-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Zobaczymy, czy nam się uda uratować te biedne psiaki, które trafią jak nic do regularnej pseudo, teraz są chociaz w domu, ale nie wiadomo, czy nie czekają na nich gdzieś klatki :( ... a potem, jak już będa bezużyteczne - schron :( oby nam się udało, ale zaczynam mieć mieszane uczucia :/ -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='magdola']masz tel w erze moze???[/QUOTE] tak , a co masz rozmowy za free ? ;) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='magdola']załatwie takie cos. Nie mozemy sie wycofac![B] Masz gadane[/B] :D zaufa Ci :)[/QUOTE] ............. to jedna z niewielu moich zalet :D:D:D -
To świetna wiadomość !!! Trzymam mocno kciuki za dziewczynkę :)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='magdola']ja od poczatku mu nie wierzylam.....!!!! Ewanka, trzeba z nim dalej rozmawiac na spokojnie... nie wspominac o nastrepnym psie...moze sie zrzeknie....niby tylko przetrzymac...trzeba go -podejsc...!!![/QUOTE] ech, już sama nie wiem, bo jak to taki krętacz, to nie wiadomo, co mu do głowy wpadnie ... :roll: ... chyba żeby podpisał jakies zrzeczenie się tych psiaków ... ........ czy macie może jakiś wzór takiego tekstu??? .... mogę spróbować mu to podsunąć, gdyby faktycznie przywiózł te psiaki, ale zaczynam trochę wątpić, czy to wszystko się uda .............. :shake: -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']i ciekawe czy jeszcze jakichś innych Asów nie ma....:([/QUOTE] ... no właśnie, szkoda psiaków ... :roll: nic nie można zrobić, można jedynie czekać .......... nie znoszę bezsilności :mad: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Gratuacje !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ... a teraz herbata z prądem ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj Wiśnio ... ronja zdrówka życzę ! :) Nutusiu, link się nie otwiera. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']:(:(:( ale cena wzrosła.....[/QUOTE] ... to maleńki braciszek "naszego" kudłacza, cena wysoka, widocznie "towar" ma większą wartość :( ........ facet mówił, że rodzeństwo było gołe, ale nic nie wspominał, że jeszcze ma Asa w rękawie ....... ... ciekawe, jak to się dalej potoczy :/ -
Popkinsiu, czyżbyś już pakował walizkę??? ... będę tęsknić ;)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Wiecie co Ciotki, podpadł mi ten facet od nagich grzywek na all ........... dodał kolejnego psiaka ...... :/ [URL="http://allegro.pl/chinski-grzywacz-nagusek-miniaturka-i1373500711.html"] [/URL] -
hmmm, może wet ma rację, dziewczyna wygląda bardzo ładnie, ale czytałam, że całe ciałko pokryte ranami :( ... czy to się potwierdziło??? ... jeśli tak, to chyba sama kąpiel i wyczesanie nie wystarczy, potrzebne jakieś leczenie, może wziąć zeskrobinę i zbadać, czy na skórze coś dodatkowo się nie paprze.
-
Dwie suczki sparaliżowane strachem... Za kilka dni Mysłowice...
Ewanka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Odwiedzam dziewczynki :) -
Ślicznotka, a jak z jej leczeniem, czy ma już konkretną diagnozę i ustawione leczenie? Czy to aergia pokarmowa, czy od pcheł, czy jeszcze coś innego ... ???
-
Dosia chyba nareszcie zaczyna akceptować zimę, ale baaardzo ostrożnie ;) ... biegała wczoraj z Lenką troszkę dużej niż zwykle, rozgrzebywały z zapałem miejsce, gdzie karmimy bażanty, leżały tam m.in. obierki z jabłek i dziewczyny poczęstowały się tymi mrożonkami z bażanciej jadalni :D
-
Dotka, taaaaaaakie wieści to balsam na nasze ciotczyne serducha :)
-
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
a może ją tam zgłoś, ale z jakimś ... powiedzmy 2-tygodniowym (lub innym) marginesem czasowym ... właściciel z pewnoscią tęskni, taką mam przynajmniej nadzieję. -
Dosia działa od rana :) ... i jak zwykle serdecznie pozdrawia wszystkich gości :loveu:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Ej, a widzieliście, że wątki hotelików poznikały ?[/QUOTE] hotelikow i płatnych dt .... z zaskoczenia .................. :/ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL] -
Max zamieszkał w nowym domu, trzymamy kciuki, żeby się pilnował ;))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Sarci zdrówka ............. kciuki i wspierające myśłi zapewnione! -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Tyle tych potrzebujących psiaków ............. :( ... nie wiadomo komu pomaać i jak wybierać tych najbardziej potrzebujących ............. -
hmmm, pewnie masz rację ... właśnie posłałam ciotce Ulv , wiem, że ona ma duże doświadczenie z chorymi bidami, może coś wymyśli .........
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Trzymam kciuki za Lalunię, ważne dobrze ustawione leczenie, konsultacja u alergologa ...... tylko skąd brać na to kasę???? :(