Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tofik miał być w piątek u weta ale więcej nic nie wiem.Może szafirka coś więcej napisze.
  2. Bogduniu ja nie mam pomysłu.Na Tofika chyba jeszcze nie ma sensu podmieniać bo Tofik czeka na kastrację.Może na innego jakiegoś psiaczka co potrzebuje pomocy.Anica chyba ma jakiegoś nowego pieska pod opieką,to może na niego.
  3. Zaliczka za pobyt w hoteliku (03.04.19-30.04.19) - wpł.07.04.19 - 280.00zł Nadeszła wpłata od P.Joli od Destino/Joszki - 30,00zł.Ślicznie dziękujemy. https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/
  4. Jutro chyba nasz Czesterek zalicza SPA,ale będzie piękny chłopczyk. Nadeszła stała deklaracja od uxmal za IV.Ślicznie dziękuję. A ogólnie chciałabym Wszystkim bardzo podziękować za wytrwałość w pomocy finansowej dla Czesterka.DZIĘKUJĘ!
  5. Ewuniu Kochana,kwota 39,50zł wpłynęła 04.04.19 już na konto Kolii/Ajki.Serdecznie dziękuję.
  6. Też pozdrawiam serdecznie.Fajnie,że Abi się szkoli a Wam będzie lżej żyć z Abi.Przesyłam także gratulacje dotyczące nowego mieszkania,to taki następny etap bardzo znaczący w życiu i poprawiający egzystencję.Dzięki za wiadomość fajnie się czyta co jakiś czas o Abi i mile ją wspomina.Cudna ta Abiczka jest i jestem przekonana,że jest szczęśliwa A Wy razem z nią.
  7. Będą spore koszty weterynaryjne.Po Nutce pekineczce pozostała kwota 234,23zł.Zostanie przekazana na potrzeby Tofika. https://www.dogomania.com/forum/topic/347304-nutka-cudna-pekineczka-potrzebuje-naszej-pomocynutkajoy-111018-w-ds-w-holandii-u-polskiej-rodziny/
  8. Dobrze,że nie ma raczej choroby lokomocyjnej.Mój pekinek uwielbia jazdę samochodem tylko czeka jak się otworzy mu drzwi.przemierza z nami długie trasy i tak to wygląda jakby psa nie było w samochodzie.Na postojach wie doskonale,że musi się szybko załatwić i i robi to w niesamowitym tempie. Tak myślę,że trzeba Tofika umawiać do weta,zrobić USG,zabieg i szybciutko ogłaszać.Szkoda maluszka aby przesiadywał w hoteliku.Niech ma swój jak najszybciej domek.
  9. Ja mam też okło100szt.2,25x8mm; 0,3x8mm.
  10. https://www.dogomania.com/forum/topic/349696-fajne-rzeczy-do-13042019/?tab=comments#comment-17455313 Trzeba skopiować link do bazarku i wstawić go najeżdżając na spinacz w górnym pasku i zatwierdzić.
  11. Ewuniu Kochana zaraz podam konto na pw.bo nie wiem czy masz moje.Stokrotne dzięki za bazarek,za ogromną pomoc.Jak tylko pieniążki wpłyną,potwierdzę na wątku bazarkowym.
  12. A kiedy maluszek trafi do dr.Magdy?Jemu jest potrzebna natychmiastowa pomoc.Zapewne jest odwodniony itd.
  13. Trójglicerydy są za wysokie.Potrzeba chudego jedzonka,za dużo tłuszczu w jedzonku. Cieszę się,że mocznik spadł to jest bardzo dobra wiadomość.Trzeba będzie powtórzyć badania jeszcze raz przed zabiegiem kastracji. Pekinki takie są,bardzo przyjazne,wesołe,uwielbiają zabaweczki.Czym starsze tym są mądrzejsze,sporo słów rozumieją.Jednym słowem psiaki do towarzystwa jak są określane i to się potwierdza.Kiedyś natknęłam się na apel o zabranie dwóch pekińczyków z budy,z łańcucha na Podkarpaciu (nie wiem jak się to skończyło).W każdym razie one absolutnie nie nadają się do samotności.Potrzebują człowieka jak roślinność wody.
  14. Nadeszła wpłata jednorazowa dla Tofika od naszej Kochanej Nesiowata 15zł.Ślicznie dziękuję za pomoc.
  15. Nadeszła stała wpłata za IV od Bogusik i ode mnie. Nadeszła także niespodzianka dla Czesterka od Nesiowata 15,00zł.Ślicznie dziękuję.
  16. Sądzę,że jak najbardziej może być aby była tylko Hepatic.Sporo jest przeciwników Karmy Royal Canin,natomiast moje wszystkie psiaki były karmione karmą z tej firmy i mają,miały się bardzo dobrze.Karma jest droga ogólnie i tylko to mam do zarzucenia jej.Nie wiem czy jest mokra Hepatic HF16 też jest super karmą.Sucha jest.Moje psiaki były na Royla Canic Hepatic HF16 przepisaną przez weta. Edit: Jest mokra Hepatic HF16. ROYAL CANIN Hepatic HF 16 12 x 420g puszka https://zooart.com.pl/product-pol-7533-ROYAL-CANIN-Hepatic-HF-16-12-x-420g-puszka.html?selected_size=uniw&utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel Wszystkie karmy oznaczone weterinary są skierowane na leczenie,nie jako bytowe.
  17. Spróbuj skontaktować się z kamma 13,jest mobilna może pomoże.Woziła Fado do Krakowa.Nie wiem dokładnie gdzie mieszka ale....
  18. Adopcja będzie bardzo trudna i ocena domu jeszcze trudniejsza.Zakładamy opcję,że może być pan tylko nie przyjmujemy innej opcji,że pan może się zdenerwować na Tofika w momencie ataku i normalnie w świecie zabić go albo tłuc go.
  19. Też jestem tego samego zdania,że nie wyprostuje psa.Tylko obecność człowieka może to zmienić.
  20. Ja od początku ogłaszania Tofika,ogłaszam z takim tekstem.Podejrzewam,że kto dzwoni to chyba ma jasność jakiego domu Tofikowi potrzeba: Toffi 5-letni,radosny, przepiękny piesek o dłuższej sierści poszukuje domku. Toffika życie nie oszczędzało,przechodził z rąk do rąk,nawet był przetrzymywany w komórce. Radził sobie w swoim świecie tak jak potrafił. Broni swoich zabaweczek i miski.W obronie tych dwóch rzeczy gdy mu się zabiera potrafi ugryźć.A tak niewiele potrzeba aby to zachowanie wyprostować,zniwelować dając mu kilka lekcji u behawiorysty albo być odpowiedzialnym przewodnikiem,który nim odpowiednio pokieruje.Toffik ładnie chodzi na smyczy,zachowuje czystość w domu.Bardzo dobrze zachowuje się w samochodzie. Preferowany dom z jedną osobą-kobietą,ponieważ mężczyzn nie toleruje,rzuca się do nóg.Dom wskazany bez dzieci i innych zwierząt. Toffi jest wykastrowany i posiada szczepienia oraz książeczkę.W tej chwili przebywa w Hoteliku u szkoleniowca. Pokochaj Toffika.Daj mu dom i to co najważniejsze,opiekę i miłość. Więcej informacji o Toffiku można uzyskać pod podanym nr.tel. w ogłoszeniu. Kontakt:Basia
  21. To Czester dostał dodatkowy prezent w postaci nowego imienia.Luki to farciarz.
×
×
  • Create New...