Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='BumBum']Ewanko. A co będzie gdy Misia przyjedzie i nie dogada się z Twoimi psiakami? Czy potrafisz pracować z psami? Skoro nie masz osobnych pomieszczeń, gdzie Misia będzie przebywała (gdzie będzie separowana) do momentu ew transportu (świeta sa) do innego hotelu (gdy zajdzie taka potrzeba)?[/QUOTE] Bardzo dobre pytanie, to samo zadałam wczoraj Rescal ... wymieniłyśmy kilka PW ... odpowiedziała, że jest plan B i że wtedy sunia pojedzie gdzie indziej ... u mnie zimą nie ma możliwości izolowania psa, mieszkamy w domu wszyscy razem, jest wprawdzie drugi budynek , nasze letnie atelier, ale zimą zamknięte na klucz i nieogrzewane, więc nie do użytku ...... między innymi o tym chciałam rozmawiac z osobą odpowiedzialną za Misię, mam nadzieję, że się do mnie odezwie, zanim Misia wyruszy w podróż !!!!
  2. Dzielna Koksunia :) ... tak, to była słuszna decyzja, nie ma wątpliwości.
  3. Może malutki psinek będzie szczęśliwy w Poznaniu :) ... mam przynajmniej taką nadzieję, a czy ktoś sprawdzał ten dom?
  4. [quote name='Jagna78']no to ja wstawie takiego za 1zł [URL]http://allegro.pl/grzywacz-chinski-nagi-piesek-z-rodowodem-dorosly-i1376605437.html[/URL] w aukcji napisano że do oddania z powodu wyjazdu ..... ile w tym prawdy???[/QUOTE] Tę historię znamy, to jest ponowione ogłoszenie ... była zainteresowana osoba, widocznie się nie dogadały :\
  5. [quote name='andzia69']zaraz zgłupieję do reszty:(...Ewanka - rozmawiałam z Rescal, ze zgodziłaś się zabrać Misię - tak? czyli sunia jedzie tylko w tej chwili szukamy transportu? czy ja cos źle rozumuję?[/QUOTE] zerknij proszę na moj poprzedni post ... zwykle rozmawiam, przed przyjazdem psiaka z osoba odpowiedzialną za psa i ustalamy wiele szczegółów, myślałam, że to nastą pi dzisiaj, bo wiem, że sprawa jest pilna ... specjalnie byłam prawie cały dzień na dogo, ale nikt się do mnie nie odezwał ... niewiele wiem....... o 15,38 wysłałam maila na podany adres do[B] il1[/B], bo skrzynkę ma zapchaną, z moim nr tel i myślałam, że ktoś się odezwie domówić dszczegóły, ale nic takiego się nie stało, odpowiedzi na maila też nie dostałam. Mam nadzieję, że osoba odpowidzialna za Misię odezwie się do mnie przed przyjazdem psinki.
  6. Nie martw się, myślę, że wszystko się dobrze ułoży :) ... wczoraj wstępnie rozmawiałam z [B]rescal[/B] o suni, myślałam, że dzisiaj "dogramy sprawę" .... nie mam nawet nr tel. osoby odpowiedzialnej za suczkę, nie wiem z kim mam rozawiać o szczegółach (?) ... nikt się do mnie dzisiaj nie odezwał, niewiele wiem .... Kto jest (prawnym) opiekunem Misi?
  7. [quote name='sacred PIRANHA']napisałam do pani ktora jest chetna na zakup yorka na raty - jest z poznania jesli zgodzi sie na podpisanie umowy i kastracje to moze bysmy go tylko przetransportowali z zielonej gory do poznania z twoja pomoca?[/QUOTE] ... może, o obecnej "transportowej" sytuacji, to jest najlepsze rozwiązanie :)
  8. Biedna psiana, szkoda, że kobieta nie wstawiła fotek, ludzie są wzrokowcami ;) ... widzę, że w poście wyżej skasowano mi linki do "naszych" grzywek na all , pewnie nie można ich wstawiać :/
  9. [quote name='Ewanka']my mieszkamy ok.75 km na zachód od centrum Warszawy, szczegóły na PW. [B]Jak zrozumiałam, to narazie są wstępne ustalenia ;)[/B] Jeśli Misia jest łagodną sunią, zgodną z innymi psiakami i jesli zaakceptują się z naszymi tymczaskami to zapraszamy, mieszkamy wszyscy razem, u nas nie ma kojców ... wszystkie psiaki traktujemy jak swoje własne :) (...)[/QUOTE] zacytuję swój wczorajszy post ;) napisałam e-maila do [B]li1[/B], ale jeszcze nie mam odp. ... zanim podejmiemy ostateczną decyzję o DT proszę jeszcze o kontakt osobę odpowiedzialną za Misię :)
  10. dubel.......
  11. [B]ajlii[/B] była już u nas, przywiozła Lenkę, zna już trasę, to chyba dobry wybór :) niestety, ja nie mam teraz żadnej możliwości wyjechac nawet na pół drogi, samochód się zbuntował. [B]li[/B] ... masz chyba zapchaną skrzynkę, nie mogę wysłać PW. Edit. napisałam do[B] ajlii[/B] zapytanie o transport. Edit 2. dzwoniłam do ajlii i w najbliższym czasie terminów wolnych brak .... może po Świętach(?).
  12. Tak mi się skojarzyło z Coccinella czyli biedronka :)
  13. [quote name='li1']Nie wiem czy jest juz jakis transport dla Kaji. Chyba przeczytalam gdzies, ze masz mozliwosc, Ewanka, pojechania po psa za 1zl/km. Mozesz zabrac mala ?[/QUOTE] Niestety nie mam takiej możliwości ... kiedyś załatwiałam taki tranport "po znajomości" czyli drogo ;) , dla naszej Dosi, do W-wy na badania, ale nie doszło to do skutku, a teraz to nie jest już aktualne.
  14. kciuki z pogotowiu ... może być też Koksinella ;)
  15. [quote name='sacred PIRANHA']ja myślałam ze stanęło na wawie (borówka jest z łodzi a dwa transporty mamy cyba do wawy) a stamtad bdt proponowałaś ty i Jagna bodajże:-) jeśli chodzi o yorki to nie trzeba miec z nimi doświadczenia tylko trzeba je traktowac jak psy po prostu:-) mi jests naprawde wszystko jedno aby go jak najszybciej zabrac tylko ze ja sie nie moge dodzwonic do tych ludzi dzis... no i z tym transportem juz pomyslow mi brakuje dziecko mi się pochorowało na dodatek i nie moge zebrac mysli... pociagiem byłoby najtaniej ale kto by sie przejechał najtaniej to byłoby znalezc dt gdzie tam w okolicach...gorzów wielkopolski, poznan, wrocław...nie znacie kogos kto by 2 kg cudo wsadził gdzies u siebie?[/QUOTE] [U]duuuużo zdrówka dla dziecka !!!![/U] my mieszkamy 75km na zach od Warszawy ... ja nadal podtrzymuję ofertę bdt, jeśli tak uznacie lub będzie wygodniej z jakiegoś powodu, ale się nie upieram bo faktycznie nie wiem, jak chłopaki się dogadają. ciotki z Wrocławia, te które znam, zapsione na maxa i nawet o przetrzymaniu na krotko nie może być mowy :/ szkoda, że ta yorkowa skarpeta jeszcze nie ruszyła, bo za ten transport też przecież będzie trzeba zapłacić.
  16. [quote name='obraczus87']Kochane, wyladowałam na zwolnieniu lek. Postaram sie zagladac do LEnusiu oczywiscie![/QUOTE] zdrowiej nam szybko !!! :)
  17. Witaj Tosieńko :) wieści jeszcze pewnie nie ma, bo ciocia Sonia już by już napisała ... poczekajmy cierpliwie ....
  18. [B]Lenusia mówi dzień dobry :)[/B] ... i zaprasza Ciocie do wspólnego odśnieżania :D ... bardzo dzielnie sekunduje panu w śniegowym szuflowaniu, pomaga ;) ... jest bardzo dzielna, a przy tym rozkoszna :p
  19. Odwiedzam moje ulubione Przytulisko :loveu: ... macie wielkie serce i to jest wspaniałe !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Trzymam mocno kciuki za udany zabieg i szybką rekonwalescencję !!! ... trzymaj się malutka Koksinko :)
  21. [quote name='temikotka']przyglądam się od wczoraj temu wątkowi i moim zdaniem najtaniej wyjdzie transport pociągiem, a przecież z malutkim pieskiem to żaden kłopot. Miałam kiedyś kotka na DT i Pan przyjechał po niego pociągiem z samego południa na samą północ i podróż kosztowała go ok. 100zł.[/QUOTE] Pewnie masz rację, tylko KOGO wydelegować w tak długą podróz i to jeszcze w okresie przeświątecznym???
  22. Witaj wielkopsie, mina zadowolona, a to najważniejsze :)
  23. [quote name='IVV']tak sie zastanawiam ...jesli Ewanka ,boi sie o reakcje Zorby to moze niech go Borowka wezmie na ten tymczas . Yorki lubia swoje towarzystwo ,a ona ma juz Yorka i pewnie bedzie latwiej sie zaklimatyzowac chlopaczkowi[/QUOTE] [quote name='Ewanka']Ja oczywiście nie musze go brać na BDT ... jeśli uważacie, że u Borówki będzie bezpieczniejszy, to nie ma sprawy. Nie wiem, jak Zorba go potraktuje, bo u mnie są tylko suczki, dla których jest wyjątokwo delikatny, ale wiadomo - to gentelman ;) Wobec tego kontaktujcie się z włascicielami co do terminu i szczegółów odbioru psiaka ... Elmira dzisiaj jest w trasie do Biełegostoku, a w tym tygodniu ma w planie Wrocław i jeszcze "coś" tam w okolicy, ale można też skorzystać z innego transportu, jak wolicie :)[/QUOTE] [quote name='sacred PIRANHA']do Borówki? to ja już nic nie rozumiem:-) ja myślałam ze stanęło na tym że jedzie do Ciebie...[/QUOTE] chyba jedzie do Borówki ............ ja nie wiem, jak on zareaguje na naszego Zorbę i vice versa ... IVV sądzi że może lepiej do Borowki, tam jest też york, to się psiaki może łatwiej dogadają. Pewnie ma rację, ona ma doświadczenie z yorkami.
  24. Dzień dobry Patysiu w poniedziałek :)
  25. [quote name='IVV']nie moge przestac myslec o tym malcu ....:([/QUOTE] wszyscy o nim myślimy :) ... mam nadzieję, że akcja ratowania psiaka się powiedzie i trafi bezpiecznie do Borówki.
×
×
  • Create New...