NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
urwa .....jestem na swoim koncie i mam dokladnie to samo co asinek , ni huhu nie widze banerka Borysa !!!! i tylko Borysa .... dziwoląg jakiś no -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
ok. w razie co przeciez sie doszczepi :) -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
wizyta w piatek kolo 18 jak wroce odrazu zdam relacje :) , ide ze swoim super nosem w postaci mojej Niyi :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
jestem juz jestem , male problemy z kompem cos mu palma odbiła i moglam was sledzic tylko z komorki , tylko chorobka to nie koniec problemow nie wiem jak dzisiaj ale postaram sie jeszcze zajrzec -
Mru no przeciez ja Ci cos zrobie ;) a propos zajrzyj na stadionowe psiaki trzeba podjąć jakąś decyzje
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
moj znajomy może ja przez noc przechowac , ten sam co ma ten transport nieszczesny za 90 z on mieszka bliziutko mnie więc nastepnego dnia sama bym go od niego na spokojnie odebrala :)l -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']Koosiek transport od Ciebie do mnie po zabiegach załatwie , gdyby byl potrzebny ten transporterek potrzebny to mam pod opieka takowy od ciotki Isadory , ktora napewno nie bedzie miala nic na przeciwko jego uzyciu[/QUOTE] edit;kurcze sory ,za te kaprysy ale kazano mi unikac chemii to staram sie jej unikac :roll: cholera a moze ja przesadzam ? moze te środki na kleszcze nie są aż tak szkodliwe jak mi się wydaje ? ma ktoś jakąś wiedze w tej kwestii ? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Koosiek transport od Ciebie do mnie po zabiegach załatwie , gdyby byl potrzebny ten transporterek potrzebny to mam pod opieka takowy od ciotki Isadory , ktora napewno nie bedzie miala nic na przeciwko jego uzyciu -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
poprosze namiary :) w razie co zostawiam nr.tel.do siebie 662 193 687 -
a DT spadaja na dogo z nieba..... Dziewczyny trzeba podjąć decyzje , myślę że pieniądze zebrane tu warto by przekazać tam gdzie psy plączą sie przy ruchliwej trasie i nikt nie ma wątpliwości że powinny trafić do hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url] Rozumiem Renia ,ze w tym czasie jak np.ja poszłabym na zabrac na spacer Kumpla Ty w tym samym czasie przyjechałabys do mnie wyprowadzic moje 4 psy i zająć sie moimi dziećmi ??? Sory dziewczyny nie wiem moze jestem za nerwowa z racji swojego stanu a moze wkurza mnie co innego Czy jest ktoś chętny do poprowadzenia wątku ? ja rezygnuje bo swoją energie wole wykorzystać tam gdzie wszyscy współpracują
-
na podtawie maila nic , ktos z wizyta tam powinien sie wybrac
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
zapytam , tam ze 100 jest mniej wiecej ?tak? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
mam znajomego z samochodem ,ktory za zwrot kosztow paliwa by byc moze pojechal ale tylko w week , tylko zanim zapytam czy moze ,musialabym wiedziec kto i kiedy i mniej wiecej o ktorej godzinie mogłby z nim pojechac i czy ten zwrot kosztow w rachube wchodzi. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
poki co czekam niecierpliwie co tam TZ Domin na to wszystko , heheh jakby co mogę podesłać jej instrukcje terroryzowania TZ-ów :D:D -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Póki co w rozmowy z pania z Holandii nie będe się mieszać , niech robi to jedna osoba , ja się dopiero wmieszam jak sunia bedzie u mnie i będe mogła o niej coś powiedzieć. [B]IDUSIEK[/B] - w tej 100 sunia ma u mnie też pełne wyżywienie łącznie z suplementami jeśli będa one niezbędne kwota ma byc na utrzymanie dziewczęcia a nie na zarobek :) i wydaje mi się ,że na takiego psiaka mniej więcej tyle wychodzi o jakies wsparcie będe krzyczeć tylko wtedy gdyby ( tfu tfu tfu ) coś ze zdrowiem się działo (jeszcze raz tfu tfu tfu). Sunia może przyjechać do mnie w każdej chwili , te 20 zł jakoś sie dozbiera i przeciez moge dostac je pożniej , najważniejsze zeby ona stamtad jak najszybciej wyszła do normalności edit: ogłaszać Lilkę też będe ale jak zawsze każda pomoc mile widziana :) zapytam znajomego czy moze w week pojechac , ale trzeba bedzie mu dac na paliwo no i kto by z nim pojechał i najlepiej kiedy ? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
wole mówić że " my mamy siebie " :))) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']:pale Lilunia bedzie miec bosko,wspaniale zdjecia ze wspanialymi zwierzakami:lol:[/QUOTE] te zwierzaki tez swoje przeszły i wyglądały niewiele lepiej niż Lilka ,a teraz .... po głowie mi chodzą i z łóżka spędzają ;) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
koosiek bardzo dobrze policzylas ,a ten bialo- czarny kocur to Stefan z zaburzeniem osobowości , w sensie nie wie biedak czy jest psem czy kotem i moze dzieki temu jest super psychologiem dla psiakow ,które do mnie trafiaja :D -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/4[/url] jakby ktos był ciekaw to w takim towarzystwie Lilunia bedzie dochodzic do siebie :)