Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. cudo ...taka lekko wilczakowata a ja zapraszam do pomocy na tym wątku http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!!
  2. hehe o co Ty mnie posądzasz ???;) ...moge tylko palcem
  3. nie powiem kto mnie tu ściągnął.... i paluchem tez nie wskaże ;p No chłopaku trzeba coś z Toba zrobic . bo tak to byc nie moze
  4. o tu jest mapka [url]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?dzial=aktualnosci&ak_id=22331&kat=3[/url]
  5. hehe moja modziez mnie rozwala , w sumie to wiedzialam ze wlasnie takie beda reakcje ;p zadzwonilam najpierw do mlodszej z informacja ,ze szkoy zamkniete w poniedzialek na co uslyszalam " taaaa ?? naprawde?? ale zajeb....e" zadzwonilam do starszej z ta sama info i uslyszlam " no chyba sobie zartujesz??!! go...o mnie to obchodzi ,ja jade do szkoly , angielski na 5 musze zaliczyc"
  6. heh Asiu patrzylam wlasnie na mapkę , dokad by doszla woda jakby waly puscily ... zatrzymaloby sie akurat kawalek przed nami ...
  7. hehe jolek ale one nie uciekaja wogole :). Jadzce na poczatku tylko sie zdarzylo i to nie daleko ,ale to bardziej z tego ze sie przestraszyla
  8. hehe bo albo Obraczus tam gdzie ja ,albo ja tam gdzie ona .... :)
  9. bedzie sie podobala :) eeee wieksza niz myslas ale to i tak maleństwo :)
  10. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!:eek2::eek2: mam Obraczusiomanie :eviltong: ;)
  11. jaki słodki ten Fifi , az serce pęka ze taki slodki staruszek musi spedzac jesien zycia w schronisku :(
  12. [quote name='polubek']a co to tutaj za towarzyskie rozmowy??? :angryy: :angryy: :angryy: ino migiem na podkarpacie :mad: :mad: :mad: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL][/QUOTE] ja sie boje tam zajrzeć .., juz raz sie dzisiaj poryczalami mi starczy .... :roll:
  13. [quote name='Ellig']No to sobie pogadalyscie:):):)[/QUOTE] jak wariat z wariatem :evil_lol:
  14. [quote name='Isadora7']a kuku :):):):)[/QUOTE] hmmm a nie a koko ??
  15. ze mnie pisarz kiepski .... ale jakby ktos cos napisal to wrzuce troche ogloszen w week w sieć
  16. o raju no wlasnie ogłoszenia ..... ja juz nie ogarniam :/ kto tu umie ladnie cos napisać ? plizzzzz ??
  17. to jak Ty jestes goopia pinda ? to ja jestem podwojnie goopia pinda a co z racji wieku mi sie nalezy ;p
  18. niya i Jadzia robia ostatnio za dogoterapeutki u mnie na osiedlu .... ja je podziwiam bo ja to dziewcze to bym pewnie juz z 10 razy zagryzla .... a te z cierpliwoscia znosza zagladanie w zęby , uszy , przytulanie z calych sił i inne rownie ciekawe zabiegi , ostatni to nawet ten maly potworek chyba z 20 min.szla z nimi tzrymajac je kurczowo za obroze i ku mojemu zdumieniu one sie dostosowaly do tempa i nawet nie probowaly nawiac [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/18/j9ndogoter.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2743/jindoterap.jpg[/IMG]
  19. Dogo Pani jest z Wawy , na terenie zagrozonym napewnie nie jest ,bo to niedaleko mnie a tam gdzie ja mieszkam zalanie nie grozi
  20. Panie od Lotki to dzwonia do mnie codziennie :) , dzisiaj prosila zebym pamietala zeby jej dzien wczesniej powiedziec ze Lotka jedzie bo ona jej jesc nagotuje :D
  21. Pani sie nie odezwala poki co ... wczoraj wyslalam jej smsa o treści "nie zapisala zapewne Pani mojego nr,.jak bedzie miala Pani czas to czekam na kontakt w sprawie wizyty" , nie wiem uwazacie ze powinnam zadzwonic ? chociaz ja uwazam ,ze jak ktos bardzo chce psa i mu zalezy to nie potrzebuje przypominania .....
  22. Carominko senkju ,ale te haszcze co mialo przujechac na DT w miedzyczasie domek znalazło :):)
  23. Awit u Marcina jest dalej sub\nia , matka tej 11 maluchow
×
×
  • Create New...