-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Angel, ja myślę, że wspaniale mieć taką wiarę i optymizm, to jak powiew świeżego powietrza :) ... ale z wiekiem, mając większe doświadczenie, mamy chyba troszkę mniej optymizmu, niestety. Każdy robi tyle ile da radę, to nie znaczy, ze każdy robi tyle samo, ale każdy się tak samo stara. -
Odwiedzam Jasminkę i ... kciuki zaciśnięte :)
-
Mnie też wydaje się, że ten numer może się udać i Pan się zakocha, od pierwszego wejrzenia, w Popkinsiu :)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosieńko, trzymam kciuki za kochający domek :) -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Angel, jesteś wspaniała :) ... tego mi od rana brakowało, za dużo tego psiego nieszczęścia dookoła i zaczyna się wtdy widzieć wszystko w szarych barwach, żeby nie powiedzieć w ... czarnych :/ dzięki :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na spacerek ... coś czuję, że nowy domek gdzieś blisko na horyzoncie ;) -
Żory - znaleziona sunia długowłosego jamnika odnalazła właściciela
Ewanka replied to feliksik's topic in Już w nowym domu
Co słychać u dziewczynki ? :) -
Saba - cudowna cocker spanielka będzie miała wspaniały DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']Saba dostała gorączkę i zaczeła krwawić... kurcze, a już wszystko było dobrze po operacji...[/QUOTE] ..... co u Saby ??? martwię się o nią ! -
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='sacred PIRANHA']no niestety, trzeba sie przygotowac na nawał w schronach, wyciagac ze schronow i kastrować i szukac domow ktore potraktuja te psy jak psy a nie zabawki...[/QUOTE] a ja powoli szykuję zniżkowe miejsca w dt .....................- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
Smutne, to tym bardziej, że te psiaki niczemu nie winne .............. a my ich stamtąd nie wyciągniemy (od tych pseudoli), muszą czekać na klienta, a potem, albo mają farta albo nie ........ człowiek jest bezsilny :(- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
Ewanka replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Jagna78']no i nie było ofert kupna.... i wystawili ponownie ...... już cena tylko 100zł......paranoja:([/QUOTE] ja już nie mogę wchodzić na all .......... szkoda psiaków, pseudole chcą wcisnąć je ludziom jako prezenty pod choinkę, a ile ich potem wyląduje na ulicy lub w schronach :(- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita i o plakacik pyta ;)[/B] ...bardzo jesteśmy obie ciekawe, jak sie udał :) -
Witaj Patysiu :) ... zamieszkałaś również na moim profilu na FB ;) ... może ktoś Cię tam wypatrzy :) [URL]http://www.facebook.com/album.php?aid=13809&id=100001675998176&saved#!/profile.php?id=100001582058764[/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Witaj Heniutku, pokaż ciotkom pycholek :) -
Dosia wita o poranku :loveu: ..... u nas - 15 st.C ....... brrrrrrrr, rano siuuu w biegu, śniadanko i hop na posłanko ;) IVV, pewnie masz rację, dziewczyny z wielkim zapałem tropiły bażancie ślady, pewnie marzy im się pieczyste :evil_lol:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='xxxx52']Zycze M&P zeby znalazly DT ,czy miejsce w hoteliku domowym ,ale uwazam ,ze musialby sie zdarzyc cud ,zeby takowy znalezc za niska cene. Po drugie [B]psy te razem nikt nie adoptuje do domowych warunkow[/B].(taka jest rzeczywistosc) Osobno moze znalazlybycie DT ,chociaz tez bylyby problemy. Widze ta akcje ratowania M&P ,ze schroniska ,z tego schroniska,z takich buda,w czarnym kolorze.zakrawa mnie na cud. Chociaz pragnelabym zupelnie innego przebiegzu sprawy.Myslalm ,ze psiaki juz przed ta zima beda grzaly dupki w domach ,a nie juz 7 rok przesiadywaly w schronisku. Mysle ,ze dobrze by bylo osobiscie wybrac sie do Kariny i obejrzec wszystko,jej psiaki ,pertraktowac.Nalezy byc pragmatykiem ,isamemu sie przekonac co i jak.Szczegolnie powinny sie wybrac na wizyte osoby zajmujace sie tymi dojrzalymi psimi damami.[/QUOTE] Dużo myślałam o dziewczynach M&P i dochodzę do podobnych wniosków co xxxx52 :roll: ... polubiłam sunie, ale jednak patrzę na sprawę trochę "z boku". Wydaje mi się, że jeśli znajdzie się DT, który zaopiekuje się obiema suńkami, to trzeba się liczyć z tym, że będzie on [B]dożywotni[/B] ... chyba że sunie się rozdzieli, a tego nie chcemy i one by chyba tego nie przeżyły. [B]Czy liczycie się z taką sytuacją???[/B] ...sunie są w średnim wieku, ale przecież mogą żyć w dobrym zdrowiu jeszcze wiele lat i jeśli nie znajdą wspólnego DS to co wtedy??? [B]... kto będzie finansował ich pobyt powiedzmy za 5 lat? [/B] Tak sobie głośno myślę, może to już rozważałyście??? nie znam dokładnie całego wątku, [SIZE=1]przeczytałam go, ale jednak dość pobieżnie.[/SIZE] [SIZE=2][B][U]Trzymam mocno kciuki za M&P !!! [/U][/B][/SIZE] -
Cześć Dżumka, widzę, że nadal szukasz domku ...trzymam kciuki, żeby jak najszybciej się udało :)
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Ewanka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak bym chciała, żeby suniom się udało :) -
Twixik w całej okazałości ....................... :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/466/1b4494e7ff6d7e5c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/471/3e45ad3cbfc083ac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/455/74948e93f3b81c9bmed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]nie zmieniałam wielkości fotek, takie dostałam , jedynie rozjaśniłam ... jakość średnia ;)[/SIZE]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka jest najbardziej czujna z całego towarzystwa ;) ... nie przepuści nikomu :D -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To prawda, takie genetyczne uwarunkowanie, na szczęście bażanty mają skrzydła, a okoliczne koty już ostatnio nas nie odwiedzają ;) -
Ja niestety nie wspomogę finansowo, ale szczerze kibicuję Laluni :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Lenka dzisiaj pogoniła bażanty ;), które dokarmiamy każdej zimy ... na szczęscie odfrunęły i nic nikomu się nkie stało :)