NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
o rety rety rety .... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
hehe o co Ty mnie posądzasz ???;) ...moge tylko palcem -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
nie powiem kto mnie tu ściągnął.... i paluchem tez nie wskaże ;p No chłopaku trzeba coś z Toba zrobic . bo tak to byc nie moze -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
o tu jest mapka [url]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?dzial=aktualnosci&ak_id=22331&kat=3[/url] -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
hehe moja modziez mnie rozwala , w sumie to wiedzialam ze wlasnie takie beda reakcje ;p zadzwonilam najpierw do mlodszej z informacja ,ze szkoy zamkniete w poniedzialek na co uslyszalam " taaaa ?? naprawde?? ale zajeb....e" zadzwonilam do starszej z ta sama info i uslyszlam " no chyba sobie zartujesz??!! go...o mnie to obchodzi ,ja jade do szkoly , angielski na 5 musze zaliczyc" -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
heh Asiu patrzylam wlasnie na mapkę , dokad by doszla woda jakby waly puscily ... zatrzymaloby sie akurat kawalek przed nami ... -
[quote name='polubek']a co to tutaj za towarzyskie rozmowy??? :angryy: :angryy: :angryy: ino migiem na podkarpacie :mad: :mad: :mad: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL][/QUOTE] ja sie boje tam zajrzeć .., juz raz sie dzisiaj poryczalami mi starczy .... :roll:
-
[quote name='Ellig']No to sobie pogadalyscie:):):)[/QUOTE] jak wariat z wariatem :evil_lol:
-
[quote name='Isadora7']a kuku :):):):)[/QUOTE] hmmm a nie a koko ??
-
ze mnie pisarz kiepski .... ale jakby ktos cos napisal to wrzuce troche ogloszen w week w sieć
-
o raju no wlasnie ogłoszenia ..... ja juz nie ogarniam :/ kto tu umie ladnie cos napisać ? plizzzzz ??
-
to jak Ty jestes goopia pinda ? to ja jestem podwojnie goopia pinda a co z racji wieku mi sie nalezy ;p
-
niya i Jadzia robia ostatnio za dogoterapeutki u mnie na osiedlu .... ja je podziwiam bo ja to dziewcze to bym pewnie juz z 10 razy zagryzla .... a te z cierpliwoscia znosza zagladanie w zęby , uszy , przytulanie z calych sił i inne rownie ciekawe zabiegi , ostatni to nawet ten maly potworek chyba z 20 min.szla z nimi tzrymajac je kurczowo za obroze i ku mojemu zdumieniu one sie dostosowaly do tempa i nawet nie probowaly nawiac [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/18/j9ndogoter.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2743/jindoterap.jpg[/IMG]
-
Pani sie nie odezwala poki co ... wczoraj wyslalam jej smsa o treści "nie zapisala zapewne Pani mojego nr,.jak bedzie miala Pani czas to czekam na kontakt w sprawie wizyty" , nie wiem uwazacie ze powinnam zadzwonic ? chociaz ja uwazam ,ze jak ktos bardzo chce psa i mu zalezy to nie potrzebuje przypominania .....
-
Carominko senkju ,ale te haszcze co mialo przujechac na DT w miedzyczasie domek znalazło :):)
-
Awit u Marcina jest dalej sub\nia , matka tej 11 maluchow