-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Jak się czuje pies idealny ??? :) ... a jak się miewa jego klatka ? ;)
-
o, dzięki , nie pamiętałam ... to cafeanimal :)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']no zgadzam się.... bardziej mi chodziło o [B]te z allegro po 150zł[/B]....[/QUOTE] ja nadal pertraktuję i może obejdzie się bez kasy na wykup, jedynie na transport ... pożyjemy zobaczymy :) Przeglądałam rozne skarpetki ;) i spotkałam się z opinią, że potrzeba na miesiąc min. 1000zł, żeby to miało sens .... proponowana składka wynosi 20/mies ... najpierw zbierają chętnych, a jak uzbiera się ten 1000zł, to dopiero ruszają z wpłatami itp. co o tym sądzicie??? czy to ma sens??? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj Wisienko, zaglądam, ale rzadko się odzywam, pamiętam o Tobie :) ....... ale te nowe konstancińskie nabytki zupelnie mnie powaliły ................ :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniutku :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj przystojniaku :) -
Też mi się tak wydaje, że o darmowe to chyba bardzo trudno ....... :/ .......... nie wiem, jak jest w "Metrze", wiem, że na inych wątkach (np.ON-ków) był zawsze wielki odzew, ale to jakoś dziwnie działa, chyba daje się ogłoszenie na jakimś portalu, a oni sobie sami wybierają co wydrukują, wiem, że ciotki zawsze sprawdzały rano czy ich psiak się tam załapał czy nie .
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jesli mi zdrowie pozwoli i sytuacja na drodze to dzisiaj będzie wizyta :) trzymajcie kciuki![/QUOTE] kciuki zaciśnięte do granic możliwości ... trzymamy całym stadem ;) :D -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Tosienka jak nasza Lenka ... wzorowy stróż :) -
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Mała jest śliiiiiiiiiiiiczna :) ... ale naprawdę wierzę, że się zgubiła i w ciągu kilku dni właściciel się odnajdzie!!!!!! -
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Piękna, napewno się zgubiła, nie wierzę, że ktoś specjalnie jej się pozbył ......... :/ ....... ale gdyby tak było, to wielka szkoda, że jest tak daleko ;) -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
Śniadanko synchroniczne ;) :D ... widać, że baaaaaardzo smakowało !!! [COLOR=silver]też zwrociłam uwagę na kolorki, chyba takie skrzywienie zawodowe :D[/COLOR] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lena mówi dzień dobry ....[/B] i czeka z niecierpliwością na ewentualną wizytę przyszłej Pani :) -
... chyba śni o domku bo pomrukuje przez sen :) nie ma co pisac, dzień podobny do dnia ... nadal zima największym wrogiem hrabianki ;)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Też wydaje mi się , że to bardzo dobry pomysł !!!!!! ... każda z nas ma braki w portfelu, ale są momenty gdy [B]coś[/B] tam wpada, a może Św.Mikołaj[B] coś[/B] dorzuci :p ... można potem podzielić się tym [B]cosiem[/B] z ... grzywką :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']sama bym sie zdecydowała ale ......:( [B]brak kasy[/B] na takie rozkosze.....[/QUOTE] no właśnie ... ta cholerna kasa , wszędzie braki, u wszystkich brak .............. .. a psiaki czekają i nie wiedzą , że ich los zależy wielokrotnie od KASY ..................... :( Magdola kiedys poddała pomysł utworzenia "SKARPETY Z GRZYWKĄ" ...... .. może trzeba by rozważyć ten pomysł !!! Ciekawa jestem, co o tym sądzicie ??? -
w każdej postaci ... piękny !!!
-
Słodka spryciara :)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Matyk']PaniMysza podaj link może Ewanka lub ktoś inny się zdecyduje[/QUOTE] [quote name='magdola']mam nadzieje, ze ewanka sie zdecyduje.... [URL]http://allegro.pl/chinski-grzywacz-naga-suczka-okazja-i1361022045.html[/URL][/QUOTE] [quote name='Matyk']Trzymam kciuki żeby mała (już nie taka mała) znalazła nowy ciepły i kochający dom i nie trafiła do pseudo eh[/QUOTE] ... też trzymam kciuki za dobry domek dla tych biednych grzywek ............ na razie się chyba jednak na to nie zanosi :( ... nadal jest możliwość, że psiaki trafią do nas ... zrobię wszystko, by nie trafiły do pseudo !!!!! -
WESTIE Polly już w nowym wspaniałym domku!!! rozliczam
Ewanka replied to Evelynkaa's topic in Już w nowym domu
kciukasy zaciśnięte , bardzo mi zależy żeby sunia była nareszcie szczęśliwa !!! :) -
tak, uważam, że w mieście ma duże szanse :)