Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Jeżeli domek będzie okey to warto w umowie zrobić wpis np.zobowiązanie kastracji do .....dnia i wysłanie albo zrobienie zdjęcia z karty informacyjnej o kastracji. Jeżeli mieszkanie jest wynajmowane to także wpis zgody właściciela mieszkania na przebywanie w nim drugiego psa.
  2. Sądzę,że Cziko pod względem zdrowotnym będzie zabezpieczony i Państwo tego dopilnują.Cieszę się,że Cziko już dzisiaj jest bardziej radosny i z dnia na dzień będzie się coraz bardziej uwydatniał jego wspaniały charakter.
  3. MikAga jest z Jeleniej Góry,na pewno nie odmówi pomocy.I jeszcze jest azalia,mam numery tel.gdyby co. Rubik mieszka koło Jeleniej Góry i nie ma samochodu.
  4. Skoro dwa psiaki mają trafić do Moli@ to najlepiej by było utworzyć jedno konto do wpłat i na wątku robić jedno rozliczenie.My taką zasadę przyjęłyśmy,jest prościej i gdy jeden psiak znajduje DS to drugi odziedzicza pieniądze po pierwszym.Większa pula pieniędzy pozwala na zarządzanie nią.
  5. Cziko nie miał robione USG tylko miał robione podstawowe badania krwi z których wynikało,że ma anemię.Szkoda,że wet nie zalecił USG oglądając go na wizycie.Hania pisała,że ten brzuch może wynikać z wieku. "Cziko był dzisiaj u weta. Waży 15,5 kg, w kłębie ma 36cm.Wg weta ma 10 lat jak nie więcej (w książeczce 2012 r. a więc 7 lat). Nie jest wykastrowany, ale przy jądrach nie ma żadnego guza, natomiast są guzki przy odbycie. Nie jest to groźne, będzie usunięte podczas kastracji. Jutro umówię termin zabiegu. Cziko miał dzisiaj pobraną krew do badania, na ciele ma liczne ranki spowodowane odparzeniami, na brzuszku stare blizny, wet podejrzewa, że są one po jakichś zapaleniach, odczynach. Nie są one wielkie, ani głębokie - takie paseczki. Może jutro Cziko będzie bardziej wyluzowany, to pokarze brzuszek i zrobię zdjęcie. Dzisiaj po przygodach (wet, spa) był ewidentnie zmęczony i do tego ta pogoda. W obu miejscach bardzo grzeczny i cierpliwy. Wetka dała mi szampon przeciwzapalny, przeciwbakteryjny i zaleciła kąpać Cziko co kilka dni, aby odbudować skórę, florę. Na jego wiek wskazuje też trochę obwisły brzuch, no i oczywiście oczy." Teraz mi do głowy wpadła myśl,być może Cziko ma przepuklinę? Konieczna wizyta u dobrego weta w renomowanej Lecznicy aby nie narobić sobie niepotrzebnie kosztów jeżdżąc po kiepskich Lecznicach.
  6. Jaaga,kup Lindze w Aptece Olekardin-Omega 3-6-9 + E.Są to kapsułki,w opakowaniu jest 60szt.Starcza podając jedną dziennie na dwa miesiące. Suplement sprawdzony na moich tymczasikach a także na hotelikowych psiakach. Zależnie od Apteki koszt około 23zł.Pomaga.
  7. Wszystkie zdjęcia są cudne,wyciskają łzy z oczów.Zdrowiej Atilko,nasza księżniczko.
  8. To teraz trzeba trzymać kciuki znów za Cziko,za aklimatyzację maluszka.Sądzę,ze Cziko szybko wtopi się w ten domek.On kocha wszystko i wszystkich.
  9. Aniu,dzielnica nic praktycznie nie daje,Wrocław to Wrocław ogólnie,zmień na inne miasto.Bez sensu jest wyróżniać 3 ogłoszenia na Wrocław. tj.jedno już jest wyróżnione.
  10. https://www.olx.pl/oferta/super-fajny-pelen-pozytywnej-energii-piesek-do-adopcji-CID103-IDAFTjJ.html Asi to ogłoszenie jest z Kessi podmienione na Bubu.Jest ważne do 18.08.19 Trzeba zrobić zestaw ogłoszeń aby były widoczne i do kiedy są wyróżnione bo inaczej Bubu będzie zalegać w Hoteliku.Ogólnie na OLX ogłoszeń jest masa i bez wyróżnienia spadają na ostatnie strony a ich także jest masa.
  11. Wyróżniłam OLX na Wrocław do 07.09.19 https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html Te dwa ogłoszenia co pozostały na Wrocław warto zmienić na Poznań,Zieloną Górę albo inne miasto.Wystarczy jedno na Wrocław.
  12. Wspólne spacery ze wszystkimi psiakami bardzo dobrze zrobią.Psiaki się lepiej poznają.Będzie dobrze.
  13. Dzięki Eluniu.Na stożki nie wpadłam aby przykrywać.Pilnowałam albo przykrywałam przykrywką.Muszę rozejrzeć się po sklepach za tymi stożkami.Dzięki.
  14. A jak w domu się zachowują?Zrozumiałam z opisu,że wszystkie psiaki przebywają w domu.
  15. Elu,zastanawiam się nad Twoim wpisem na temat wątróbki.Ja jak ugotuję wątróbkę z kurczaka i studzę na tarasie przez chwilę,natychmiast pojawia się na niej sporo much robacznic.Muszę w tym czasie pilnować albo przykrywać.Czy u Ciebie też taka historia jest?
  16. A masz do Pani nr.telefonu? Może zadzwoń,porozmawiaj.Taka rozmowa dużo wniesie,każdy kto jest na tym wątku,martwi się,myśli o Misiu.To jest malutki piesek a więc może być różnie,gdyby suka zaatakowała go to może być po psiaku.
  17. Dziś już czwartek.Cziko chyba powinien jechać do swojego domku.Trzymam kciuki. A Kessi niech wypoczywa i cieszy się życiem bo prawdopodobnie takiego jeszcze nie miała.
  18. Czy jeszcze jest to aktualne? Z Bydgoszczy jest Gemmei ale nie wiem czy jest jeszcze na Dogo. Ogromnie się cieszę,że Tiarka ma domek i to tak szybko udało się go znaleźć.
  19. Chciałam pomóc w wyróżnieniu OLX.Na pierwszej stronie są linki wstawione ale tylko jedno ogłoszenie jest aktualne na Jelenią Górę. <<Ogłoszenie na Kraków >> - wyróżnione do dnia....30,05,2019 <<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia... <<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia <<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia <<Ogłoszenia na Jelenią Górę >> wyróżnione do dnia 30,08,2019 Jednym słowem ogólny bałagan i ciężko pomóc.Wyżej są podane linki ale one się zgubią w postach.
  20. Na 1 stronie przy linkach warto wpisać do kiedy są ważne wyróżnienia.Tak by było łatwiej monitorować ogłoszenia czy są nadal wyróżnione. Na 1 stronie są świetne zdjęcia Tani,aż dziwne,że nikt nie dzwoni o nią.Ona jest śliczna taka sznaucerkowata.Może uzupełnić opis,że została obcięta ze względu na zaniedbaną sierść i jest w typie sznaucera.Te psy są poszukiwane.
×
×
  • Create New...