NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B]
-
Holender Bandit - piekny wystraszony TTB zostal otruty [*]
NiJaSe replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Roko - psiak w typie ogara znowu z ulicy trafił do schronu ;(
NiJaSe replied to Talia's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
NiJaSe replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
NiJaSe replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
NiJaSe replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
wlasnie sie plącze po watkach i offuje ;p -
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Natalia jest prawie zdecydowana. Jutro (a raczej dzisiaj) pogadam z Owieczką i dowiem sie jak Brutusek z innymi psami. cena za Hotel bedzie ustalona na miejscu, bo nie wiadomo ile Brutus wazy. Za dobe albo 8zł, albo 10zł. POTRZEBUJEMY MAX. 310ZŁ MIESIECZNYCH DEKLARACJI!!![/QUOTE] a ile mamy ?? wiesz ta moja matematyka ...przy 55 zl juz sie zgubilam :eviltong: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
moja moja , to tylko rock and roll takie wrazenie robi , jakbym zamiast glanow zalozycla galanckie buciki i farsoneczke to by mi odrazu z 20 dychy wizyjnie przybylo ;p -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']-a tu masz ...obie ciotki -jak to mlode dziewczyny -mają świetny refleks i wzrok ..;):evil_lol:[/QUOTE] ahahahahahahahaha jak milo slyszec jak ktos pisze o mnie młoda dziewczyna z sokolim wzrokiem :evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ech no wlasnie Skarbnik ... ja nie mam jak niestety -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
wrzucilam dzieciaka na na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/5/213[/url] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']A jednak zdązylas przeczytać ?;) na wszelki wypadek wolalam nie mieć wroga w tobie -taka jesteś wojowniczo-dopingująca jakby ..i sprawiedliwa ..:razz:ale widzisz -jaki jest skutek -już cos tam jest na koncie psa ..:p[/QUOTE] aaa gdzie tam ja jestem oazą spokoju ..... czasami :evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']na molestowanie czy na baner??:razz::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] haha na bank na molestowanie :diabloti: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Olga, Nikus, Lu_Gosiak i Nija - dzieki wielkie!! Olga czyli 10 zł jednorazowo w czerwcy, a od lipca 5zł miesiecznie dobrze zrozumialam?? :)[/QUOTE] no i widzisz ? :) ....dobrze bedzie -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
olga ech ja to bym chciala moc tą 5 z dwoma zerami nawet napisać :/ dzieki Ci dobra kobieto :) , tu 5 , tam 5 i jestesmy zawsze krok do przodu -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
hehe moc terroru psychicznego ;) -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
dajesz kopiuj , potem wchodzisz w swoj profil i dajesz edytuj sygnature i w to okno puste dajesz wklej i potem chyba zatwierdz jest -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
no i dajemy do przodu bo trzeba pomoc maluchowi -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
ech bo chyba jakis korek sie na stronie wawt zrobil -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
się powtórze no.... [COLOR=DarkRed][B]dobra to ja od czerwca moge 5 zl zadeklarowac , kto jeszcze cos może co ??? [IMG]http://1.1.1.5/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][IMG]http://1.1.1.5/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][IMG]http://1.1.1.5/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] bo jak nie to dosiegnie was karzaca reka sprawiedliwosci [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]...żartowalam ?? [IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/icon_razz.gif[/IMG][/B][/COLOR] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkRed][B]dobra to ja od czerwca moge 5 zl zadeklarowac , kto jeszcze cos może co ??? :mad::mad::mad: bo jak nie to dosiegnie was karzaca reka sprawiedliwosci :evil_lol:...żartowalam ?? :p [/B][/COLOR]