Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Zobaczymy, czy nam się uda uratować te biedne psiaki, które trafią jak nic do regularnej pseudo, teraz są chociaz w domu, ale nie wiadomo, czy nie czekają na nich gdzieś klatki :( ... a potem, jak już będa bezużyteczne - schron :( oby nam się udało, ale zaczynam mieć mieszane uczucia :/
  2. [quote name='magdola']masz tel w erze moze???[/QUOTE] tak , a co masz rozmowy za free ? ;)
  3. [quote name='magdola']załatwie takie cos. Nie mozemy sie wycofac![B] Masz gadane[/B] :D zaufa Ci :)[/QUOTE] ............. to jedna z niewielu moich zalet :D:D:D
  4. To świetna wiadomość !!! Trzymam mocno kciuki za dziewczynkę :)
  5. [quote name='magdola']ja od poczatku mu nie wierzylam.....!!!! Ewanka, trzeba z nim dalej rozmawiac na spokojnie... nie wspominac o nastrepnym psie...moze sie zrzeknie....niby tylko przetrzymac...trzeba go -podejsc...!!![/QUOTE] ech, już sama nie wiem, bo jak to taki krętacz, to nie wiadomo, co mu do głowy wpadnie ... :roll: ... chyba żeby podpisał jakies zrzeczenie się tych psiaków ... ........ czy macie może jakiś wzór takiego tekstu??? .... mogę spróbować mu to podsunąć, gdyby faktycznie przywiózł te psiaki, ale zaczynam trochę wątpić, czy to wszystko się uda .............. :shake:
  6. [quote name='Jagna78']i ciekawe czy jeszcze jakichś innych Asów nie ma....:([/QUOTE] ... no właśnie, szkoda psiaków ... :roll: nic nie można zrobić, można jedynie czekać .......... nie znoszę bezsilności :mad:
  7. Gratuacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ... a teraz herbata z prądem ;)
  8. Witaj Wiśnio ... ronja zdrówka życzę ! :) Nutusiu, link się nie otwiera.
  9. [quote name='Jagna78']:(:(:( ale cena wzrosła.....[/QUOTE] ... to maleńki braciszek "naszego" kudłacza, cena wysoka, widocznie "towar" ma większą wartość :( ........ facet mówił, że rodzeństwo było gołe, ale nic nie wspominał, że jeszcze ma Asa w rękawie ....... ... ciekawe, jak to się dalej potoczy :/
  10. Popkinsiu, czyżbyś już pakował walizkę??? ... będę tęsknić ;)
  11. Wiecie co Ciotki, podpadł mi ten facet od nagich grzywek na all ........... dodał kolejnego psiaka ...... :/ [URL="http://allegro.pl/chinski-grzywacz-nagusek-miniaturka-i1373500711.html"] [/URL]
  12. hmmm, może wet ma rację, dziewczyna wygląda bardzo ładnie, ale czytałam, że całe ciałko pokryte ranami :( ... czy to się potwierdziło??? ... jeśli tak, to chyba sama kąpiel i wyczesanie nie wystarczy, potrzebne jakieś leczenie, może wziąć zeskrobinę i zbadać, czy na skórze coś dodatkowo się nie paprze.
  13. Brawo !!! ........ Twixik szczęściarz :) czekamy na fotki !
  14. Ślicznotka, a jak z jej leczeniem, czy ma już konkretną diagnozę i ustawione leczenie? Czy to aergia pokarmowa, czy od pcheł, czy jeszcze coś innego ... ???
  15. Dosia chyba nareszcie zaczyna akceptować zimę, ale baaardzo ostrożnie ;) ... biegała wczoraj z Lenką troszkę dużej niż zwykle, rozgrzebywały z zapałem miejsce, gdzie karmimy bażanty, leżały tam m.in. obierki z jabłek i dziewczyny poczęstowały się tymi mrożonkami z bażanciej jadalni :D
  16. Dotka, taaaaaaakie wieści to balsam na nasze ciotczyne serducha :)
  17. a może ją tam zgłoś, ale z jakimś ... powiedzmy 2-tygodniowym (lub innym) marginesem czasowym ... właściciel z pewnoscią tęskni, taką mam przynajmniej nadzieję.
  18. Dosia działa od rana :) ... i jak zwykle serdecznie pozdrawia wszystkich gości :loveu:
  19. [quote name='E-S']Ej, a widzieliście, że wątki hotelików poznikały ?[/QUOTE] hotelikow i płatnych dt .... z zaskoczenia .................. :/ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL]
  20. Sarci zdrówka ............. kciuki i wspierające myśłi zapewnione!
  21. Tyle tych potrzebujących psiaków ............. :( ... nie wiadomo komu pomaać i jak wybierać tych najbardziej potrzebujących .............
  22. hmmm, pewnie masz rację ... właśnie posłałam ciotce Ulv , wiem, że ona ma duże doświadczenie z chorymi bidami, może coś wymyśli .........
  23. Trzymam kciuki za Lalunię, ważne dobrze ustawione leczenie, konsultacja u alergologa ...... tylko skąd brać na to kasę???? :(
×
×
  • Create New...