Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Nie dziwię się.Sama bym Jogusia zaadoptowała gdybym mogła. To teraz czekamy na odpowiedni domek.
  2. Nadeszła wpłata dla naszego Czesia za VIII od uxmal. Ślicznie dziękuję.
  3. Ta nadpłata wynika z zapłaty za pobyt Cziko w Hoteliku za VIII.W związku z tym nie przelewam 61,40zł(umieszczę tylko kwotę w rozliczeniu).Końcowe rozliczenie będzie gdy Cziko pojedzie do swojego domku.Natomiast 120,00zł niech pozostanie dalej u Ciebie i zobaczymy na co będzie przeznaczone. Cudnie,że Kessi przytyła 2,1 kg to sporo w stosunku do jej poprzedniej wagi.No cóż odpowiednia opieka,karmienie kilka razy dziennie dało efekty. Haniu bardzo dziękuję za tak profesjonalną opiekę nad naszymi psiakami.
  4. Ogromnie się cieszę z domku dla Cziko.Cziko będzie miał swobodę,ruch,będzie mógł pobiegać sobie po ogrodzie.W domu będzie miał legowisko i to co najważniejsze miłość,tak zapewniają przyszli opiekunowie.Właśnie chcą dać schronienie takiemu psiakowi jak nasz Czikunio.To dobrze o nich świadczy.Teraz najważniejsze aby sunia przyjęła Cziko pozytywnie i odwrotnie za co będę trzymać kciuki.
  5. Dajmy spokój.Teraz najważniejsze aby Czesia została wysterylizowana, tylko dwa dni.Mam ogromną nadzieję,że pojawi się jeszcze opiekunka Czesi ten jedyny raz i napisze,że Czesia została poddana sterylizacji i,że wszystko jest okey.Wstawi Czesiulki zdjęcia i kartę informacyjną z przeprowadzenia zabiegu.Na to liczę.
  6. No, a Kessi to nasza księżniczka,już chyba jest nad morzem.Cieszy się powiewem wiatru morskiego. Kessi była odłowiona z rowu koło Biłgoraja,wychudzona,wycieńczona.Tak napisała Tola.Trafiła do niezbyt przyjaznego schronu ale chyba tym sposobem została uratowana od głodowej śmierci.
  7. Obawiam się o relacje między rezydentem a Cziko bo jak zrozumiałam to jest piesek.Nie wiem jak dwa samce zareagują na siebie.Też nie wiem czy był poruszony temat kastracji/sterylizacji rezydenta.
  8. Dwa ogłoszenia wyróżnione do 10.08.19.
  9. Kofi dzisiaj od rana chyba jest w drodze do Hanoveru. Szczęśliwej drogi Kofi.
  10. Cudna wiadomość.Gratka także jest na swoim.Powodzenia malutka.Niech cię kochają na ile sił starczy.
  11. Kochani.Zrobiłam zestawienie ogłoszeń Kessi i Cziko.Bardzo proszę osoby,które pomogły w ogłoszeniach o zamianę z Kessi na Cziko.Niektóre ogłoszenia Kessi są wyróżnione a więc szkoda ich zamykać,może uda się przenieść na Cziko. Jeżeli nie uda się to proszę o podmianę na inne jakieś psiaki,które potrzebują wyróżnionych ogłoszeń. Kessi: Havanka - Poznań - wyróżnione do 08.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/kessi-suczka-w-typie-foksterierka-do-adopcji-CID103-IDACOaJ.html Tola - Wrocław - skończyło się 01.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/niezwyklej-urody-kessi-do-adopcji-CID103-IDADw9h.html Alaskan malamutte - Było na Katowice zmienione na Szczecin - wyróżnione do 18.08.19 https://www.olx.pl/oferta/piekna-sunia-w-typie-foxteriera-czeka-na-dom-CID103-IDAFTjJ.html Cziko: Havanka - Wrocław - wyróżnione do 03.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/od-samego-rana-z-usmiechem-na-pyszczku-wita-nowy-dzien-CID103-IDATw5h.html Tola - Szczecin - wyróżnione do 06.08.19 https://www.olx.pl/oferta/malutki-cudny-piesek-do-adopcji-CID103-IDAV4Pi.html Alaskan malamutte - Katowice - wyróżnione do 08.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/pies-ideal-cziko-do-adopcji-CID103-IDAV4b3.html Cziko ma jeszcze ogłoszenia od b-b na Poznań i Opole - wyróżnione do 06.08.19 http:// https://www.olx.pl/oferta/pokochaj-i-daj-mu-dom-CID103-IDAWXXT.html http:// https://www.olx.pl/oferta/cziko-nie-mozna-sie-nie-zakochac-CID103-IDAWXbo.html
  12. Oczywiście,że nasza Kessi jest piękna,to nie ulega wątpliwości.Panienka cudna,filigranowa i bardzo zgrabna.Jeszcze musi ciut przytyć. Haniu,bardzo dziękuję za przygotowanie Kessi do adopcji.
  13. Nadeszła wpłata od Bogusik i Anula za VIII.Dziękuję.Jeżeli chodzi o adopcję Czesia to raczej tylko wchodzi w grę dom z ogrodem ale zachodzi duża obawa,że może być wywalony do budy.Czesio do budy nie nadaje się.To jest mały psiak i musi być pielęgnowany pod względem czystości.
  14. Haniu,dzisiaj zrobię przelew za pobyt Kessi (2 dni za sierpień) i Cziko (31 dni za sierpień).U Ciebie pozostała kwota 142,00zł(połowa kwoty za kastrację,którą opłaciła Fundacja ZEA) w związku z tym Cziko-310,00zł+ Kessi-20,00zł=330,00zł - 142,00zł = 188,00zł Jeżeli jest jakiś dług jeszcze ale zapewne jest za leki i badanie kału to przeleję osobnym przelewem.
  15. Kochani,dziękuję za troskę o Kessi.Posty wskazują na to,że los Kessi jest także tak ważny dla Was. Wczoraj już nie miałam siły cokolwiek pisać.Mój mózg jak i innych osób był gorący od myślenia i podjęcia odpowiedniej,słusznej decyzji.Bogusik konsultowała się z Hanią,Niufus1.I w tym wszystkim jeszcze P.Staszek.Jestem przekonana,że podjęłyśmy słuszną decyzję aby Kessi dzisiaj pojechała do swojego super domku i z Państwem pojechała nad morze.Tam oswoi się ze swoją nową rodziną,będzie miała ich na wyłączność,zmieni klimat,będzie spacerowała nad morzem na długiej lince.Dom w Mielnie jest ogrodzony a więc Kessi będzie dużo na powietrzu,będzie miała zapewnione dużo ruchu,spacery.Jak wiemy spacery łączą psa z człowiekiem i tym samym nawiązuje się szybko kontakt.W zasadzie nie wydajemy psiaka przed urlopem tylko po ale tu została podjęta inna decyzja i raczej słuszna.Państwo bardzo zabiegali o to, a więc na Kessi bardzo im zależy aby też wyjechała z nimi na urlop i zmieniła klimat.Dzisiaj zakupią odpowiednie akcesoria dla Kessi wraz z adresówką,czip zostanie wprowadzony do bazy danych przed wyjazdem w Safe Animal,wszystkie wymogi spełnią.Jest to dom doświadczony i pełen miłości,jestem tego pewna.Kessi będzie kochana i będzie miała wszystko zapewnione co potrzeba psiakowi,a może i nadto. I jeszcze taka ciekawostka,Kessi wypatrzyła córka na OLX dla Państwa,która mieszka w Kanadzie.I to był strzał w dziesiątkę bo tylko Kessi nie żaden inny psiak.
  16. Cudna, 10 miesięczna Tiara - kto mnie pokocha? Mam na imię Tiara, mam ok. 10 miesięcy i w przyszłości będę niedużą suczką.Pomimo młodego wieku poznałam już, co znaczy porzucenie i potrzebuję chwilkę, aby przy nieznanej osobie na nowo poczuć się bezpiecznie. Przebywam w tymczasowym miejscu pobytu, więc czekam na swojego człowieka - wierzę, że już niedługo się zjawi i zabierze mnie do swojego domu.Mam bardzo fajny charakter - jestem spokojna, mądra, zrównoważona, chociaż troszkę nieśmiała; mam aktualną książeczkę zdrowia, jestem zaszczepiona. Dzieciak ze mnie, więc jeszcze kawał życia mogę spędzić z moim człowiekiem; odezwij się, jeśli potrzeba ci wiernego przyjaciela. Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Kontakt: 10 miesięczna Tiara o cudnym umaszczeniu czeka na dom. Mam na imię Tiara i mówią, że cudna ze mnie dziewczynka - mam ok. 10 miesięcy. W przyszłości będę małą suczką. Jestem jeszcze psim dzieckiem, więc lubię zabawy, ale lubię też kontakt z człowiekiem pomimo mojej nieśmiałości. Obecnie przebywam w tymczasowym miejscu. Jestem bezkonfliktowa,łagodna ale bardzo chcę już mieć prawdziwy dom z czułą rodziną i zabawkami. Proszę, nie czekaj dłużej, zabierz mnie do siebie...Jestem zdrowa, zaszczepiona, mam aktualną książeczkę zdrowia.Przed wydaniem do nowego domu chcemy porozmawiać z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania i podpisać umowę adopcyjną. Istnieje możliwość pomocy w transporcie do nowego domu. Kontakt:
  17. Fotosik: Dodaj zdjęcie>wybierz plik ze swojego komputera>klikasz na zdjęcie>otwórz>wraca fotosik>klikasz na bez ograniczeń wiekowych>zapisz zdjęcie>pobierz kody zdjęcia>rodzaj kodów:wybierasz:bezpośredni adres do zdjęcia.Pod spodem masz link do zdjęcia. Jeżeli chcesz mieć zdjęcie i wstawić na dogo to Aukcje internetowe...pod spodem w ramce jest pierwszy link https.kopiujesz i wstawiasz w odpowiedzi u góry w spinacz.
  18. Link się nie otwiera.Można by było na szybkiego zrobić suni ogłoszenie chociaż jedno i wyróżnić.
  19. Ogromnie się cieszę z wiadomości o DS dla Tigry.Mam rodzinę w Długołęce i jeździmy tam w odwiedziny.Na spacerze może spotkam Tigrę szczęśliwą,biegającą po ogrodzie.
  20. Ja też trzymam kciuki za wizytę.Zobaczymy co z tego się wykluje.Jednak do 17.08.dalej będą szły normalnie ogłoszenia.Wyróżniłam Kessi na Poznań do 08.08.19.
×
×
  • Create New...