Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Odwiedzam Lalunię ... biedna sunia, a czy ona ma też biegunkę, czy tylko zmiany skórne? ... poślę link ciotkom z Wrocławia.
  2. Przyszłam odwiedzć Wasze dziewczynki, trzymam kciuki za cudowny domek :) ... u siebie na FB też będę je reklamować, [SIZE=1]choć tam dopiero raczkuję i jeszcze nie bardzo łapię jak tam co działa :/[/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=177488575602597&num_event_invites=24#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  3. [quote name='obraczus87']Dzisiaj cała noc rodziłam dziecko z przyjaciółka :) tak więc dzisiaj jestem nie do życia...[/QUOTE] Najlepsze życzenia dla szczęśliwej Mamy , Jej Przyjaciółki i oczywiście dla Dzidziusia ... pierwsze w jego życiu >>> :new-bday: [B]Lenusia posyła Ciociom buziaczki, jak pamiętacie, nasza dziewczynka jest mega cułuśna i kochana :buzi:[/B]
  4. Witaj Patysiu ... oczy zjawiskowe :)
  5. No to mamy plan ... reszta zależy od faceta. też znikam .... do jutra :)
  6. [quote name='Jagna78']:shake::shake: :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:ale jak ja do ciebie dojade?? jak ja nie mobilna jestem:shake:..... może by najpierw do mnie młodego przywiózł a potem dalej....:cool3: ......tylko od 23.12 do 26.12 nie ma mnie w domu:shake:....więc można po świętach..:cool3::cool3:[/QUOTE] ... ja tu jestem cały czas, dla mnie może być i po Świętach, nie wiemy jeszcze kiedy facet je przywiezie (???) [quote name='paniMysza']szczeniak peniwe jeszcze mniejszy od taty?:) a grzywacze to urwisy niezłe, wiec sie okaze kto kogo rozniesie:P[/QUOTE] tak, mały jest nieduży tylko puchaty, z pewnością nie jest większy od tatusia ... maluch ma dopiero 4 miesiące ;)
  7. Hmmm, też myślę jak by rozwiązać kwestie transportu (???) ... facet mieszka gdzieś na peryferiach W-wy, psiaki są w Wyszkowie u jego rodziców... on ma przywieźć je do nas, ale jak potem je rozwieźć do Was ... ???? mam pomysł ... zapraszam na kawę :D
  8. [quote name='Jagna78']no i pozamiatane :beerchug: :evil_lol: i ja na całkiem bdt :cool3: - jedynie pewnie transport:roll:[/QUOTE] Ty mieszasz w Warszawie??? ... one są w Wyszkowie, czyli bliziutko :) ... ja mieszkam ok. 20km za Sochaczewem, czyli ok. 80 km
  9. [quote name='Kana']Ja mam same suki więc facet mi odpowiada.[/QUOTE] Kana weźmiesz tatusia ? On latem wybarwia się na czekoladowo :)
  10. [quote name='paniMysza']z tego co wiem, to zniknęły strony hoteli i płatnych domów tymczasowych, czyli jakby nie patrzeć hoteli. czy sie mylę?[/QUOTE] tak, masz rację PŁATNE !!! !... ja tylko w taki sposób mogę jakoś pomagać psiakom po wielkiej traumie poschroniskowej, albo mogę sobie nadal malowac obrazy i mieć psiaki w nosie :/ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL]
  11. słodki synalek ......... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/471/93bba0caf93edad8.jpg[/IMG][/URL] parka rodziców .................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/305/ad905719745dc9ffmed.jpg[/IMG][/URL] mam sporo ich fotek, jak kto ciekawy to moge wstawić. a kto weźmie przystojnika [czekoladowego] tatusia ??? z samą sunią może jakoś dam radę sama :) oprócz sterylki(!)
  12. [quote name='Kana']:PROXY5: No to Ty bierzesz sunie, Ewanka drugą a ja chlopaczka i po klopocie :evil_lol:[/QUOTE] Tam są nadzy rodzice i włochaty piękny synalek urodzony 5 sierpnia 2010. Sunię mogę wziąć, ostatecznie parkę rodziców, ale synalek to już dla mnie wielki problem ... ale on jest sliczny - bierz go :)
  13. [quote name='paniMysza']jak dla mnie prawdziwie potrzebujaca jest w tym momencie lalunia. jest juz ponoć cała w ranach. oczywiście na siłę nikt psiaków ci nie będzie wciskał (masz prawo sobie je dobrać). skarpecie, gdzie będą wybierane TYLKO ładne i zrowe psy mówie nie. ale oczywiście wolny wybór.[/QUOTE] Mnie się wydaje, że skarpeta byłaby w pierwszej kolejności dla takich jak Lalunia, czyli najbardziej potrzebujących ... choroby i chyba na sterylki, bo to też ważne z wiadomych wzglądów! [quote name='Jagna78']jakby ci się udało to 1 sztukę mogę wziąć do siebie na bdt, najchętniej sunię bo mój potwór Misiek nie toleruje konkurencji:shake: ..... a znając mnie to to jak dlużej by ten tymczas trwał to już nikomu nie oddam:diabloti: - tak jak było z Miśkiem:loveu:(avatar)[/QUOTE] U mnie jest ten sam problem, mam jajecznego psa (avatar), ktory nie znosi samcow na swoim terenie, więc na stronie mojego DT pisałam, że oferuję miejsce wyłącznie dla suczek. Stronki hotelików i DT zniknęły, jak pewnie wiecie, dnia 1 grudna br. :/ Awaryjnie, przy Waszym wsparciu, może bym wzięła całą rodzinkę, lub dorosłą parkę, a któraś z Was 4-miesięcznego ślicznego chłopaka ...... z nadzieją na szybkie ds, ostatecznie mogą troszkę pomieszkać w pokoju na piętrze i wychodzić na spacer na zmianę z moim Zorbą, a sunię trzeba by ekspresowo wysterylizować !!! [quote name='Ilka21']Jeżeli pan zrzeknie się ich to ja jestem jak najbardziej za pomocą im, tzreba też znaleźć im dobry domek.Mi cięzko jest deklarować bo mam kiepsko teraz z pracą ale postaram się pomóc a nie rozumiem tego , że jak tym z all się pomoze to co juz tej laluni nie?[/QUOTE] Pan w ostatniej rozmowie powiedział, że by je przywiózł (czas pokaże) i chciał tylko za beznzynę, czyli za transport ok.80km w jedną stronę. Ja niestety też słabo z kasą (mam 660 renty, a mąż na wcześniejszej emeryturze) artyści z marnym zdrowiem i do tego w średnim wieku nie są artakcyjni na dzisiejszym rynku pracy ;) [quote name='Jagna78']pewnie ze im też trzeba pomóc a to nie wyklucza pomocy dla Laluni[/QUOTE] Też uważam, że jedno nie wyklucza drugiego !!!! [quote name='Ilka21']no więc własnie dlatego się zdziwiłam, przeciez można próbować obu a skoro Ewanka już zdeklarowała się pomóc tym z all i rozmawiała z panem to myślę że teraz byłoby nie fair jakby się wycofała - tzreba poczekac jak sie sytuacja rozwinie. Ewanko nie pzresadzajmy z tymi rzeczami dla nagusów ;) jezeli psy nie mają problemów skórnych to nie ma tragedii potrzeba szamponu i kremu (moga byc dla dzieci, moge podac nazwy a nie są drogie) i dobrze by bła odzywka na włoski ale to moge odlac od swoich i podarować.[/QUOTE] Rozmawiałam z nim wielokrotnie, nawet nie wspomnę o kosztach tych rozmow ;)... cały czas tłumaczę mu jak jest w pseudo, jak sunie rodzą co pół roku, nie wychodzą, nie widzą słońca, psiaki mają zaniki mięśni bo te większe, nie mogą nawet wyprostować nóg w klatkach itp. itd. ... myślę, że nareszcie do niego dotarło i ostatnio już nie mówi o pieniądzach, tylko, jak bardzo mu zależy by psiaki trafiły do dobrego domu. Powiedziałam, że może je przywieźć kiedy chce ... ukręciłam więc bicz na siebie :cool3: ... liczyłam na Wasze wsparcie, bo sama nie dam rady, ale jeszcze nie jest za późno i nadal mogę się z tego wycofać ... z powodów zdrowotnych, co jest zgodne z prawdą. Wszystko jest ok, dopóki psiaki są zdrowe ... opłaty za weta są nie do przewidzenia ... wszyscy to wiemy :roll: [B]Mamy tydzień na spokojne przemyślenie sprawy[/B] ... sama tego nie udźwignę, ale mogę zaoferować BDT dla parki, ostatecznie (na krótko!!!!) dla synka , choć może któraś by go jednak wzięła. [B]Koszty utrzymania musimy jakoś sprawiedliwie rozłożyć na kilka osob, to może damy radę :)[/B]
  14. [quote name='paniMysza']ja moge zdeklarować jakaś sume, ale na lalunie. ona naprawde potrzebuje domu. a tym z allegro krzywda sie nie dzieje.[/QUOTE] Rozumiem Cię. ... ale jak tamte trafią do pseudo, to za jakiś czas też wylądują zużyte i chore w schronie :( Może udało by się nam temu zapobiec i po sterylce można by znaleźć im domki ... nie wiem, może nie mam racji, ale tak mi się wydaje ........ [B]Ciotki co o tym sądzicie???[/B] [B] ... czy ratujemy grzywki z all , czy sobie odpuszczamy, ja sama niestety tego nie udźwignę :shake::shake::shake:[/B]
  15. Popieram Cię IVV ;) ... chłopak na pierwszą !!!
  16. [quote name='paniMysza']a ta bide mogłabyś wziąć na bdt? oczywiście po deklaracjach stałych na karme i weta.[/QUOTE] teraz mam trudną sytuację, bo umówiona jestem z facetem od tych grzywek z all, że jak nie znajdzie dla nich dobrego domu, [B]to je do mnie przywiezie, oczywiście pod warunkiem, że uzyskam od Was jakiekolwiek wsparcie na ich utrzymanie (!!!)[/B] jeszcze tydzień ma aktualne allegro ... jestem w kropce, musze poczekać co z tego wyniknie, no i też trzeba by zbierać coś na te bidaki ........... szczerze mówiąc marnie to widze :( ale może zróbmy [B]orientacyjne rozeznanie, czy ktoś by pomógł w utrzymaniu i steryce tych malutkich nagusków[/B] :( dzisiaj odmówiłam, a właściwie przesunełam o 2 tyg. odpowiedź na zapytanie o płatny DT, bo nie wiem, jak wyjdzie z tymi grzyweczkami ... bardzo mi ich żal :(
  17. Heniutek do góry :) ,.... plakaty bardzo potrzebne, tylko mają szanse jedynie w miastach, na polskiej wsi psa do domu się nie wpuszcza :angryy:
  18. Twixiku pokaż chociaż czubek nochala ....... tęsknimy :)
  19. Och, kolejna bidulka ... przydalaby się ta skarpeta :roll:
  20. Hmmm, to ciekawe i nietypowe, badanie rzeczywiście w tej sytuacji konieczne!
  21. Ten bazarek już się niestety skończył, ale może [B]taks[/B] by jeszcze uszyła poza bazarkiem, na zamówienie.
  22. Masz rację Soniu, badanie trzeba zrobić, a ten wet jakiś słaby ..... :/ ...... u nas Dosia ma kilkucentymetrowe tipsy, ktorych nie można obciąć , bo ma w środku długie "paluszki" , może Patysia też tak ma, a wet ciachnął rutynowo, nie patrząc uważnie. Współczuję Patysi, bo musiało ją to bardzo boleć.
  23. Biedna Patysia, ale może ktoś jej nieprawidlowo (za krótko) obciął pazurki ... zawsze mi mówiono, by bardzo uważać przy obcinaniu, bo to jest baaardzo bolesne i długo utrzymuje się krwawienie!!! Czyli może to typowy objaw w takich sytuacjach ... nie miałam nigdy takiego przypadku, więc tak tylko sobie głośno myślę.
  24. znalazłam coś takiego, ale to znowu potrzebna kasa ................................. bazarek z plakatami. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198212-Plakaty-dla-Waszych-pasiaków-pomoc-ttb-szczecin-!!NOWA-Ekstra-cena-!!-do-30.12.2010[/URL] Wpłynęło za grudzień , dziękuję :)
×
×
  • Create New...