Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. jej, to ja też trzymam kciuki za twojego ogonka Bjutko , żeby szybko wyzdrowiał... nerki to nie przelewki - źle wspominam leczenie mojej poprzedniej suni [*] na nerki, od czasu jak ją zaatakowała niewydolność nerek, to tylko miesiąc mi było dane o nią walczyć, zeszła z tego świata - z moją pomocą, bo już dosyć się nacierpiała... ale mam nadzieję, że w waszym przypadku się wszystko pomyślnie ułoży... A co z tym potencjalnym domkiem dla Gasparka? skoro już go wet widział i wiadomo mniej więcej na czym stoimy, to oni się mieli określić, tak?
  2. kurcze, dwie malizny do domków poszły, to trzy kolejne przybyły w ich miejsce... :(
  3. Duśka, jeszcze tylko kilka dni i będziesz w dt :) zobaczysz, co to znaczy prawdziwe królewskie zycie :)
  4. zeberka, a może zrób kilka takich papierowych ogłoszeń i porozklejaj w sklepach, w zoologicznych najlepiej... może tak ktoś Bolka zauważy i się w nim zakocha?
  5. Szymek, wskakuj na pierwszą, pokazuj się cioteczkom :) Jaaga a dałyście Szymka na wątek szczeniaków??
  6. jaki szcześliwy pycholek Cekinka, widać, że podoba mu się nowe życie, że jest szczęśliwy i zadowolony :) no i ma kolegę a raczej młodszego braciszka, którego uczy dobrych manier i zachowania :) słodki jest :) to teraz czekamy jeszcze na nowe zdjęcia Kropka :)
  7. uf... dobrze, że już Welsh nie broi :) uf... wyniki ujemne :) dziś wizyta u weta...ciekawe co powie na Welsh'ykową łapkę - mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A powiedz dota, jak tam z jego "siusiolem"? bo na początku jak trafił z anawa do Jamora, to ze zdjęć wyglądało to nieciekawie... a teraz? wszystko z "tym znaczy nim" dobrze??
  8. jeju... jaka ona jest słodziutka :) też bym jej już nie oddała, jakby była u mnie na dt :) gdyby była ruda, to bym powiedziała, że moja poprzednia sunia [*] ożyła... te same oczka, mordeczka... prześliczna jest :)
  9. muszę jeszcze tylko niektóre aktywować, ale to jak już wrócę do domku. Zaraz wychodzę z pracy :)
  10. Zrobiłam Dianie nowe ogłoszenia, z nowymi zdjęciami na: [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/adoptuj_mloda_sunie_imieniem_diana_daj_jej_dom_184804.html[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zwierzeta.i-bazar.pl/"]www.zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][/COLOR] [COLOR=#000080][U][COLOR=Black][URL="http://www.mamoferte.pl/"]może teraz w końcu ktoś ją zauważy i adoptuje?...[/URL][/COLOR][/U][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"] [/URL][/U][/COLOR]
  11. jeszcze będą dzwonić, zobaczycie :)
  12. jej. to macie bardzo fajną prezeskę :) żeby więcej takich było w schroniskach...
  13. oddać swojego żeby adoptować innego?? BEZ SENSU !!! co sobie ludzie myślą? ale się wkurzyłam...
  14. pewnie Cekin zjadł aparat hihihi :)
  15. a... nie wiedziałam ;) myślałam, że wolicie jak do Was dzwonią niż do schroniska... ok. dzięki, zabieram się za ogłoszenia :)
  16. ja tylko pomagam robiąc ogłoszenia - niestety... gdybym tylko miała blisko do Dusieńki bym przychodziła, pomagała bezpośrednio, a tak... wirtualnie mogę tylko ogłoszenia robić, odwiedzać wątek, co by się nie zgubił w "tłumie" i myśleć optymistycznie... żałuję, że bardziej nie mogę pomóc...
  17. tu nawet padły propozycje dt czy hoteliku - nie pamiętam, ale wiem, że była taka mowa, ale chyba taubi się nie zgodził... :(
  18. owieczka to dorabia przez program do obróbki zdjęć photoshop (nie wiem jak się to pisze) :)
  19. odwiedzam Kubusia :)
  20. Kapsel, melduję się na wątku :) przeczytałam wszystko i tak jak ustaliłyśmy, mogę zrobić pakiecik ogłoszeń, ale mam pytanie, jakie namiary kontaktowe?? i czy jest jakiś tekścik ułożony?
  21. normalnie na zdjęcia Kosteczki można patrzeć i patrzeć, zachwycać się i zachwycać :) zazdroszczę przyszłemu nowemu domkowi - ona będzie ozdobą domu :)
  22. też mi się coś tak wydaje, że Promyczek już na długo długo i długo u p. Teresy zostanie :)
  23. takie wiadomości to jak słońce podczas ulewy :) przepięknie się im trafiło :) tyle lat w schronie i nagle taka odmiana losu :)
  24. ah te firmy kurierskie, jak ja zamawiam karmę, to czasami kurier przez tydzień paczkę wiezie, od momentu jak dostanę maila że wysłali, czego nie rozumiem, bo skoro kurier ma w 24 h dostarczyć, to co on robi przez tydzień z paczką?? chyba podjada smakołyki z paczuszki ;)
×
×
  • Create New...