Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. z mojej strony też na n-k może liczyć :) , im wiecej tym lepiej :)
  2. to teraz tylko pilnowac zeby ogloszenie bylo na pierwszej stronie
  3. taka sugestia ... na gumtree dobrze jest napisac ODDAM zamiast słowa adopcja , dopiero jak ktos dzwoni to po pogadance o psiaku na koniec rozmowy mow o wizycie przeadopcyjnej i podpisaniu umowy
  4. na gumtree trzeba odnawiac co chwila bo tam ogloszenia szybko spadaja , a warto by bylo zeby dziewczyna na pierwszej stronie sie pokazywala
  5. masz to ogloszenie ktore poszło na gumtree ?
  6. LadyBell hehe aniołem ...ale upadłym ;)))
  7. aleksandra na gumtree wrzucałaś ?
  8. gdzies pare postow wczesniej Anija pisala ,ze za dwa :)
  9. kurczaki ona jest przecudna :):):):):) a ja mialam nie brać teraz tymczasowicza ,ale nie wytrzymalam jak zobaczyłam tą bide http://www.dogomania.pl/threads/186252-Lilunia-k%C5%82%C4%99buszek-strachu-z-ostrowskiego-schronu-potrzebuje-70-z%C5%82-deklaracji! jakos tak skojarzyla mi sie z moją celestynowska tymczasowiczka Miszką
  10. nie z nieba tylko z dogo ;) , od rana sie na nią czaiłam ,ale nie chcialam nic pisać dotąd ,aż mój TZ wyraził zgodę ;). Chociaż czy z jego zgodą czy bez i tak bym ją wzięła ,ale wtedy musiałbym urządzić afere w domu a po co skoro można po dobroci ;)
  11. a Panie od Lotki to juz przytupuja az z niecierpliwości :D , dzisiaj dzwonily i odgrażaly sie ze jutro tez zadzwonia :d
  12. rany spokojnie przeciez Lilka nie musi z gotówka w kieszeni odrazu przyjeżdżać , możemy sie spokojnie umówić ze np.do 10 kazdego miesiaca czy tam do ktorego wolicie
  13. koosiek tylko zapisz jakim srodkiem odrobaczona bedzie bo ja musze odrazu swoje szanowne towarzycho odrobaczyc
  14. jeszcze mi nie gratuluj tak na wszelki wypadek , to dopiero 6 tydz. i wszystko moze sie zdarzyć magenka 100 bo ja za koszty , jak mam stabilna sytuacje finansowa to daje DT za darmo ,ale teraz mam troche wydatkow i nie chce wkurzac TZ nadwyrezaniem budzetu. Zreszta i tak psychicznie go sterroryzowalam ( czy zterroryzowalam ?? ;p)
  15. a to czemu ? zazwyczaj na DT mam haszczaki ,ale kundelki też bywaly min.Miszka z Celestynowa w bardzo podobnym stanie psychicznym co Lilka Isadora cos o tym wie :)
  16. [quote name='NiJaSe']wezme Lilke na dt płatne 100 zl , karma od a do z w mojej gestii ale mam warunki ze wzgledu na to .ze jestem w pierwszych tygodniach ciazy. jesli macie opcje to prosze o dokladne sprawdzenie stanu jej zdrowia i jesli to nie klopot odkleszczenie i wykapanie ( wole unikac srodkow chemicznych) , sory ze tak ale w listopadzie mialam poronienie i te warunki to bardziej TZ niz moje , bo on sie nademna trzesie jak nad smierdzacym jajem[/QUOTE] edit: potem wszelkie obrozki przeciw , odrobaczanie i inne drobiazgi w mojej gestii , bede wolac tylko pomocy gdyby okazalo sie powazniejszego ( tfu tfu tfu i odpukac w niemalowane)
  17. wezme Lilke na dt płatne 100 zl , karma os a do z w mojej gestii ale mam warunki ze wzgledu na to .ze jestem w pierwszych tygodniach ciazy. jesli macie opcje to prosze o dokladne sprawdzenie stanu jej zdrowia i jesli to nie klopot odkleszczenie i wykapanie ( wole unikac srodkow chemicznych) , sory ze tak ale w listopadzie mialam poronienie i te warunki to bardziej TZ niz moje , bo on sie nademna trzesie jak nad smierdzacym jajem
  18. hehe a Pani dzisiaj do mnie dzwoniła i pytala "jak tam jej sunia " :)
  19. na niczym niestety , renia uznala ze pod stadionem Kumpel czuje sie lepiej , a mnie zaczyna szlag trafiać napewno bardzo tam bezpiecznie np.podczas takiej strzelaniny jak wczoraj ........ A zabrac go aż strach bo pojdzie do hoteliku i znowu sie okaze ze np.w hoteliku marcepanow brakuje i znowu Kumpel zostanie zabrany
  20. Mru co robimy ? coraz bardziej mnie korci zeby zamknac watek ,a kase dac tam gdzie jest naprawde potrzebna i gdzie cos sie dzieje Wydaje mi się że Renia ma swoje plany odnosnie Kumpla a my bardziej przeszkadzamy niż pomagamy , pewnie nie ma takiego hoteliku coby jej wymagania spełnił no chyba ze bylby to Mariot z prywatnym stewardem
  21. a co mam w wiecznej ciąży być ? ;)
  22. moze wrzucic nr.konta w pierwszy post ja tez bede finiszowac ,ale za troche dopiero wiec sobie tu jajec nie róbcie i samej mnie nie zostawiajcie
  23. jak słowo focha wytne jak stad na ksiezyc
×
×
  • Create New...