Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Angel, ja myślę, że wspaniale mieć taką wiarę i optymizm, to jak powiew świeżego powietrza :) ... ale z wiekiem, mając większe doświadczenie, mamy chyba troszkę mniej optymizmu, niestety. Każdy robi tyle ile da radę, to nie znaczy, ze każdy robi tyle samo, ale każdy się tak samo stara.
  2. Odwiedzam Jasminkę i ... kciuki zaciśnięte :)
  3. Mnie też wydaje się, że ten numer może się udać i Pan się zakocha, od pierwszego wejrzenia, w Popkinsiu :)
  4. Tosieńko, trzymam kciuki za kochający domek :)
  5. Angel, jesteś wspaniała :) ... tego mi od rana brakowało, za dużo tego psiego nieszczęścia dookoła i zaczyna się wtdy widzieć wszystko w szarych barwach, żeby nie powiedzieć w ... czarnych :/ dzięki :)
  6. Zapraszam na spacerek ... coś czuję, że nowy domek gdzieś blisko na horyzoncie ;)
  7. Jakie to szczęście , że nasza kochana Kosmitka Zunia tak dobrze trafiła !!!! :)
  8. [quote name='Akrum']Saba dostała gorączkę i zaczeła krwawić... kurcze, a już wszystko było dobrze po operacji...[/QUOTE] ..... co u Saby ??? martwię się o nią !
  9. Majeczka prześliczna :) ... dobrze, że uratowałyście tę ciężarną suńkę ze stacji benzynowej, zamarzła by jak nic.
  10. [quote name='sacred PIRANHA']no niestety, trzeba sie przygotowac na nawał w schronach, wyciagac ze schronow i kastrować i szukac domow ktore potraktuja te psy jak psy a nie zabawki...[/QUOTE] a ja powoli szykuję zniżkowe miejsca w dt .....................
  11. Smutne, to tym bardziej, że te psiaki niczemu nie winne .............. a my ich stamtąd nie wyciągniemy (od tych pseudoli), muszą czekać na klienta, a potem, albo mają farta albo nie ........ człowiek jest bezsilny :(
  12. [quote name='Jagna78']no i nie było ofert kupna.... i wystawili ponownie ...... już cena tylko 100zł......paranoja:([/QUOTE] ja już nie mogę wchodzić na all .......... szkoda psiaków, pseudole chcą wcisnąć je ludziom jako prezenty pod choinkę, a ile ich potem wyląduje na ulicy lub w schronach :(
  13. [B]Lenusia wita i o plakacik pyta ;)[/B] ...bardzo jesteśmy obie ciekawe, jak sie udał :)
  14. Witaj Patysiu :) ... zamieszkałaś również na moim profilu na FB ;) ... może ktoś Cię tam wypatrzy :) [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13809&id=100001675998176&saved#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  15. Witaj Heniutku, pokaż ciotkom pycholek :)
  16. Dosia wita o poranku :loveu: ..... u nas - 15 st.C ....... brrrrrrrr, rano siuuu w biegu, śniadanko i hop na posłanko ;) IVV, pewnie masz rację, dziewczyny z wielkim zapałem tropiły bażancie ślady, pewnie marzy im się pieczyste :evil_lol:
  17. [quote name='xxxx52']Zycze M&P zeby znalazly DT ,czy miejsce w hoteliku domowym ,ale uwazam ,ze musialby sie zdarzyc cud ,zeby takowy znalezc za niska cene. Po drugie [B]psy te razem nikt nie adoptuje do domowych warunkow[/B].(taka jest rzeczywistosc) Osobno moze znalazlybycie DT ,chociaz tez bylyby problemy. Widze ta akcje ratowania M&P ,ze schroniska ,z tego schroniska,z takich buda,w czarnym kolorze.zakrawa mnie na cud. Chociaz pragnelabym zupelnie innego przebiegzu sprawy.Myslalm ,ze psiaki juz przed ta zima beda grzaly dupki w domach ,a nie juz 7 rok przesiadywaly w schronisku. Mysle ,ze dobrze by bylo osobiscie wybrac sie do Kariny i obejrzec wszystko,jej psiaki ,pertraktowac.Nalezy byc pragmatykiem ,isamemu sie przekonac co i jak.Szczegolnie powinny sie wybrac na wizyte osoby zajmujace sie tymi dojrzalymi psimi damami.[/QUOTE] Dużo myślałam o dziewczynach M&P i dochodzę do podobnych wniosków co xxxx52 :roll: ... polubiłam sunie, ale jednak patrzę na sprawę trochę "z boku". Wydaje mi się, że jeśli znajdzie się DT, który zaopiekuje się obiema suńkami, to trzeba się liczyć z tym, że będzie on [B]dożywotni[/B] ... chyba że sunie się rozdzieli, a tego nie chcemy i one by chyba tego nie przeżyły. [B]Czy liczycie się z taką sytuacją???[/B] ...sunie są w średnim wieku, ale przecież mogą żyć w dobrym zdrowiu jeszcze wiele lat i jeśli nie znajdą wspólnego DS to co wtedy??? [B]... kto będzie finansował ich pobyt powiedzmy za 5 lat? [/B] Tak sobie głośno myślę, może to już rozważałyście??? nie znam dokładnie całego wątku, [SIZE=1]przeczytałam go, ale jednak dość pobieżnie.[/SIZE] [SIZE=2][B][U]Trzymam mocno kciuki za M&P !!! [/U][/B][/SIZE]
  18. Cześć Dżumka, widzę, że nadal szukasz domku ...trzymam kciuki, żeby jak najszybciej się udało :)
  19. Tak bym chciała, żeby suniom się udało :)
  20. Twixik w całej okazałości ....................... :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/466/1b4494e7ff6d7e5c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/471/3e45ad3cbfc083ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/455/74948e93f3b81c9bmed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]nie zmieniałam wielkości fotek, takie dostałam , jedynie rozjaśniłam ... jakość średnia ;)[/SIZE]
  21. Lenka jest najbardziej czujna z całego towarzystwa ;) ... nie przepuści nikomu :D
  22. To prawda, takie genetyczne uwarunkowanie, na szczęście bażanty mają skrzydła, a okoliczne koty już ostatnio nas nie odwiedzają ;)
  23. Ja niestety nie wspomogę finansowo, ale szczerze kibicuję Laluni :)
  24. Lenka dzisiaj pogoniła bażanty ;), które dokarmiamy każdej zimy ... na szczęscie odfrunęły i nic nikomu się nkie stało :)
×
×
  • Create New...