-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
śliczna, delikatna LILA - MA DOM ... i koleżanki do zabawy ..:)
Ewanka replied to kama210's topic in Już w nowym domu
podnoszę noworocznie :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslategray]Życzę wszystkim cudownego roku pełnego radości i miłości ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslategray]do psiaków :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [SIZE=2]Lena pilnie szuka [B]innego DT[/B], a najlepiej DS, prosimy o pomoc w szukaniu !!!!!!!!!!!!![/SIZE] -
... i zerkam do Molly :) ... ma dziewczyna szczęscie taaaki domek jej sie trafił :) [B]oby ten rok był, dla wszystkich, lepszy od poprzedniego !!!!!!!!!!!![/B]
-
[FONT=Georgia]Dużo szczęścia i satysfakcji z pracy dla dobra psiaków, przez cały 2011, [/FONT][FONT=Georgia]dla wszystkich odwiedzających Dosię !!!![/FONT] [FONT=Georgia]:loveu:...................................[/FONT][FONT=Georgia]:loveu:...............................[/FONT]:loveu:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
oby ten następny rok był lepszy ... hop na pierwszą :) -
Muszę przyznać, że Dosia się rozkręca ... coraz więcej i częściej biega z Lenką i Zorbą, pokonuje spore dystanse i zawsze jest pierwsza na mecie - wszak to charcik ;) ... ma niesamowity zryw, od razu galop i cwał , zupełnie pomija kłus ;) Domek na cito potrzeny ...boję się, że rozstanie będzie, szczególnie dla niej, bardzo bolesne, otwiera się dziewczyna na dobre ... uważam, że jak najszybciej powinna znaleźć DS, tylko ... jak to zrobic???
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Zwyrodnialców niestety pełno ................. :( dobrze, że chociaż niektórych kara nie minie! Lenka czuje się dobrze, szaleje na śniegu z Zorbą i ... czeka na przeprowadzkę. -
poświąteczny luzik ;) Piechciu, Dosia na szczęście nie ma problemu z obcymi w domu, chętnie się wita i podaje główkę do głaskania, wyraźnie ją to cieszy. Spacery są, ale tylko w ramach posesji, a ostatnio tak niefartownie stanęłam na śliskim, że skręciłam kostkę i teraz psiaki biegają same.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Lenko znalazlam cie na 4 stronie :):)[/QUOTE] ??? gdzie? -
dziękuję, Dosia zadowolona :) ... ale nadal marzy o wspaniałym domku.
-
Hmmm, rzeczywiście trochę głupio wyszło ... "nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę" stare porzekadła zawsze się sprawdzają ... Popkins jest cudny i znajdzie wspaniały domek!!!!
-
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Koksinkę poświątecznie :) -
Dosia dziękuje pięknie za życzenia ... oby spełnił jej się ten nowy domek :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenusia bardzo dziękuje za wspaniałe życzenia :) Święta minęły Lenie na objadaniu się pysznościami i bieganiu po ogrodzie w miłym towarzystwie. -
[FONT=Georgia]Dosia vel Ritka [/FONT] [FONT=Georgia]o okazji zbliżających się [/FONT] [FONT=Georgia]Świąt Bożego Narodzienia [/FONT] [FONT=Georgia]życzy kochanym Ciociom[/FONT] [FONT=Georgia]ogrooomnej satysfakcji [/FONT] [FONT=Georgia]płynącej z pomagania bezdomniakom[/FONT] [FONT=Georgia]i dużo szczęścia w życiu osobistym[/FONT] [FONT=Georgia]:x-mas::x-mas::x-mas: :tree1: :x-mas::x-mas::x-mas:[/FONT]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]Lenusia składa wszystkim gościom [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]serdecznie życzenia z okazji zbiżających się [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]Świąt Bożego Narodzenia.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :tree1:[/CENTER] -
KOKSA,sunia uratowana przed wywózką do Mys w cudownym DS.
Ewanka replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Taki Pańcio to prawdziwy skarb ... a te oczy mówią wszystko ....... :loveu: -
Trzymam kciuki za nowy domek ... dużo szczęścia Popkinsiu ci zyczę !!!! :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście wyprzystojniał chłopak ... czas juz do domku !!!!!!!!! :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']chyba raczej ciocia Tola ;) ale jakos czarno to widze ...........:([/QUOTE] Oczywiście [B]Tola[/B] ... przepraszam :) cierpiwie czekamy na jen jedyny domek !!! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniutku, uśmiechnij się :)