-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Wyniki już są, dostałam o 14-tej przez tel. (badanie było o 10.40 nie było sensu czekać tyle gdzin) .... wszystko w normie: wątroba, trzustka, nerki i morfologia też ok. dostałam kliszę na wszelki wypadek, ale skoro trzustka zdrowa, to nie ma sensu robić, choć zrobię z czystej ciekawości. Lekarka, bez tych wyników nie chciała dzisiaj niczego dalej planować i decydować, zaprosiła nas na jutro. Jeśli chodzi o karmę, to ta którą kupiłam dzisiaj nie uczula i jest właśnie dla takich psiaków z kłopotami trawiennymi, 10.80/kg nie bardzo mam porownanie, ale to chyba dość przystępna cena, czy nie?
-
Wila - długowłosa jamniczka ma 5 m-cy. Pojechała do domu!!
Ewanka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Witaj śliczna ... gdzie twój domek? -
Wspaniałe wieści :multi::multi::multi:, że sunieczka tak szybko dochodzi do siebie.
-
Dobrze, o wszystko wypytamy, choć jutro chyba pojedzie z Dosią sama Lilek, zakochała się w Dosi po uszy :loveu: .... ja mam niestety, jutro po południu (akurat jak przyjmuje nasza droktor) spotkanie umawiane od miesięcy, mogłabym jechać do wet w pn, ale wtedy Lilek nie może. Zobaczymy, jakoś to ułożymy ... Dosia najważniejsza, oby diagnoza była nareszcie trafna, a leczenie skuteczne !!!!!
-
Grizabella - ma super DS !!!! i jeszcze trochę długu...
Ewanka replied to morisowa's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Griziu ... nie choruj nam ! -
Owczareczka delikatna jak porcelanowa laleczka – ma dom !
Ewanka replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia ... cudowny charakter jest najpewniejszą przepustką do nowego domu, jak i do ... dobrego DT. -
Trzymamy kciuki za zdrowie Emi.
-
Plakacik z klejnotem genialny :D
-
Ojej, byłam pewna, że malutka już w nowym domku ... szkoda psinki, w zamknięciu nikt nie jest szczęsliwy.
-
[quote name='kasia14'](...) Pani szuka też opiekuna dla swojej starszej kotki od 4 września ponieważ wyjeżdża na wakacje czy coś, płaci za pobyt zwierzaka. Pani Bożenka prosiła, żebyśmy dały jej znać czy kogoś mamy.[/QUOTE] Czy ona wychodzi na zewnątrz , czy to kotka domowa? Miałam przez wiele lat koty, ostatnia odeszła w ubiegłym roku, Zorba był w niej zakochany ;) Jeśli nic nie znajdziecie, to kotka może spędzić wakacje z nami.
-
Jeszcze mi się przypomniało, że w trakcie badania, gdy p. dr naciskała Dosi brzuszek, w pewnym momencie sunia bardzo piszczała, ma tam jakieś bardzo bolesne miejsce ... nie wiem, co to za miejsce, bo pozostało to bez komentarza, choć próbowałam coś wysondować ;) ... to było nisko, może macica, a może jelita (???) ... jutro pewnie coś więcej się wyjaśni ... oby !!! Dosia wspaniale znosi jazdę samochodem ... na początku czujnie się rozglądała, a potem i również w drodze powrotnej siedziała wtulona na moich kolanach i podsypiała sobie spokojnie. Anioł nie pies :loveu:
-
... dopisałam do postu wyżej ... 75 - badania krwi ... i za 10,80 kupiłam kilogram lekkostrawnej karmy, bo już mi się karma skończyła.
-
Pani dr wspominała o jakimś leku (???) i ew. dalszych badaniach ... jutro wszystko się wyjaśni, bo dzisiaj nic nie chciała/mogła mówić bez podstawowych wyników. Byłoby to wróżenie z fusów. Musimy uzbroić się w cierpliwość, choć bardzo tego nie lubimy ;)
-
Jesteśmy ... ufff :) Lilek zawiozła nas komfortowo na miejsce, za co jeszcze raz Jej bardzo serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że będę miała okazję się jakoś odwdzięczyć !!!!!!! Klinika wspaniała, kilku świetnych lekarzy, laboratorium, sala operacyjna - wszystko na medal - rewelacja!!!!! ... a teraz do rzeczy ... wyobraźcie sobie kochane cioteczki, że Dosia vel Rita, ma wszystkie wyniki w granicach normy ... i trzustka i wątroba i nerki zdrowe!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Jutro jedzie na kolejną konsultację, pani dr , nota bene bardzo polecana przez Lilek, wnikliwie obejrzała dzisiaj Dosię i jutro ma być kolejny etap badań ... było to uzależnione od dzisiajszych wyników, nie było sensu stresować suni badaniami 'w ciemno'. Dosia na początku bardzo płakała, ale Lilek, niczym zaklinaczka psów ... była dzisiaj w tej roli nieoceniona ... wielki pokłon dla Niej!!!!!!! ****************************************** Dzisiejsze koszty to : badania 75 pln i karma dietetyczna NUTRA na próbę 1kg - 10,80pln
-
Ciotki, trzymajcie kciuki ... o 10-tej startujemy :) Lenki jednak nie biorę, bo bez szelek i dwóch ochroniarzy to przegrana sprawa ... ona jest nieposkromiona a siłę ma jak wielki brytan, dwóch mężczyzn nie mogło jej utrzymać, wiła się i pogryzła obu (oczywiście niegroźnie ale jednak) ... w panice zwierzę jak i człowiek ma nadludzką siłę. Trudno, musi poczekać na swoją kolej. Dosia to przy niej prawdziwy aniołek, jest naprawdę kochana i baaardzo mi zależy, żeby nareszcie ktoś się nią wnikliwie zajął i wyleczył !!!!
-
On też biega teraz po plaży ... tylko trochę innej, ale pewnie zerka na Ciebie i cieszy się, że wypoczywasz.
-
:D :D :D ... mądry Szczylu ... zawsze na posterunku :D
-
Dobrze Piechciu :) Zrobimy wszystko, co będzie konieczne, bo z dojazdami to w ostatnio prawdziwy problem, a nie możemy nadużywac uprzejmości Lilku, chyba że może kiedyś przy jakiejś okazji, jak będzie jechała ze swoim psiakiem.
-
Mam nadzieję, że jutro, lub w kolejnych dniach, gdy będa wszystkie wyniki, dowiemy się nareszcie co Dosi dolega ... no i oby kuracjabyła skuteczna.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję :) -
... pod warunkiem, że goście to zakręceni psiarze :evil_lol:
-
No troszkę będę miała przy sobie , żeby nie jechać na darmo ;)
-
Ja też zawsze wszędzie płaciłam gotówką, nie sądzę, by zechcieli rozkładać na raty ... tym bardziej, że to 'nowe' dla nich psiaki, a nie stali klienci.
-
Obawiam się, że trzeba gotówką, jak dzwoniłam i pytałam ile mam z sobą wziąć na podstawowe badania, powiedzieli , że 100 powinno wystarczyć :/ ... nie powiedzieli, nie martw się kobito, zapłacisz, jak będziesz miała ... ;) to ta lecznica, dzwońcie i pytajcie :) http://chiron.home.pl/stary/oferta.html