NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']przeca to żarty sa.....niech Obraczuc ma co czytac nie???:diabloti::diabloti: ...wiadomo, ze raczej w niedziele w nocy sie nic zalatwi to raczej logiczne;)[/QUOTE] a zmarszczek i tak dostaniecie .....kiedyś :evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Co my byśmy bez Ciebie zrobiły???[/QUOTE] stały pod słupem przy Obi ??? ;) -
[quote name='olga7']A ja mam do wypchnięcia co najmniej 2 fajne psy,ale teraz nie mogę pisać za dlugo-muszę zwolnic kompa..I coś tam knuję -plany wobec cioteczki jednej :razz:- jej energii. Jednak ze względu na jej stan -nie mogę tez za dlugo nie dawać jej spać Zdrowie NiJaSe ważniejsze.:p[/QUOTE] tak sie domyślałam że ktos coś knuje zobaczycie ja naprawde kiedys tej pałki użyje :mad:
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B][quote name='Anja2201']Proszę , zajrzyjcie chociaż , psiakom grozi śmierć pod kołami samochodów : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/URL][/B] [B][/QUOTE] [/B] [COLOR=Red][B]dobra mile Panie poki co lecimy na plotki na ten wątek bo dziewczynom psów przybywa co chwila i same rady nie daja[/B][/COLOR] !!!!!!!! biegusiem bo wezme palke w reke :diabloti: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Laski weźta no wyluzujta bo zmarszczek dostaniecie :evil_lol: , jutro tez jest dzień , dajcie Marcie odetchnąć dzisiaj i tak nic nie wiadomo bo ani z Owieczka ani z Domin nie udalo sie skontaktować -
dobrze ,ze u was psiaki bezpieczne bo juz dosc tych nieszczesc no to trzeba powoli zaczac myslec o przetransportowaniu Lotki do Wawy , znaczy rozumiem ze bedzie mozna sie tym zajac po 2 czerwca jak bedziesz na miejscu tak ? no szkoda ze sie Stefkowi nie udalo :( , Pani widac miala kaprys ... chwilowy
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
taaaa jasne juz wam uwierze , ze jestescie grzeczni :diabloti: na pewno coś knujecie :evil_lol: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
ale Wy tu rozrabiacie ;) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Byla na necie i zadawala konkretne pytania na ktore nie dostala odpowiedzi.....# 135[/QUOTE] wiem bo ja was z komórki sledzilam , bo tez bez neta bylam :eviltong: ale potem wyszly nowe fakty tak czy siak , jestesm zdania ze najlepiej nausznie i naocznie sprawdzic o co kaman :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Obraczus wczoraj pisala ,ze nie bedzie jej dzisiaj na necie , wyslalam jej smsa co i jak -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ,ze tak sie wlasnie stanie jeszcze chwile poffuje i tez zmykam spac bo moj TZ juz na mnie pochrząkuje , mamrocząc cos o cieżarnych siedziacych przed kompem ;p -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
NiJaSe replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
Nitka odeszła. Dziękuję za pomoc w Jej leczeniu.
NiJaSe replied to Cajus JB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc!!! -
KRAKÓW-amstafka Arabelka WRESZCIE SIĘ DOCZEKAŁA, MA DOMEK!!!!
NiJaSe replied to Asior's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B] -
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B]
-
[B]przepraszam mamy tu takiego 4-o miesiecznego biedaka na łancuchu ,moze ktos z was moze wspomoc ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/186166-Szczeniak-na-%C5%82a%C5%84cuchu-ze-strachu-robi-pod-siebie..-pom%C3%B3%C5%BC!-Pilnie-DT-kasa-i-pomoc[/url]!!![/B]