Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Wiem, że małe rasy później się "starzeją" ... rozmawiałam kilkakrotnie z właścicielami i nie wiem, czy mówią prawdę czy nie, tego sie nigdy nie dowiemy ;) ale podobno psiak jest zdrowy .... staram się załatwic transport do nas i jeśli mój Zorba go nie zje, lub odwrotnie ;) to psiak zostanie na dt, a na koszty karmy, weta itp. będziemy zbierać ... moze rzeczywiście trzeba przetrząsnąć szuflady i poszukać fantów na bazarki.
  2. [B]Lenusia wita w niedzielny poranek :)[/B]
  3. [quote name='sacred PIRANHA']wszystko ok ale my nie mamy nawet zlotowki na niego, wiec jestem skłonna wiezc go taki kawał drogi ale tylko przy tzw okazji czyli za darmo skarpeta yorkowa swieci pustkami a kto go wezmie na darmowy dt? wlasnie dlatego chcialam zbierac kase do skarpety, zeby miec na takie wypadki jakas kase..ale przeciez zostałam wysmiana ze po co zbierac jak yorkow do adopcji nie ma... plus do centrum ok a w centrum kto go wezmie na dt, ty Ewanka?[/QUOTE] ... też uważam, że skarpeta absolutnie konieczna (!!!) nie mam yorka, więc nie wypowiadałam się w tej kwestii ... gdyby udało się tego 7-latka wyciągnąć, może u mnie pomieszkać, nie wiem wprawdzie, jak nasz Zorba (z avatarka) na niego zareaguje, bo to jednak samiec jajeczny ;) gdyby chłopaki się dogadały to byłoby super, a jak nie, to trzeba będzie na cito szukać mu innego locum. Jedynie zawsze przerażają mnie koszty weta, bo są nie do przewidzenia, a to jednak starszy psiak i nigdy nie wiadomo, co wyskoczy, jakaś kuracja czy np. specjalistyczna karma ... tu bez wsparcia sobie nie poradzę.
  4. hihihi ... to tak jak nasza Lenka ... też pewnie spokrewniona ;) :)
  5. ... maluchy śliczne, oby szybko trafiły do fajnych ciepłych domków.
  6. Masz rację, że Popkins powinen Święta spędzić już z nowym domku, wszyscy mają wtedy więcej czasu, będą się nim zajmować i zachwycać :)
  7. Witam M&P w niedzielny poranek :) ... też myślę , że miałyby cudownie u mestudio, tylko chyba jednak trzeba się liczyć z ewentualnością, że psinki jednak zostaną na stałe ... oj, widzę że mnie nie opuszcza ten wczorajszy nastrój ;) ... ale tak móią moje doświadczenia, od wielu miesięcy są u mnie dwie suczki (linki w podpisie) ogłaszane non stop i zero telefonów w ich sprawie :/
  8. Nie traćmy nadziei, rozmawialam wczoraj do późna z ciotkami z wrocka, moze pomogą z Zielonej G. do W. ... bo transportów z Wrocławia do centrum Pl jest kilka.
  9. Rewelacja !!!!!!!!!!!!!! :):):)
  10. Witaj Misiu :)
  11. Wspaniałe wieści ... :):):) zdrówka życzę, zatoki to nie żarty, trzeba dbać i w cieple trzymać !!!!
  12. no to w sumie szczęśliwe zakończenie ... to dlaczego nie szalejemy ze szczęścia ? ;)
  13. Ktoś z transportowego jedzie (prawdopodobnie) jutro do Wrocławia, więc jakby psiaka ktoś dowiózł z Zielonej Góry do Wrocławia, to mogłby się zabrać do nas, wtedy koszt dzieli się na połowę z innym psem.
  14. to jest odwieczny dylemat ...... facet chce tylko zwrot na szczepienia psiaka, ktore zrobił mu teraz w grudniu.
  15. [quote name='salibinka']Coś nas ominęło? Szykuje się dom?:razz: To prosimy o jakieś info:lol:[/QUOTE] oj, to ja namieszałam ;) ... do domku szykuje się jamniś Popkins z innego wątku, a ja tak skaczę po DGM i chłopaki mi się poprzestawiali ;) a może "wykrakałam" i domek jest już bliziutko, tylko my o nim jeszcze nie wiemy :)
  16. mam transport z transportowego, ale do nas to ok. .... 550 zł .......... :( oczywiście nie skorzystamy
  17. Ja mieszkam w samym centrum Pl, ale ode mnie też bardzo daleko do Zieonej Góry . ... [B]skąd wziąc transport??????? [/B] Rozmawiałam przed chwilką z właścicielem tego 7-latka, nadal jest do wzięcia.
  18. [quote name='sacred PIRANHA']domek znajdziemy mu szybko tylko trzeba go ciachnąc przedtem napewno wiec szukamy dt ktoro zaopiekuje sie psem po zabiegu i do czasu znalezienia domu... albo transportu do mnie![/QUOTE] ... Zielona Góra strasznie daleko ... a Ty gdzie mieszkasz ? ... może do mnie byłoby bliżej, ale i tak transport jest tu chyba największym problemem ... bo jeśli na krótko, to mógłby przyjechac do nas, ale to kilkaset km, skąd na to wziąć ??????????????
  19. dzięki za zaproszenie, ale zupełnie nie mam jak pomóc biedakowi .................... mogę jedynie odwiedzać i wspierać na odległość.
  20. Witaj Pudlisiu i pakuj walizkę, chyba niedługo podróż się szykuje ;)
  21. w sumie masz rację, przynajmniej będzie bezstresowo ... ;)
  22. Piękna sunia :) ... z wyprowadzaniem będzie teraz mały problem, może jednak da się namówić na smycz
  23. ... na wszystki wątkach to samo :( ..... nie wiem, czy przyjadą do mnie te gołe grzywki (???)....gdyby nie, to jedno miejsce dla małej psiny by się znalazło ... ale czas pokaże, co z grzywkami z pseudo :/
  24. Angel, jesteś dzielną dziewczyną i tak trzymaj !!!!!!!!!!!!!!!!!! .... każdy musi iść swoją drogą Ty inną i Twój Tata inną, rób swoje i nie zmieniaj się !!! :)
  25. [quote name='Tola']Zgłosił się kolejny dom z okolic Zamościa chętny na Huntera; kontakt dostałam od funi. Wczoraj dzwoniłam; na moje pytanie gdzie pies by mieszkał - pani dwa razy pytała, o co mi chodzi, wreszcie powiedziała, ze oczywiście w budzie. Hunter potrzebny jest w gospodarstwie, aby wyłapywał szczury, których mają duzo. Przyznam, ze pierwszy raz usłyszalam taki powód adopcji.[/QUOTE] ............ ale numer ............... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ............:mad:
×
×
  • Create New...