NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
a skąd Ci się wzieło że jestes głupia pinda ???:O
-
[quote name='obraczus87']Ja pitole......................[/QUOTE] no właśnie cholera .... Marcin jak cos dokładnie powie gdzie psiak jest , tylko co dalej ? Mówil ,ze psiak jest lekko zdziczaly ale pewnie do reki z jedzeniem by podszedł ... nie wiem co robić
-
hmm wiesz ...ja tez mam niejasne wrazenie ,ze cos nie teges ale nie wykluczam ,ze mam ta sama przypadlosc co Ty ;) przypadlosc czy nie i tak bede sie upierac ,ze jak komus na czyms zalezy to bedzie w kontakcie ....te panie od Lotki dzisiaj do mnie z dwa razy dzwonily ....aaaach wlasnie i zapomnialam oczywiscie , pytaja kiedy mala bedzie sterylke miala bo sie juz na jej przyjazd szykuja :D
-
z ciekawosci o ten wzrost oytam bo sie sugestia Elmiry odnosnie tej olytki chodnikowej zainteresowalam ;p;p i chyba bym umarla jakbym sie nie dowiedziala ;D Pani od Stefana sie nie odezwala , tak sobie pomyslalam ze kontrolnie jutro zadzwonie .... ale kurde moze jestem przewrazliwiona ... wydaje mi sie ,ze jesli komus zalezy na psie to daje jakis sygnal chocby sms np;"przepraszam ,ale odezwe sie dopiero jutro " lub cos w tym stylu
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
dżizaaaassss Sylwia filozofie studiujesz? -
no tak a Marcin to dba zebym sie nie nudzila ...:evil_lol: zadzwonil z informacja .... nie bede pisac ,tylko podam link do allegro [url]http://www.allegro.pl/item1046631652_zaginiony_pies_moze_to_twoj_pies_targowek.html[/url]
-
Polubek soryyy ,ale ja na troche zwolnionych obrotach teraz dzialam
-
senkju wery mocz end kał ;p
-
czy cóś to bylo ;p
-
cholewa !!!! z tym moim netem !!! niech mi ktos da swoj adres email i wstawi reszte zdjecie plizzz bo u mnie przy tak chodzacym necie nie jestem w stanie tego uczynic :angryy:
-
mail od pana z Augustowa "Witam ponownie. Tak jak obiecałem, przesyłam kilka zdjęć pieska :) P.S. Jeżeli chodzi o pieska, ma się bardzo dobrze, Buster (tak się nazywa) został zaszczepiony i odrobaczony, gdyż okazało się , że ma robaki. Jednak to spotyka sporą ilość psów, także nie ma się raczej czym martwić. W weekend był kolejny raz u weterynarza na szczepieniu, pod którego jest stałą opieką :) Pozdrawiam Łukasz Ś********i" [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4774/dsc0016a.jpg[/IMG]
-
uświadomione że pewnie trzeba bedzie uczyc ja czystosci , ze moze sie zdarzyc tak ze bedzie miala poschroniskowa chorobe sieroca i moze byc tak ,że coś zniszczy w domu. Umowę Panie podpisują bez gadania ,tylko poproze wytyczne czy ja ją mam podpisać jako ja czy w imieniu kogoś :). Kwestia transportu i kosztów jeszcze nie poruszona , ale to jest do nadrobienia
-
27 maj ,godz.13 Dejzi ma sterylke :D zadzwonil dzisiaj do mnie ten pan co to pochodzi z Augustowa i upomnial sie o spotkanie w sprawie podpisania umowy , wziął tez odemnie maila bo chce podesłać zdjęcia psiaka :)
-
[quote name='elmira']Pozwoliłam sobie zadzwonić do schroniska. Rozmawiałam z P. Kierownikiem. Lotka:) juz pisze dlaczego. Znajduje się aktualnie w schronisku, a że malizna, to wiadomo, jak się musi czuć. Tońcia przebywa aktualnie poza. Więc sprawa jest prosta. Najlepiej, jakby wyadoptować psiaka ze schroniska. Mam nadzieje, że się uda. [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/250/36111.jpg[/IMG] [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/36111.jpg[/IMG] płeć: suka wiek: 2 lata 7 miesięcy rasa: mieszaniec Lotka Mała jest objęta adopcją wirtualną przez dzieciaki ze Szkoły Podstawowej. Jak pójdzie do domu, to pewnie się dzieciaki ucieszą:)[/QUOTE] malizna ? eee no jakos do polowy łydki to chyba jest ? :)