Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. [quote name='obraczus87']Ja nie podejme się, tym bardziej ze zaczynam finishować ze swoją kariera, więc wrobic się nie dam :D[/QUOTE] że co ? bo nie zrozumiałam :mad:
  2. a tak sobie myśle ,że TZ się zgodzi ...patrząc na jego zdjęcia z sunią i jak będzie wiedział że psiak nie bedzie obciązeniem dla budżetu domowego Panie TZ liczymy na pana [B]GDZIE JEST SKARBNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad:[/B]
  3. śniadanko dobebnione ,spacerek tez widze ,ze bidulka straszna , odrazu mi sie z moja celestynowska tymczasowiczką skojarzyła
  4. mozesz i za nos :P
  5. łojeza Miszka jak do mnie przyjechala byla toczka w toczke taka sama :(
  6. olga nie podjudzaj mnie bo nie wyrobie ;p
  7. sunia czeka na sterylkę RenW puscisz mi przelew na sterylke na czwartek? KTO MOŻE NAPISAĆ JAKIEŚ SPRYTNE OGŁOSZENIE ???????
  8. [quote name='ossa98']Ja na razie dorzucę 50 zł jednorazowej. Dajcie znać na jakie konto - jak już będzie wiadomo.[/QUOTE] łojeza ossa SENKJU :loveu::loveu:
  9. [size=6][b]skarbnika szukamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/b][/size]
  10. [quote name='Anja2201']Dokładnie , co ty na to ??Nowa tradycja??[/QUOTE] hehe w czwarki ?? :evil_lol: Kamila28 wielkie senkju wery macz :loveu:
  11. ahahaha tradycyjne spotkania pod słupem OBI cos jak obiady czwartkowe u St.Augusta :D:D
  12. nie , bo sie potem pod niego nie dopcham :eviltong:
  13. hehehe jeno muszę większą pałę przytargać , żeby odpowiednie wrażenie robiła ;p
  14. [quote name='__Lara']Narazie jesteśmy na etapie rozkręcania wątku :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no ja to juz z pięć śrubek chyba wykręcilam :evil_lol:
  15. dostane bana za offy czy nie dostane ? dostane czy nie dostane ? ;p;p;p
  16. [quote name='RenW']:obrazic:Phi; Będziem się starzeć z godnością:p:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dlaczego akurat pod Obi?:-?:diabloti: Nie ma ciekawszych miejsc?!:eggface::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] bo Ty nie widzialaś słupa pod OBI ... :diabloti:
  17. [quote name='Kamila28']taki śliczny szczeniak na łańcuchu - trzeba go ratować!!!! Można jakieś dane do przelewu???[/QUOTE] Dziekujemy za chęć pomocy !!! :multi: na dane trzeba poczekac , narazie jestesmy na etapie zbierania deklaracji i każda złotówka na miare szczescia tego psiaka
  18. [B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
  19. [B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
  20. [B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
  21. [B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
  22. [B]Ciotki kochane bo tam dziewczyny z Tomaszowa coraz to nowe psiaki pod skrzydla biora i ostatkiem sil juz ciągnął świeżej krwi trzeba i pomocy chociaz ciut ciut ,plizzzzzz ?? :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186098-Psy-z-pod-stacji-benzynowej-przy-trasieWarszawa-Katowice-Zbieramy-deklaracje-PILNE[/url][/B]
×
×
  • Create New...