NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ja nie podejme się, tym bardziej ze zaczynam finishować ze swoją kariera, więc wrobic się nie dam :D[/QUOTE] że co ? bo nie zrozumiałam :mad: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
a tak sobie myśle ,że TZ się zgodzi ...patrząc na jego zdjęcia z sunią i jak będzie wiedział że psiak nie bedzie obciązeniem dla budżetu domowego Panie TZ liczymy na pana [B]GDZIE JEST SKARBNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:[/B] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
śniadanko dobebnione ,spacerek tez widze ,ze bidulka straszna , odrazu mi sie z moja celestynowska tymczasowiczką skojarzyła -
mozesz i za nos :P
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
łojeza Miszka jak do mnie przyjechala byla toczka w toczke taka sama :( -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
olga nie podjudzaj mnie bo nie wyrobie ;p -
sunia czeka na sterylkę RenW puscisz mi przelew na sterylke na czwartek? KTO MOŻE NAPISAĆ JAKIEŚ SPRYTNE OGŁOSZENIE ???????
-
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
NiJaSe replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
poki co zapisuje -
Nieśmiała Dusia z Psiego Anioła wreszcie w DOMU
NiJaSe replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
narazie sobie zapisuje -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='ossa98']Ja na razie dorzucę 50 zł jednorazowej. Dajcie znać na jakie konto - jak już będzie wiadomo.[/QUOTE] łojeza ossa SENKJU :loveu::loveu: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[size=6][b]skarbnika szukamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/b][/size] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Dokładnie , co ty na to ??Nowa tradycja??[/QUOTE] hehe w czwarki ?? :evil_lol: Kamila28 wielkie senkju wery macz :loveu: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ahahaha tradycyjne spotkania pod słupem OBI cos jak obiady czwartkowe u St.Augusta :D:D -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
nie , bo sie potem pod niego nie dopcham :eviltong: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Narazie jesteśmy na etapie rozkręcania wątku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no ja to juz z pięć śrubek chyba wykręcilam :evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']:obrazic:Phi; Będziem się starzeć z godnością:p:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dlaczego akurat pod Obi?:-?:diabloti: Nie ma ciekawszych miejsc?!:eggface::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] bo Ty nie widzialaś słupa pod OBI ... :diabloti: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kamila28']taki śliczny szczeniak na łańcuchu - trzeba go ratować!!!! Można jakieś dane do przelewu???[/QUOTE] Dziekujemy za chęć pomocy !!! :multi: na dane trzeba poczekac , narazie jestesmy na etapie zbierania deklaracji i każda złotówka na miare szczescia tego psiaka -
[B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
NiJaSe replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B] -
[B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
NiJaSe replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
[B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B] -
[B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]