NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Wole nie pisac, bo szkoda mojeje pisaniny. Nikt wazny i interesujący :D hehe. Ale odpisałam tym osobom w taki sposób, że mam nadzieje ze im w pięty poszlo :)[/QUOTE] e no wez i takiej rozrywki mnie pozbawiłaś ?? :diabloti: -
no własnie , rozleniwiła sie dziewczyna a ten domek gdzies tam czeka
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']spokojnie do soboty daleko;) ...a swoja drogą bardzo jestem ciekawa, Kto takie głupoty wypisuje:eviltong::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a wiesz ,że ja tez jestem ciekawa :diabloti::mad::mad::mad: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Nie żartuje. I to kilka osób mi takie PW wysłało... chce im pokazac ze nie maja racji, ale jak na razie nie wychodzi...[/QUOTE] a olej to :D , uda się uda i cześć -
no Rusałeczko pędz do swojego domku
-
WEGA - do 3 razy sztuka! Już w DS w Gdyni! Trzymajcie kciuki ! ! !
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ej no panno Wego bez niespodzianek , Ty masz do porzadnego domu wymaszerować a nie wytwarzac jakies guzki i po wetach sie petac -
[quote name='obraczus87']z karmy moge zrezygnowac na rzecz kosmetykow .... :D bo z kosmetykow rezygnowac nie mam zamiaru :D[/QUOTE] znaczy szampon na pchły i kleszcze :evil_lol:
-
heheeh spoko załozymy Ci wątek :D
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
dodam że asinek ma viste na kompie , moze to ma jakies znaczenie ?? :shake: jak ktos moze cos podpowiedziec to bede wdzieczna -
[quote name='Anja2201']NiJaSe nie ładnie , bądź grzeczną dziewczynką:mad: i zapraszaj ciotki na wątek psiaków ze stacji , bo ja już dostałam pkt karny za spam , a pojęcia niebieskiego nie mam ile tych pkt. mogę mieć .[/QUOTE] ta masz pkt.karny ? heh to ja tez niebawem dostane bo trzy wątki propagowałam ostatnio :eviltong: min.Twój :)
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pani dzisiaj i jutro nie pasowalo mi bylo wszystko jedno bo i tak jestem na zwolnieniu , napiszcie mi jakis telefon kontaktowy to odrazu po wizycie wyśle smska co i jak ,zebyscie nie musialy czekac az doczlapie do domu i dopcham sie do kompa -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
kosu u mnie na kompie jest i widze , tak sie dzieje tylko na kompie asinek , inne banerki widac tylko Borysowego nie , łacznie z tym z pierwszego postu. Nijak nie idzie u niej tez wstawic sygnatury :O , nie mam pojecia dlaczego az taka madra nie jesten :(. U mnie na kompie np.nie moge wstawic w sygnature banerków ,ale moge wtzucic np.link albo podpis a asinek nawet tego sie nie da. Zna sie ktos na takich cudach ????? zupelnie nie rozumiem o co kaman w ustawieniach dogo ma wsio ok -
Anja poniewaz na atku psów ze stadionu nie jesteśmy w stanie nic zdziałać [B]niniejszym swoją deklaracje 5 zł przenoszę tutaj [/B], co z zebrana kasa w sumie 85 zl to musi zdecydować reszta. Nie jestem w stanie dyskutować z rozkapryszona damulą ktora oczekuje pomocy dla psa tylko nie wiadomo jakiej , bo jak sie okazalo hotelik to bylo samo zło , pod stadionem mial luksusy biegajac miedzy samochodami ..... na dokladke dowiedzialam sie ze jestem chamska :D
-
noooo wez tylko dzieciom ponizej 18 nie pokazuj bo sie zgorszą :D:D
-
[quote name='obraczus87']Za koszty karmy?? :D[/QUOTE] heheh no jakbys mogła sie jeszcze do odrobaczenia dorzucić ... :eviltong: jezaaaa prowadze głupia dyskusje na wątku psów stadionowych z idiotką :diabloti: własnie sie dowiedzialam ,ze jestem chamska :eviltong:
-
hehe Obraczuś w razie co wezmę Cie na DT :D
-
chyba za mnie bo cholera mam zwolnienie i zamiast lezec do góry brzuchem to latam jak kot z pęcherzem :evil_lol:
-
no bo my tu tylko watek założylismy i troche kasy zebraliśmy , takie tam nic , Kumpel pojechal do hoteliku ale to jak sie okazalo nie byla pomoc tylko robienie psu krzywdy ..... a sory bardzo a czego Ty oczekiwałaś ? konkretnie jakiej pomocy ?? a pewnie ze szafuje tylko Ty nie kumasz dlaczego ..... ktoś zadał pytanie na ktore nie odpowiedzialas ...dlaczego nie adoptujesz Kumpla albo nie dasz mu tymczasu skoro masz przeciez tylko jednego psa ????
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ja sie wypłace w poniedziałek :) -
jutro godzina "zero" :D:D o 13