-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nie dziwię się.Sama bym Jogusia zaadoptowała gdybym mogła. To teraz czekamy na odpowiedni domek.
-
Ta nadpłata wynika z zapłaty za pobyt Cziko w Hoteliku za VIII.W związku z tym nie przelewam 61,40zł(umieszczę tylko kwotę w rozliczeniu).Końcowe rozliczenie będzie gdy Cziko pojedzie do swojego domku.Natomiast 120,00zł niech pozostanie dalej u Ciebie i zobaczymy na co będzie przeznaczone. Cudnie,że Kessi przytyła 2,1 kg to sporo w stosunku do jej poprzedniej wagi.No cóż odpowiednia opieka,karmienie kilka razy dziennie dało efekty. Haniu bardzo dziękuję za tak profesjonalną opiekę nad naszymi psiakami.
-
Ogromnie się cieszę z domku dla Cziko.Cziko będzie miał swobodę,ruch,będzie mógł pobiegać sobie po ogrodzie.W domu będzie miał legowisko i to co najważniejsze miłość,tak zapewniają przyszli opiekunowie.Właśnie chcą dać schronienie takiemu psiakowi jak nasz Czikunio.To dobrze o nich świadczy.Teraz najważniejsze aby sunia przyjęła Cziko pozytywnie i odwrotnie za co będę trzymać kciuki.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
Anula replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dajmy spokój.Teraz najważniejsze aby Czesia została wysterylizowana, tylko dwa dni.Mam ogromną nadzieję,że pojawi się jeszcze opiekunka Czesi ten jedyny raz i napisze,że Czesia została poddana sterylizacji i,że wszystko jest okey.Wstawi Czesiulki zdjęcia i kartę informacyjną z przeprowadzenia zabiegu.Na to liczę. -
Dwa ogłoszenia wyróżnione do 10.08.19.
-
Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Kofi dzisiaj od rana chyba jest w drodze do Hanoveru. Szczęśliwej drogi Kofi. -
Kochani.Zrobiłam zestawienie ogłoszeń Kessi i Cziko.Bardzo proszę osoby,które pomogły w ogłoszeniach o zamianę z Kessi na Cziko.Niektóre ogłoszenia Kessi są wyróżnione a więc szkoda ich zamykać,może uda się przenieść na Cziko. Jeżeli nie uda się to proszę o podmianę na inne jakieś psiaki,które potrzebują wyróżnionych ogłoszeń. Kessi: Havanka - Poznań - wyróżnione do 08.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/kessi-suczka-w-typie-foksterierka-do-adopcji-CID103-IDACOaJ.html Tola - Wrocław - skończyło się 01.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/niezwyklej-urody-kessi-do-adopcji-CID103-IDADw9h.html Alaskan malamutte - Było na Katowice zmienione na Szczecin - wyróżnione do 18.08.19 https://www.olx.pl/oferta/piekna-sunia-w-typie-foxteriera-czeka-na-dom-CID103-IDAFTjJ.html Cziko: Havanka - Wrocław - wyróżnione do 03.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/od-samego-rana-z-usmiechem-na-pyszczku-wita-nowy-dzien-CID103-IDATw5h.html Tola - Szczecin - wyróżnione do 06.08.19 https://www.olx.pl/oferta/malutki-cudny-piesek-do-adopcji-CID103-IDAV4Pi.html Alaskan malamutte - Katowice - wyróżnione do 08.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/pies-ideal-cziko-do-adopcji-CID103-IDAV4b3.html Cziko ma jeszcze ogłoszenia od b-b na Poznań i Opole - wyróżnione do 06.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-i-daj-mu-dom-CID103-IDAWXXT.html http:// https://www.olx.pl/oferta/cziko-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDAWXbo.html
-
Haniu,dzisiaj zrobię przelew za pobyt Kessi (2 dni za sierpień) i Cziko (31 dni za sierpień).U Ciebie pozostała kwota 142,00zł(połowa kwoty za kastrację,którą opłaciła Fundacja ZEA) w związku z tym Cziko-310,00zł+ Kessi-20,00zł=330,00zł - 142,00zł = 188,00zł Jeżeli jest jakiś dług jeszcze ale zapewne jest za leki i badanie kału to przeleję osobnym przelewem.
-
Kochani,dziękuję za troskę o Kessi.Posty wskazują na to,że los Kessi jest także tak ważny dla Was. Wczoraj już nie miałam siły cokolwiek pisać.Mój mózg jak i innych osób był gorący od myślenia i podjęcia odpowiedniej,słusznej decyzji.Bogusik konsultowała się z Hanią,Niufus1.I w tym wszystkim jeszcze P.Staszek.Jestem przekonana,że podjęłyśmy słuszną decyzję aby Kessi dzisiaj pojechała do swojego super domku i z Państwem pojechała nad morze.Tam oswoi się ze swoją nową rodziną,będzie miała ich na wyłączność,zmieni klimat,będzie spacerowała nad morzem na długiej lince.Dom w Mielnie jest ogrodzony a więc Kessi będzie dużo na powietrzu,będzie miała zapewnione dużo ruchu,spacery.Jak wiemy spacery łączą psa z człowiekiem i tym samym nawiązuje się szybko kontakt.W zasadzie nie wydajemy psiaka przed urlopem tylko po ale tu została podjęta inna decyzja i raczej słuszna.Państwo bardzo zabiegali o to, a więc na Kessi bardzo im zależy aby też wyjechała z nimi na urlop i zmieniła klimat.Dzisiaj zakupią odpowiednie akcesoria dla Kessi wraz z adresówką,czip zostanie wprowadzony do bazy danych przed wyjazdem w Safe Animal,wszystkie wymogi spełnią.Jest to dom doświadczony i pełen miłości,jestem tego pewna.Kessi będzie kochana i będzie miała wszystko zapewnione co potrzeba psiakowi,a może i nadto. I jeszcze taka ciekawostka,Kessi wypatrzyła córka na OLX dla Państwa,która mieszka w Kanadzie.I to był strzał w dziesiątkę bo tylko Kessi nie żaden inny psiak.
-
Cudna, 10 miesięczna Tiara - kto mnie pokocha? Mam na imię Tiara, mam ok. 10 miesięcy i w przyszłości będę niedużą suczką.Pomimo młodego wieku poznałam już, co znaczy porzucenie i potrzebuję chwilkę, aby przy nieznanej osobie na nowo poczuć się bezpiecznie. Przebywam w tymczasowym miejscu pobytu, więc czekam na swojego człowieka - wierzę, że już niedługo się zjawi i zabierze mnie do swojego domu.Mam bardzo fajny charakter - jestem spokojna, mądra, zrównoważona, chociaż troszkę nieśmiała; mam aktualną książeczkę zdrowia, jestem zaszczepiona. Dzieciak ze mnie, więc jeszcze kawał życia mogę spędzić z moim człowiekiem; odezwij się, jeśli potrzeba ci wiernego przyjaciela. Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Kontakt: 10 miesięczna Tiara o cudnym umaszczeniu czeka na dom. Mam na imię Tiara i mówią, że cudna ze mnie dziewczynka - mam ok. 10 miesięcy. W przyszłości będę małą suczką. Jestem jeszcze psim dzieckiem, więc lubię zabawy, ale lubię też kontakt z człowiekiem pomimo mojej nieśmiałości. Obecnie przebywam w tymczasowym miejscu. Jestem bezkonfliktowa,łagodna ale bardzo chcę już mieć prawdziwy dom z czułą rodziną i zabawkami. Proszę, nie czekaj dłużej, zabierz mnie do siebie...Jestem zdrowa, zaszczepiona, mam aktualną książeczkę zdrowia.Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Kontakt:
-
Fotosik: Dodaj zdjęcie>wybierz plik ze swojego komputera>klikasz na zdjęcie>otwórz>wraca fotosik>klikasz na bez ograniczeń wiekowych>zapisz zdjęcie>pobierz kody zdjęcia>rodzaj kodów:wybierasz:bezpośredni adres do zdjęcia.Pod spodem masz link do zdjęcia. Jeżeli chcesz mieć zdjęcie i wstawić na dogo to Aukcje internetowe...pod spodem w ramce jest pierwszy link https.kopiujesz i wstawiasz w odpowiedzi u góry w spinacz.
-
Link się nie otwiera.Można by było na szybkiego zrobić suni ogłoszenie chociaż jedno i wyróżnić.