NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
z mojej strony też na n-k może liczyć :) , im wiecej tym lepiej :) -
to teraz tylko pilnowac zeby ogloszenie bylo na pierwszej stronie
-
taka sugestia ... na gumtree dobrze jest napisac ODDAM zamiast słowa adopcja , dopiero jak ktos dzwoni to po pogadance o psiaku na koniec rozmowy mow o wizycie przeadopcyjnej i podpisaniu umowy
-
na gumtree trzeba odnawiac co chwila bo tam ogloszenia szybko spadaja , a warto by bylo zeby dziewczyna na pierwszej stronie sie pokazywala
-
masz to ogloszenie ktore poszło na gumtree ?
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
LadyBell hehe aniołem ...ale upadłym ;))) -
aleksandra na gumtree wrzucałaś ?
-
kurczaki ona jest przecudna :):):):):) a ja mialam nie brać teraz tymczasowicza ,ale nie wytrzymalam jak zobaczyłam tą bide http://www.dogomania.pl/threads/186252-Lilunia-k%C5%82%C4%99buszek-strachu-z-ostrowskiego-schronu-potrzebuje-70-z%C5%82-deklaracji! jakos tak skojarzyla mi sie z moją celestynowska tymczasowiczka Miszką
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
nie z nieba tylko z dogo ;) , od rana sie na nią czaiłam ,ale nie chcialam nic pisać dotąd ,aż mój TZ wyraził zgodę ;). Chociaż czy z jego zgodą czy bez i tak bym ją wzięła ,ale wtedy musiałbym urządzić afere w domu a po co skoro można po dobroci ;) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
rany spokojnie przeciez Lilka nie musi z gotówka w kieszeni odrazu przyjeżdżać , możemy sie spokojnie umówić ze np.do 10 kazdego miesiaca czy tam do ktorego wolicie -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
koosiek tylko zapisz jakim srodkiem odrobaczona bedzie bo ja musze odrazu swoje szanowne towarzycho odrobaczyc -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
jeszcze mi nie gratuluj tak na wszelki wypadek , to dopiero 6 tydz. i wszystko moze sie zdarzyć magenka 100 bo ja za koszty , jak mam stabilna sytuacje finansowa to daje DT za darmo ,ale teraz mam troche wydatkow i nie chce wkurzac TZ nadwyrezaniem budzetu. Zreszta i tak psychicznie go sterroryzowalam ( czy zterroryzowalam ?? ;p) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
a to czemu ? zazwyczaj na DT mam haszczaki ,ale kundelki też bywaly min.Miszka z Celestynowa w bardzo podobnym stanie psychicznym co Lilka Isadora cos o tym wie :) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='NiJaSe']wezme Lilke na dt płatne 100 zl , karma od a do z w mojej gestii ale mam warunki ze wzgledu na to .ze jestem w pierwszych tygodniach ciazy. jesli macie opcje to prosze o dokladne sprawdzenie stanu jej zdrowia i jesli to nie klopot odkleszczenie i wykapanie ( wole unikac srodkow chemicznych) , sory ze tak ale w listopadzie mialam poronienie i te warunki to bardziej TZ niz moje , bo on sie nademna trzesie jak nad smierdzacym jajem[/QUOTE] edit: potem wszelkie obrozki przeciw , odrobaczanie i inne drobiazgi w mojej gestii , bede wolac tylko pomocy gdyby okazalo sie powazniejszego ( tfu tfu tfu i odpukac w niemalowane) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
wezme Lilke na dt płatne 100 zl , karma os a do z w mojej gestii ale mam warunki ze wzgledu na to .ze jestem w pierwszych tygodniach ciazy. jesli macie opcje to prosze o dokladne sprawdzenie stanu jej zdrowia i jesli to nie klopot odkleszczenie i wykapanie ( wole unikac srodkow chemicznych) , sory ze tak ale w listopadzie mialam poronienie i te warunki to bardziej TZ niz moje , bo on sie nademna trzesie jak nad smierdzacym jajem -
na niczym niestety , renia uznala ze pod stadionem Kumpel czuje sie lepiej , a mnie zaczyna szlag trafiać napewno bardzo tam bezpiecznie np.podczas takiej strzelaniny jak wczoraj ........ A zabrac go aż strach bo pojdzie do hoteliku i znowu sie okaze ze np.w hoteliku marcepanow brakuje i znowu Kumpel zostanie zabrany
-
Mru co robimy ? coraz bardziej mnie korci zeby zamknac watek ,a kase dac tam gdzie jest naprawde potrzebna i gdzie cos sie dzieje Wydaje mi się że Renia ma swoje plany odnosnie Kumpla a my bardziej przeszkadzamy niż pomagamy , pewnie nie ma takiego hoteliku coby jej wymagania spełnił no chyba ze bylby to Mariot z prywatnym stewardem
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
a co mam w wiecznej ciąży być ? ;) -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
NiJaSe replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
i wiadomo coś ? -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
moze wrzucic nr.konta w pierwszy post ja tez bede finiszowac ,ale za troche dopiero wiec sobie tu jajec nie róbcie i samej mnie nie zostawiajcie -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
jak słowo focha wytne jak stad na ksiezyc