Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. To prawda, choć na mojej wsi (i innych pewnie też) psów do domow nie wpuszczają z zasady ........... :( ... jest szansa jedynie w miastach.
  2. Cudna sunia :) ... trzymamy mocno kciuki !!!
  3. [quote name='obraczus87']Ewanko, bardzo dziekuje jeszcze raz ze opis Lenusi. Pani niczym sie nie zraziła. O wszystkich zachowaniach Lenki wie i zdaje sobie sprawę ze wszystkiego. Na pytanie gdzie będzie leżąło posłanie LEnki, odpowiedziała, że gdzieś je położy, ale liczy na to, że Lenka będzie z Nią spała :) Ewanko, bardzo proszę o intensywne przypominanie Lenusi jak się chodzi na smyczy. Czy moge na Ciebie liczyć w tej kewstii?? Chciałabym, aby przez najbliższe dni Lenka kilka razy dziennie wychodziła na spacery poza teren ogrodu oczywiście na smyczy :) Jesli mi się uda, jutro pojadę na wizytę p/a.[/QUOTE] Zrobimy co w naszej mocy ... w kwestii smyczy ;) Zapraszamy Panią do nas, najlepiej osobiście przekonać się, czy psiak chwyci za serce ... Lenka jest ostrożna, więc początki mogą być trudne, ale za to potem ... odwdzięczy się za okazane jej dobro z nawiązką , tego jestem pewna !!!!!!! edit. ... my nie zgadzamy się, by psiaki z nami spały ... uważamy, że niech DS sam zdecyduje, czy się na to zgadza . Myślę, że Lenusia będzie w siódmym niebie, ona jest mega całuśna i przytulna :loveu:
  4. [B]Bardzo mocno zaciskam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] Tak sobie myślę, że Lena wyjątkowo zasłużyła na cudowny domek, przeżyła wielką traumę, my staramy się jej to wynagrodzić, ale to nie to samo co własny dom!
  5. to prawda , to jest najsłodsza psina jaką znam :loveu::loveu::loveu: ... tylko gdzie ten jej domek ????????????
  6. [B]Lenusia wita Ciocie o poranku :loveu:[/B] jeśli chodzi o karmę to łatwo policzyć, codziennie dostaje ok. 20 dkg, no zimą może odrobinkę więcej ;)
  7. Dosia zerka jednym oczkiem i pyta czy zima już się skończyła :-o ... i co ja jej mam odpowiedzieć ??? :roll: Wybiegła rano ,niemal w locie siuuu, potem z wysokimi podskokami ;) śniadanko , a potem tradycyjnie na posłanko i nawet cichutko pochrapuje :cool1:
  8. Wymieniamy tylko poglądy, nikt przecież Pani niczego nie sugeruje. Obiektywnie rzecz ujmując Dosia bardziej pasuje do bloku i Pani w śerdenim wieku, a Lena do domu z ogrodem lub/i do młodych ludzi o wyraźnie sportowym trybie życia, inaczej jest bardzo nieszczęśliwa, czego nie ukrywa ;) Oby Pani zadzwoniła i umówila się z Obrączuś na spotkanie, bo niestety dość często ktoś dzwoni, rozmawia, wykazuje zainteresowanie, a potem ... znika.
  9. Witaj piękna , pokaż pycholek :)
  10. Witaj , dość leniuchowania, zapraszamy na spacerek ;)
  11. Odwiedzam ślicznotkę :)
  12. Dosia uśmiecha się o poranku :) ... też myślę, że dla Pani w średnim wieku, Dosia dużo lepsza niż nadaktywna Lenka, tym bardziej, że Pani mieszka w bloku ... mam nadzieję, że Pani się jeszcze odezwie ;)
  13. [quote name='Lulka']i tak nici by z tego byly, babka jest tak wsciekla do innych psow, ze ciezko to opisac i chyba musze to nagrac i Wam pokazac :evil_lol:[/QUOTE] nagraj, nagraj ............. ;) czyli zdecydowanie domek bez innych psów ?
  14. [quote name='_Goldenek2']A rozważcie proszę, czy dla tej Panie nie byłaby lepsza Dosia? Skoro to starsza osoba to ....[/QUOTE] hihihi ... z ust mi to wyjęłaś ... ;) Lenusia mówi dzień dobry, jest już po porannych śnieżnych szaleństwach i po sniadanku :)
  15. [quote name='paniMysza']trzeba mieć w takim razie nadzieję, że jeśli to psiaki chorej mamy tego pana, zadba o nie i znajdzie im odpowiedzialny dom.[/QUOTE] On w każdej rozmowie opowiada, że zależy mu na dobrym domku, ale nie ma zbyt dużo czasu, mieszka kilkadziesiąt km od rodziców i te dojazdy go wykańczają i czasowo i finansowo ... w miocie z 5 sierpnia był ten owłosiony psiak a reszta była łysa .....
  16. Pewnie masz racje, chyba niepotrzebnie wdałam się w kontakty tel. z właścicielem, dużo opowiadał o psiakach, o tym jak kupował je dla mamy,jak były szczeniaczkami itp. itd. ... jakoś poczułam się za nie odpowiedzialna. Sterylka musiałaby być szybko, bo ja mam jajecznego psa i już jedną cieczkę (Dosi) przeżyłam i nie chcę więcej :/ No ale tu wątek Zuni cudnej Kosmitki :loveu: .................... a my tu jej trochę psocimy ;)
  17. Śliczna Niunia :):):)
  18. [quote name='paniMysza']ale konkretnie na co jest kasa potrzebna?[/QUOTE] hmmmm, na to co zwykle ... wizyta kontrolna u wet, odrobaczanie, szczepienia , sterylka, karma ....... no i kwesta wykupienia, facet (na all) chce po 150/szt plus 50 za dojazd ... :/ ... pomyślałam, że wzięłabym tylko sunię, co znacznie zmniejszy koszty, ale szkoda mi tego jej tz-ta ............
  19. [quote name='piechcia15']no tylko za co kupić coś takiego?(...) ... mi chodziło raczej o fason ... jeśli ktoś umie robić na drutach, to dla niego jest to wygodna "podpowiedź" ... można od razu zrobić dwa na zmianę :p
  20. [quote name='paniMysza']mysle, że ich nikt nie capnie. one na allegro, jak pisalam juz, są od dłuzszego czasu.[/QUOTE] może masz rację, ale jakoś nie daje mi to spokoju ......................... długo żyję na tym świecie i pewnie powinnam się już przyzwyczaić.
  21. Trzymam kciuki ... myślę, że Lenusia zasłużyła na cuuuuudowny domek :) ... faktycznie do weta nie lubi chodzić (szczegolnie do naszego ;) ), ale też nie robi przecież tego codziennie, po prostu niezbędny jest dobrze dopasowany kaganiec ... myśmy tego nie wiedzieli i dlatego była afera.
  22. [quote name='Energy']A tak w ogóle Ewanka, to skąd te gremlinki?[/QUOTE] .... mam z nimi kontakt telefoniczny, we wtorek mam dać ostateczną odp. czy je bierzemy, czy nie ... chyba że ktoś je capnie wcześniej. Ja mogę je wziąć na bdt, ale nie mam na to kasy. Właścicielka poważnie chora w szpitalu ...... boję się, że pójdą w nieodpowiedzialne ręce, sunia nie miała sterylki !!!!! :roll::roll::roll:
  23. Odwiedzam, coby nie płakał w samotności ;)
  24. Dosia wita w niedzielny poranek :loveu: oj, nie lubi ona zimy, a teraz jeszcze mokro i strasznie ślisko, od wczoraj mżawka sobie kapie na to lodowisko, nie ma to jak ciepły kocyk .... chyba Dosia tak doczeka do wiosny ;) ... w przeciwieństwie do Lenki, która z radością galopuje mimo pogody ;) ... mam dwa przeciwstawne typy ... miałam nadzieję, że Dosia się troszkę rozkręci przy Lence, ale już wiem, że nie ma na co liczyć ... :roll: ... idzie zima groźna dla zmarzlaków ................. a może taki? http://www.kacikpupila.pl/play-sweter-czarny-30cm-p-10335.html?osCsid=f77a5c0ff313943f1d5df8a15c95b2c6
×
×
  • Create New...