Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. urwa .....jestem na swoim koncie i mam dokladnie to samo co asinek , ni huhu nie widze banerka Borysa !!!! i tylko Borysa .... dziwoląg jakiś no
  2. ok. w razie co przeciez sie doszczepi :)
  3. wizyta w piatek kolo 18 jak wroce odrazu zdam relacje :) , ide ze swoim super nosem w postaci mojej Niyi :)
  4. widziały :) , sa zachwycone mała ,dzisiaj pytały o imię i stwietrdzily ze skoro zostala nazwana Lotką to one juz nic nie bedą zmieniać cholerka zapomnialam zapytac czy sa w stanie dolozyc do transportu ,ale obiecuje ze nadrobie
  5. jestem juz jestem , male problemy z kompem cos mu palma odbiła i moglam was sledzic tylko z komorki , tylko chorobka to nie koniec problemow nie wiem jak dzisiaj ale postaram sie jeszcze zajrzec
  6. Mru no przeciez ja Ci cos zrobie ;) a propos zajrzyj na stadionowe psiaki trzeba podjąć jakąś decyzje
  7. moj znajomy może ja przez noc przechowac , ten sam co ma ten transport nieszczesny za 90 z on mieszka bliziutko mnie więc nastepnego dnia sama bym go od niego na spokojnie odebrala :)l
  8. jostek ja to codziennie slysze panie Lotkowe " co u naszej suni?" a wlasnie dzisiaj sterylka tak ? macie jakaś opcje transportu ?? :/
  9. [quote name='NiJaSe']Koosiek transport od Ciebie do mnie po zabiegach załatwie , gdyby byl potrzebny ten transporterek potrzebny to mam pod opieka takowy od ciotki Isadory , ktora napewno nie bedzie miala nic na przeciwko jego uzyciu[/QUOTE] edit;kurcze sory ,za te kaprysy ale kazano mi unikac chemii to staram sie jej unikac :roll: cholera a moze ja przesadzam ? moze te środki na kleszcze nie są aż tak szkodliwe jak mi się wydaje ? ma ktoś jakąś wiedze w tej kwestii ?
  10. Koosiek transport od Ciebie do mnie po zabiegach załatwie , gdyby byl potrzebny ten transporterek potrzebny to mam pod opieka takowy od ciotki Isadory , ktora napewno nie bedzie miala nic na przeciwko jego uzyciu
  11. trzeba poczekac na zdanie innych ..... jak macie moment to napiszcie pw do ciotek , bo ja zaraz spadam z netu i nie bedzie mnie pewnie na nim do poznego wieczora dzisiaj a u waszych psiakow liczy sie kazda chwila
  12. poprosze namiary :) w razie co zostawiam nr.tel.do siebie 662 193 687
  13. a DT spadaja na dogo z nieba..... Dziewczyny trzeba podjąć decyzje , myślę że pieniądze zebrane tu warto by przekazać tam gdzie psy plączą sie przy ruchliwej trasie i nikt nie ma wątpliwości że powinny trafić do hoteliku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-czy-musz%C4%85-umrze%C4%87[/url] Rozumiem Renia ,ze w tym czasie jak np.ja poszłabym na zabrac na spacer Kumpla Ty w tym samym czasie przyjechałabys do mnie wyprowadzic moje 4 psy i zająć sie moimi dziećmi ??? Sory dziewczyny nie wiem moze jestem za nerwowa z racji swojego stanu a moze wkurza mnie co innego Czy jest ktoś chętny do poprowadzenia wątku ? ja rezygnuje bo swoją energie wole wykorzystać tam gdzie wszyscy współpracują
  14. na podtawie maila nic , ktos z wizyta tam powinien sie wybrac
  15. zapytam , tam ze 100 jest mniej wiecej ?tak?
  16. no własnie co tam u psiarni ? deklaracje potrzebne kochani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. a weźcie mi juz cisnienia nie podnoście ....
  18. mam znajomego z samochodem ,ktory za zwrot kosztow paliwa by byc moze pojechal ale tylko w week , tylko zanim zapytam czy moze ,musialabym wiedziec kto i kiedy i mniej wiecej o ktorej godzinie mogłby z nim pojechac i czy ten zwrot kosztow w rachube wchodzi.
  19. poki co czekam niecierpliwie co tam TZ Domin na to wszystko , heheh jakby co mogę podesłać jej instrukcje terroryzowania TZ-ów :D:D
  20. Póki co w rozmowy z pania z Holandii nie będe się mieszać , niech robi to jedna osoba , ja się dopiero wmieszam jak sunia bedzie u mnie i będe mogła o niej coś powiedzieć. [B]IDUSIEK[/B] - w tej 100 sunia ma u mnie też pełne wyżywienie łącznie z suplementami jeśli będa one niezbędne kwota ma byc na utrzymanie dziewczęcia a nie na zarobek :) i wydaje mi się ,że na takiego psiaka mniej więcej tyle wychodzi o jakies wsparcie będe krzyczeć tylko wtedy gdyby ( tfu tfu tfu ) coś ze zdrowiem się działo (jeszcze raz tfu tfu tfu). Sunia może przyjechać do mnie w każdej chwili , te 20 zł jakoś sie dozbiera i przeciez moge dostac je pożniej , najważniejsze zeby ona stamtad jak najszybciej wyszła do normalności edit: ogłaszać Lilkę też będe ale jak zawsze każda pomoc mile widziana :) zapytam znajomego czy moze w week pojechac , ale trzeba bedzie mu dac na paliwo no i kto by z nim pojechał i najlepiej kiedy ?
  21. wole mówić że " my mamy siebie " :)))
  22. [quote name='Lolalola']:pale Lilunia bedzie miec bosko,wspaniale zdjecia ze wspanialymi zwierzakami:lol:[/QUOTE] te zwierzaki tez swoje przeszły i wyglądały niewiele lepiej niż Lilka ,a teraz .... po głowie mi chodzą i z łóżka spędzają ;)
  23. koosiek bardzo dobrze policzylas ,a ten bialo- czarny kocur to Stefan z zaburzeniem osobowości , w sensie nie wie biedak czy jest psem czy kotem i moze dzieki temu jest super psychologiem dla psiakow ,które do mnie trafiaja :D
  24. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/4[/url] jakby ktos był ciekaw to w takim towarzystwie Lilunia bedzie dochodzic do siebie :)
×
×
  • Create New...