Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Jaaga'][URL=http://img232.imageshack.us/i/dsc06671x.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6866/dsc06671x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Jaaga, a ten bidulek w jakim schronie siedzi? gdzie?
  2. szkoda :( myślałam może, że już ktoś w miarę sensowny zadzwonił...
  3. właśnie coś mi się tak wydaje hihihi :) on chce u Ciebie zostać i już :)
  4. przy wolnej chwili dodam te zdjęcia do ogłoszeń :)
  5. [quote name='NiJaSe'][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6565/dsc0258h.jpg[/IMG][/QUOTE] po prostu bomba :) ta trawka w pycholku, zadowolona i mówiąca (no co, siedzę sobie) minka... po prostu ekstra :)
  6. jejciu, drobinko mała, jaka ty chudziutka jesteś... ale najważniejsze, że zaczyna już po troszku jeść...
  7. z Poznania masz Ajula, snuszkak, supergoga, Paulina87 też bywa w Poznaniu ja u siebie też porozwieszam.
  8. [quote name='NiJaSe']ponoc cos okolo 150 zł :/ ... i juz mi rece opadły do samego wnetrza ziemi ....[/QUOTE] wow, tyle kasy?? to co, oni tam warunki mają jak w 5 gwiazdkowym hotelu?? a może ich owocami morza karmili i innymi rarytasami z wyższej półki? masakra, po prostu zdzierstwo...
  9. [quote name='ciapuś']Groszku czemu nikt nie pyta o Ciebie[/QUOTE] bo on chce jest chyba przeznaczony zuzce :)
  10. Zulusek, i co tam ciekawego się u ciebie dzieje?? z łapką wszystko ok?
  11. albo może u DIF spytać, tak awaryjnie może by wzięła... tylko deklaracje trzeba by uzbierać ONkowate szczeniaki szybko chyba domki znajdują,więc pewnie długo miejsca by tam nie zagrzał... a Owieczka ma wpisane, że niby 2 wolne miejsca ma
  12. to ja tutaj troszkę zaoffuje, bo sprawa pilna - potrzebne jakieś dt [url]http://www.dogomania.pl/threads/185349-SZKIELET-PSIEGO-DZIECKA-wo%C5%82a-JE%C5%9A%C4%86-jego-dom-to-ulica[/url] wejdźcie, może coś pomożecie - plisss
  13. ja allegro robić ładnego nie umiem, ale _Lara umie takie fajne wypasione robić :)
  14. to super wiadomości - jeśli chodzi o Welsh'yka :) gorzej z Tobą dota... życzę w takim razie dużo, dużo zdrówka :) wskakuj pod kołdrę, zaproś do łóżka Welsha i niech Cię grzeje - od raz wyzdrowiejesz :)
  15. Kubusiek, jeszcze kilka psiaków mam w kolejce, a potem już za twoje ogłoszenia się zabiorę :)
  16. cześć chłopaki, przychodzę w odwiedziny i tym samym skaczecie na samą górę :)
  17. no to czekamy na filmik i może jakieś nowe zdjęcia :) i zobaczymy co dalej kombinować z ogłoszeniami.
  18. hihihi Madallena? ktoś cię porwał?? tak się nie pojawić cały wczorajszy dzień??
  19. Najważniejsze, że kilka ostatnich miesięcy spędził z ludźmi, którzy otoczyli go miłością. Śpij spokojnie Aldo [*]
  20. Topik, jak zwykle przychodzę do ciebie w odwiedziny :)
  21. zuzka, a jak w ogóle z finansami stoimy?? są jeszcze jakieś zapasy z jednorazówek na koncie? czy pusto?
  22. Totik, dokładnie za tydzień będziesz miał wizyte u najlepszego weta w Wawie :) ciekawe, co z tego wyniknie...
  23. rytka, ukłony w Twoją stronę, nie każdy podtrzymałby propozycję dt, po takich wiadomościach... choć jak wet mówił, minimalne ryzyko zarażenia, ale czasami ludzie panikują. a już myślałam, że Rodiś zdrów jak ryba będzie, a tu takie wiadomości... :( najważniejsze, że ze szpitaliku może już wyjść :)
  24. przyszłam i ja... coś mało osób tu zajrzało... dajcie go do szczeniaków - jeśli jeszcze go tam nie ma. rozumiem, że robić ogłoszenia?? a Owieczka może? nie ma wolnych miejsc??
×
×
  • Create New...