Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Odwiedzam malucha noworocznie ... świetny rozrabiaka ;)
  2. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslategray]Życzę wszystkim cudownego roku pełnego radości i miłości ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslategray]do psiaków :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [SIZE=2]Lena pilnie szuka [B]innego DT[/B], a najlepiej DS, prosimy o pomoc w szukaniu !!!!!!!!!!!!![/SIZE]
  3. ... i zerkam do Molly :) ... ma dziewczyna szczęscie taaaki domek jej sie trafił :) [B]oby ten rok był, dla wszystkich, lepszy od poprzedniego !!!!!!!!!!!![/B]
  4. [FONT=Georgia]Dużo szczęścia i satysfakcji z pracy dla dobra psiaków, przez cały 2011, [/FONT][FONT=Georgia]dla wszystkich odwiedzających Dosię !!!![/FONT] [FONT=Georgia]:loveu:...................................[/FONT][FONT=Georgia]:loveu:...............................[/FONT]:loveu:
  5. oby ten następny rok był lepszy ... hop na pierwszą :)
  6. Śliczna sunia, identyczna jak nasza wczasowiczka Lenka ;) ... niestety już pół roku szukamy dla nie domku i nic ... oby małej się udało szybciej znalezc ds :)
  7. Muszę przyznać, że Dosia się rozkręca ... coraz więcej i częściej biega z Lenką i Zorbą, pokonuje spore dystanse i zawsze jest pierwsza na mecie - wszak to charcik ;) ... ma niesamowity zryw, od razu galop i cwał , zupełnie pomija kłus ;) Domek na cito potrzeny ...boję się, że rozstanie będzie, szczególnie dla niej, bardzo bolesne, otwiera się dziewczyna na dobre ... uważam, że jak najszybciej powinna znaleźć DS, tylko ... jak to zrobic???
  8. Zwyrodnialców niestety pełno ................. :( dobrze, że chociaż niektórych kara nie minie! Lenka czuje się dobrze, szaleje na śniegu z Zorbą i ... czeka na przeprowadzkę.
  9. poświąteczny luzik ;) Piechciu, Dosia na szczęście nie ma problemu z obcymi w domu, chętnie się wita i podaje główkę do głaskania, wyraźnie ją to cieszy. Spacery są, ale tylko w ramach posesji, a ostatnio tak niefartownie stanęłam na śliskim, że skręciłam kostkę i teraz psiaki biegają same.
  10. [quote name='Szarotka']Lenko znalazlam cie na 4 stronie :):)[/QUOTE] ??? gdzie?
  11. dziękuję, Dosia zadowolona :) ... ale nadal marzy o wspaniałym domku.
  12. Hmmm, rzeczywiście trochę głupio wyszło ... "nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę" stare porzekadła zawsze się sprawdzają ... Popkins jest cudny i znajdzie wspaniały domek!!!!
  13. Odwiedzam Koksinkę poświątecznie :)
  14. Dosia dziękuje pięknie za życzenia ... oby spełnił jej się ten nowy domek :)
  15. Lenusia bardzo dziękuje za wspaniałe życzenia :) Święta minęły Lenie na objadaniu się pysznościami i bieganiu po ogrodzie w miłym towarzystwie.
  16. [FONT=Georgia]Dosia vel Ritka [/FONT] [FONT=Georgia]o okazji zbliżających się [/FONT] [FONT=Georgia]Świąt Bożego Narodzienia [/FONT] [FONT=Georgia]życzy kochanym Ciociom[/FONT] [FONT=Georgia]ogrooomnej satysfakcji [/FONT] [FONT=Georgia]płynącej z pomagania bezdomniakom[/FONT] [FONT=Georgia]i dużo szczęścia w życiu osobistym[/FONT] [FONT=Georgia]:x-mas::x-mas::x-mas: :tree1: :x-mas::x-mas::x-mas:[/FONT]
  17. [CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]Lenusia składa wszystkim gościom [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]serdecznie życzenia z okazji zbiżających się [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=indigo][B][I]Świąt Bożego Narodzenia.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :tree1:[/CENTER]
  18. Taki Pańcio to prawdziwy skarb ... a te oczy mówią wszystko ....... :loveu:
  19. Trzymam kciuki za nowy domek ... dużo szczęścia Popkinsiu ci zyczę !!!! :)
  20. Rzeczywiście wyprzystojniał chłopak ... czas juz do domku !!!!!!!!! :)
  21. [quote name='IVV']chyba raczej ciocia Tola ;) ale jakos czarno to widze ...........:([/QUOTE] Oczywiście [B]Tola[/B] ... przepraszam :) cierpiwie czekamy na jen jedyny domek !!!
  22. wspaniałe wieści ... Kosmitka szczęśliwa :)
  23. Witaj Heniutku, uśmiechnij się :)
×
×
  • Create New...