-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Witaj jamnisiu :) -
Odwiedzam Lalunię ... biedna sunia, a czy ona ma też biegunkę, czy tylko zmiany skórne? ... poślę link ciotkom z Wrocławia.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Przyszłam odwiedzć Wasze dziewczynki, trzymam kciuki za cudowny domek :) ... u siebie na FB też będę je reklamować, [SIZE=1]choć tam dopiero raczkuję i jeszcze nie bardzo łapię jak tam co działa :/[/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=177488575602597&num_event_invites=24#!/profile.php?id=100001582058764[/URL] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dzisiaj cała noc rodziłam dziecko z przyjaciółka :) tak więc dzisiaj jestem nie do życia...[/QUOTE] Najlepsze życzenia dla szczęśliwej Mamy , Jej Przyjaciółki i oczywiście dla Dzidziusia ... pierwsze w jego życiu >>> :new-bday: [B]Lenusia posyła Ciociom buziaczki, jak pamiętacie, nasza dziewczynka jest mega cułuśna i kochana :buzi:[/B] -
Witaj Patysiu ... oczy zjawiskowe :)
-
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
No to mamy plan ... reszta zależy od faceta. też znikam .... do jutra :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']:shake::shake: :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:ale jak ja do ciebie dojade?? jak ja nie mobilna jestem:shake:..... może by najpierw do mnie młodego przywiózł a potem dalej....:cool3: ......tylko od 23.12 do 26.12 nie ma mnie w domu:shake:....więc można po świętach..:cool3::cool3:[/QUOTE] ... ja tu jestem cały czas, dla mnie może być i po Świętach, nie wiemy jeszcze kiedy facet je przywiezie (???) [quote name='paniMysza']szczeniak peniwe jeszcze mniejszy od taty?:) a grzywacze to urwisy niezłe, wiec sie okaze kto kogo rozniesie:P[/QUOTE] tak, mały jest nieduży tylko puchaty, z pewnością nie jest większy od tatusia ... maluch ma dopiero 4 miesiące ;) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Hmmm, też myślę jak by rozwiązać kwestie transportu (???) ... facet mieszka gdzieś na peryferiach W-wy, psiaki są w Wyszkowie u jego rodziców... on ma przywieźć je do nas, ale jak potem je rozwieźć do Was ... ???? mam pomysł ... zapraszam na kawę :D -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Jagna78']no i pozamiatane :beerchug: :evil_lol: i ja na całkiem bdt :cool3: - jedynie pewnie transport:roll:[/QUOTE] Ty mieszasz w Warszawie??? ... one są w Wyszkowie, czyli bliziutko :) ... ja mieszkam ok. 20km za Sochaczewem, czyli ok. 80 km -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Kana']Ja mam same suki więc facet mi odpowiada.[/QUOTE] Kana weźmiesz tatusia ? On latem wybarwia się na czekoladowo :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='paniMysza']z tego co wiem, to zniknęły strony hoteli i płatnych domów tymczasowych, czyli jakby nie patrzeć hoteli. czy sie mylę?[/QUOTE] tak, masz rację PŁATNE !!! !... ja tylko w taki sposób mogę jakoś pomagać psiakom po wielkiej traumie poschroniskowej, albo mogę sobie nadal malowac obrazy i mieć psiaki w nosie :/ [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198252-Likwidacja-wątków-hotelowych[/URL] -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
słodki synalek ......... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/471/93bba0caf93edad8.jpg[/IMG][/URL] parka rodziców .................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/305/ad905719745dc9ffmed.jpg[/IMG][/URL] mam sporo ich fotek, jak kto ciekawy to moge wstawić. a kto weźmie przystojnika [czekoladowego] tatusia ??? z samą sunią może jakoś dam radę sama :) oprócz sterylki(!) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Kana']:PROXY5: No to Ty bierzesz sunie, Ewanka drugą a ja chlopaczka i po klopocie :evil_lol:[/QUOTE] Tam są nadzy rodzice i włochaty piękny synalek urodzony 5 sierpnia 2010. Sunię mogę wziąć, ostatecznie parkę rodziców, ale synalek to już dla mnie wielki problem ... ale on jest sliczny - bierz go :) -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='paniMysza']jak dla mnie prawdziwie potrzebujaca jest w tym momencie lalunia. jest juz ponoć cała w ranach. oczywiście na siłę nikt psiaków ci nie będzie wciskał (masz prawo sobie je dobrać). skarpecie, gdzie będą wybierane TYLKO ładne i zrowe psy mówie nie. ale oczywiście wolny wybór.[/QUOTE] Mnie się wydaje, że skarpeta byłaby w pierwszej kolejności dla takich jak Lalunia, czyli najbardziej potrzebujących ... choroby i chyba na sterylki, bo to też ważne z wiadomych wzglądów! [quote name='Jagna78']jakby ci się udało to 1 sztukę mogę wziąć do siebie na bdt, najchętniej sunię bo mój potwór Misiek nie toleruje konkurencji:shake: ..... a znając mnie to to jak dlużej by ten tymczas trwał to już nikomu nie oddam:diabloti: - tak jak było z Miśkiem:loveu:(avatar)[/QUOTE] U mnie jest ten sam problem, mam jajecznego psa (avatar), ktory nie znosi samcow na swoim terenie, więc na stronie mojego DT pisałam, że oferuję miejsce wyłącznie dla suczek. Stronki hotelików i DT zniknęły, jak pewnie wiecie, dnia 1 grudna br. :/ Awaryjnie, przy Waszym wsparciu, może bym wzięła całą rodzinkę, lub dorosłą parkę, a któraś z Was 4-miesięcznego ślicznego chłopaka ...... z nadzieją na szybkie ds, ostatecznie mogą troszkę pomieszkać w pokoju na piętrze i wychodzić na spacer na zmianę z moim Zorbą, a sunię trzeba by ekspresowo wysterylizować !!! [quote name='Ilka21']Jeżeli pan zrzeknie się ich to ja jestem jak najbardziej za pomocą im, tzreba też znaleźć im dobry domek.Mi cięzko jest deklarować bo mam kiepsko teraz z pracą ale postaram się pomóc a nie rozumiem tego , że jak tym z all się pomoze to co juz tej laluni nie?[/QUOTE] Pan w ostatniej rozmowie powiedział, że by je przywiózł (czas pokaże) i chciał tylko za beznzynę, czyli za transport ok.80km w jedną stronę. Ja niestety też słabo z kasą (mam 660 renty, a mąż na wcześniejszej emeryturze) artyści z marnym zdrowiem i do tego w średnim wieku nie są artakcyjni na dzisiejszym rynku pracy ;) [quote name='Jagna78']pewnie ze im też trzeba pomóc a to nie wyklucza pomocy dla Laluni[/QUOTE] Też uważam, że jedno nie wyklucza drugiego !!!! [quote name='Ilka21']no więc własnie dlatego się zdziwiłam, przeciez można próbować obu a skoro Ewanka już zdeklarowała się pomóc tym z all i rozmawiała z panem to myślę że teraz byłoby nie fair jakby się wycofała - tzreba poczekac jak sie sytuacja rozwinie. Ewanko nie pzresadzajmy z tymi rzeczami dla nagusów ;) jezeli psy nie mają problemów skórnych to nie ma tragedii potrzeba szamponu i kremu (moga byc dla dzieci, moge podac nazwy a nie są drogie) i dobrze by bła odzywka na włoski ale to moge odlac od swoich i podarować.[/QUOTE] Rozmawiałam z nim wielokrotnie, nawet nie wspomnę o kosztach tych rozmow ;)... cały czas tłumaczę mu jak jest w pseudo, jak sunie rodzą co pół roku, nie wychodzą, nie widzą słońca, psiaki mają zaniki mięśni bo te większe, nie mogą nawet wyprostować nóg w klatkach itp. itd. ... myślę, że nareszcie do niego dotarło i ostatnio już nie mówi o pieniądzach, tylko, jak bardzo mu zależy by psiaki trafiły do dobrego domu. Powiedziałam, że może je przywieźć kiedy chce ... ukręciłam więc bicz na siebie :cool3: ... liczyłam na Wasze wsparcie, bo sama nie dam rady, ale jeszcze nie jest za późno i nadal mogę się z tego wycofać ... z powodów zdrowotnych, co jest zgodne z prawdą. Wszystko jest ok, dopóki psiaki są zdrowe ... opłaty za weta są nie do przewidzenia ... wszyscy to wiemy :roll: [B]Mamy tydzień na spokojne przemyślenie sprawy[/B] ... sama tego nie udźwignę, ale mogę zaoferować BDT dla parki, ostatecznie (na krótko!!!!) dla synka , choć może któraś by go jednak wzięła. [B]Koszty utrzymania musimy jakoś sprawiedliwie rozłożyć na kilka osob, to może damy radę :)[/B] -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='paniMysza']ja moge zdeklarować jakaś sume, ale na lalunie. ona naprawde potrzebuje domu. a tym z allegro krzywda sie nie dzieje.[/QUOTE] Rozumiem Cię. ... ale jak tamte trafią do pseudo, to za jakiś czas też wylądują zużyte i chore w schronie :( Może udało by się nam temu zapobiec i po sterylce można by znaleźć im domki ... nie wiem, może nie mam racji, ale tak mi się wydaje ........ [B]Ciotki co o tym sądzicie???[/B] [B] ... czy ratujemy grzywki z all , czy sobie odpuszczamy, ja sama niestety tego nie udźwignę :shake::shake::shake:[/B] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Popieram Cię IVV ;) ... chłopak na pierwszą !!! -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='paniMysza']a ta bide mogłabyś wziąć na bdt? oczywiście po deklaracjach stałych na karme i weta.[/QUOTE] teraz mam trudną sytuację, bo umówiona jestem z facetem od tych grzywek z all, że jak nie znajdzie dla nich dobrego domu, [B]to je do mnie przywiezie, oczywiście pod warunkiem, że uzyskam od Was jakiekolwiek wsparcie na ich utrzymanie (!!!)[/B] jeszcze tydzień ma aktualne allegro ... jestem w kropce, musze poczekać co z tego wyniknie, no i też trzeba by zbierać coś na te bidaki ........... szczerze mówiąc marnie to widze :( ale może zróbmy [B]orientacyjne rozeznanie, czy ktoś by pomógł w utrzymaniu i steryce tych malutkich nagusków[/B] :( dzisiaj odmówiłam, a właściwie przesunełam o 2 tyg. odpowiedź na zapytanie o płatny DT, bo nie wiem, jak wyjdzie z tymi grzyweczkami ... bardzo mi ich żal :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutek do góry :) ,.... plakaty bardzo potrzebne, tylko mają szanse jedynie w miastach, na polskiej wsi psa do domu się nie wpuszcza :angryy: -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
Ewanka replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
Och, kolejna bidulka ... przydalaby się ta skarpeta :roll: -
Hmmm, to ciekawe i nietypowe, badanie rzeczywiście w tej sytuacji konieczne!
-
Masz rację Soniu, badanie trzeba zrobić, a ten wet jakiś słaby ..... :/ ...... u nas Dosia ma kilkucentymetrowe tipsy, ktorych nie można obciąć , bo ma w środku długie "paluszki" , może Patysia też tak ma, a wet ciachnął rutynowo, nie patrząc uważnie. Współczuję Patysi, bo musiało ją to bardzo boleć.
-
Biedna Patysia, ale może ktoś jej nieprawidlowo (za krótko) obciął pazurki ... zawsze mi mówiono, by bardzo uważać przy obcinaniu, bo to jest baaardzo bolesne i długo utrzymuje się krwawienie!!! Czyli może to typowy objaw w takich sytuacjach ... nie miałam nigdy takiego przypadku, więc tak tylko sobie głośno myślę.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
znalazłam coś takiego, ale to znowu potrzebna kasa ................................. bazarek z plakatami. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/198212-Plakaty-dla-Waszych-pasiaków-pomoc-ttb-szczecin-!!NOWA-Ekstra-cena-!!-do-30.12.2010[/URL] Wpłynęło za grudzień , dziękuję :)