NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Kobietki ide dzisiaj do Pań poleconych przez wetki na wizytę , mam je pod samym nosem wiec skorzystam z okazji. Wysłałam pania mms zdjecia , Panie skłaniaja sie ku Lotce i Tonci , ale proszą o to by decyzja byla podjęta przez wolontariuszki bo to wy lepiej wiecie , ktora jest w wiekszej potrzebie. Jestem pewna ,ze moja wizyta to tylko formalność , dosc długo rozmawialam z Pania przez telefon i nie mam obiekcji ani ani , no i jeszcze do tego moje wetki za nie reczą a do nich tez mam zaufanie. Pani od Stefana zadzwoni do mnie jutro w ciagu dnia jak stoi z czasem
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sylwia K']jeśli on się ciągle drapie to coś musi być tego przyczyną... trzeba ulżyć psu i szukać przyczyny zeskrobiny nie zaszkodzą, grzyb na początku nie daje wyraźnych oznak dopiero 2 tygodnie temu został odpchlony?? a wcześniej tak bez niczego założyłyście mu tylko obroże za 12 zł, której nazwy nie chcecie podać... przecież on jest na dt od 15 kwietnia:roll: ps: sól to też przyprawa, wiec skoro nie wiedziałaś, ze jej się nie podaje nie byłam pewna czy nie dajesz też innych 'rarytasów' jeśli podejrzewacie alergię jeszcze na coś to zróbcie mu testy i będzie wiadomo[/QUOTE] Sylwia pierwszy raz zostal odpchlony tego samego dnia ,ktorego go wynioslysmy ze schronu... Moim zdaniem nalezy jeszcze chwile odczekać , organizm uczula sie szybko , za to w druga strone trwa to zdecydowanie dłużej. Nie ma narazie co siac paniki , a z tymi przyprawami tez nie panikujmy , bez przesady w jedna i gruga strone nalezy zachowac umiar i rozsadek , to tak jak z dziecmi krzycza ze bron panie przypraw , a ja moim dziewczynom od malego serwowalam zupki z sola i innymi przyprawami w rozsadnych ilosciach i jak do tej pory ani nie sa wybredne ani nie sa alergikami ani oglnie nie sa chorowite. Borys potrzebuje czasu , on sie dopiero zaczyna otwierac , napewno jest jeszcze troszke zestresowany a to wiadomo nie przyspiesza tylko spowalnia leczenie -
to moze na [email][email protected][/email] ja grzecznie poproszę jakieś fotki moze i krotki opis ?
-
nie juz dzwonilismy na orange .... test krzyzowy tez zrobiony i bylo to samo , zreszta na moim tel tez moge korzystac z netu a mam dokladnie to samo , raz mi strone zaladuje a raz nie :( p.s.trzecia proba wyslanie postu ;p
-
orajt Elmirko :D a przy okazji ...zadzwonila do mnie dzisiaj moja wetka ... maja panie ( matke i corke) ktore szukaja suni , wielkosci max glowa do kolan , raczej niezbyt zywiolowej bo mama ma nowotwór a niewyobraza sobie reszty zycia ktora jej zostala bez psa , niedawno moje wetki uspily ich sunie ,ktora miala nowotwor watroby.Panie leczyly ja wytrwale dokad mozna bylo , niestety choroba wygrala z psiakiem i ich zaangazowaniem. Moje wetki kłada swoje dwie glowy i cztery rece za te panie. Oczywiscie gdyby starsza pani zmarla , sunia domu nie traci bo zostaje z corka , deczja o wzieciu kolejnego psiaka jest decyzja obu pan. Oczywiscie odwiedze te panie i porozmawiam ,zeby sie upewnić co i jak , ale jakbyscie mialy jakies sunie do wytypowania to poprosze
-
usiłuje napisac na watku od 15 minut , proba kolejna moze sie uda mam w domu orange i od dwoch dni cos jest nie halo bo rwie mi polaczenia ,ładuje strone i laduje ,laduje ,laduje az pokazuje mi sie napisc " polaczenie sie niepowieodlo , przekroczono czas polaczenia" czy jakos tak. O sterylce rozmawialam dzisiaj i spokojnie poczatek przyszlego tygodnia wchodzi w rachube , nie wiem jeszcze ktory dzien bo musze w pracy ustalic kiedy bede mogla sie zerwac , co uczynie jutro
-
teraz już tylko tydzień :D , w poniedziałek jestem umowiona na tel ze swoimi wetkami zeby dograć termin sterylki
-
reniax wez pod uwage ze kazdy z nas ma domy , dzieci , prace , rodziny i sto innych psow ktorym chce chocby w najmiejszym stopniu pomoc , wy macie w domu jednego psa prawda? ja mam ich trzy + jednego tymczasowicza zabranego ze schronu a czas niestety nie jest z gumy , pieniadze tez nie A te gotowanie to faktycznie wyczyn na skale światową , ja swojej 4-ce gotuje od paru lat i nie robie z tego wielkiego aj-waj a do tego mam jeszcze 4 koty - to moze powinnam wystapic o nadanie tytulu " wielce poświecona"? , zarywam noce zeby po wawie szukac zaginionego psa nawet będąc w ciązy i to na własnych nogach po nie posiadam samochodu , dlatego daruj sobie komentarz pt."Więc nie wiem kto tu tak naprawdę działa?"
-
[quote name='Ellig']No, no , no....Bez jajkow:nono::nono::nono:[/QUOTE] Ellig no cos Ty ?jakby bez jajków bylo to pewnie tych dwóch kresek by tez nie bylo :eviltong:
-
[quote name='obraczus87']Lepiej żebym nie pisała co to było naprawdę :D[/QUOTE] oj nie . lepiej nie pisz :evil_lol:
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
nie takie bezguście , zakochał sie w naszej Lady i cały czas ją zaczepiał a jaśni pani szła po miszkaniu z łbem do góry i co trzy kroki odwracała głowe robią dostojne "phhhhhhhhhhhhhhhfffffffff" ,a Gackowi sie chyba wlasnie ten dzwiek w niej najbardziej podobał :D:D -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
heheh kurde no a moze ? ale kolorystycznie ładnie wyglądało bo ręcznik kanarkowo żółty :D -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
nie wiem u mnie tez sie prawowal ok. jak zaczal sikac na podłoge to przestawilam go grzecznie ,ale stanowczo na ręcznik , nie bardzo mu sie ten akt prznosin podobal , ale wielkiego sprzeciwu nie wyrażał , dokończył sikanie i cześć :). Potem znowu próbował na podłoge ,ale też krzyknęłam i wielce niezadowolony poszedł na ten obrzydliwy ręcznik -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
hehe Borysek to sie taki dziarski chlopak juz robi , uderzal wczoraj w konkury do Setki :D:D -
[quote name='obraczus87']To był ten bocian czy go nie było?????????? :)[/QUOTE] to nie byl bocian mowie po raz ostatni :mad:
-
no ja nie wiem , do bociana podobny to on nie byl ;)
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
ale to chyba widac jasno tu na wątku , Owieczka ma hotelik za ktory trzeba zaplacić