,miały się bardzo dobrze.Karma jest droga ogólnie i tylko to mam do zarzucenia jej.Nie wiem czy jest mokra Hepatic HF16 też jest super karmą.Sucha jest.Moje psiaki były na Royla Canic Hepatic HF16 przepisaną przez weta. Edit: Jest mokra Hepatic HF16. ROYAL CANIN Hepatic HF 16 12 x 420g puszka https://zooart.com.pl/product-pol-7533-ROYAL-CANIN-Hepatic-HF-16-12-x-420g-puszka.html?selected_size=uniw&utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel Wszystkie karmy oznaczone weterinary są skierowane na leczenie,nie jako bytowe.
-
Spróbuj skontaktować się z kamma 13,jest mobilna może pomoże.Woziła Fado do Krakowa.Nie wiem dokładnie gdzie mieszka ale....
-
Adopcja będzie bardzo trudna i ocena domu jeszcze trudniejsza.Zakładamy opcję,że może być pan tylko nie przyjmujemy innej opcji,że pan może się zdenerwować na Tofika w momencie ataku i normalnie w świecie zabić go albo tłuc go.
-
Też jestem tego samego zdania,że nie wyprostuje psa.Tylko obecność człowieka może to zmienić.
-
Ja od początku ogłaszania Tofika,ogłaszam z takim tekstem.Podejrzewam,że kto dzwoni to chyba ma jasność jakiego domu Tofikowi potrzeba: Toffi 5-letni,radosny, przepiękny piesek o dłuższej sierści poszukuje domku. Toffika życie nie oszczędzało,przechodził z rąk do rąk,nawet był przetrzymywany w komórce. Radził sobie w swoim świecie tak jak potrafił. Broni swoich zabaweczek i miski.W obronie tych dwóch rzeczy gdy mu się zabiera potrafi ugryźć.A tak niewiele potrzeba aby to zachowanie wyprostować,zniwelować dając mu kilka lekcji u behawiorysty albo być odpowiedzialnym przewodnikiem,który nim odpowiednio pokieruje.Toffik ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość w domu.Bardzo dobrze zachowuje się w samochodzie. Preferowany dom z jedną osobą-kobietą,ponieważ mężczyzn nie toleruje,rzuca się do nóg.Dom wskazany bez dzieci i innych zwierząt. Toffi jest wykastrowany i posiada szczepienia oraz książeczkę.W tej chwili przebywa w Hoteliku u szkoleniowca. Pokochaj Toffika.Daj mu dom i to co najważniejsze,opiekę i miłość. Więcej informacji o Toffiku można uzyskać pod podanym nr.tel. w ogłoszeniu. Kontakt:Basia