Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
jej, to ja też trzymam kciuki za twojego ogonka Bjutko , żeby szybko wyzdrowiał... nerki to nie przelewki - źle wspominam leczenie mojej poprzedniej suni [*] na nerki, od czasu jak ją zaatakowała niewydolność nerek, to tylko miesiąc mi było dane o nią walczyć, zeszła z tego świata - z moją pomocą, bo już dosyć się nacierpiała... ale mam nadzieję, że w waszym przypadku się wszystko pomyślnie ułoży... A co z tym potencjalnym domkiem dla Gasparka? skoro już go wet widział i wiadomo mniej więcej na czym stoimy, to oni się mieli określić, tak?
-
zeberka, a może zrób kilka takich papierowych ogłoszeń i porozklejaj w sklepach, w zoologicznych najlepiej... może tak ktoś Bolka zauważy i się w nim zakocha?
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Sisi, gdzie ten twój domek?? -
jaki szcześliwy pycholek Cekinka, widać, że podoba mu się nowe życie, że jest szczęśliwy i zadowolony :) no i ma kolegę a raczej młodszego braciszka, którego uczy dobrych manier i zachowania :) słodki jest :) to teraz czekamy jeszcze na nowe zdjęcia Kropka :)
-
uf... dobrze, że już Welsh nie broi :) uf... wyniki ujemne :) dziś wizyta u weta...ciekawe co powie na Welsh'ykową łapkę - mam nadzieję, że wszystko będzie ok. A powiedz dota, jak tam z jego "siusiolem"? bo na początku jak trafił z anawa do Jamora, to ze zdjęć wyglądało to nieciekawie... a teraz? wszystko z "tym znaczy nim" dobrze??
-
Zrobiłam Dianie nowe ogłoszenia, z nowymi zdjęciami na: [COLOR=#000080][U][URL]http://www.eoferty.com.pl/adoptuj_mloda_sunie_imieniem_diana_daj_jej_dom_184804.html[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcje.org/"]www.adopcje.org[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"]www.anonseogloszenia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobny.com.pl/"]www.drobny.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.autogielda.pl/"]www.autogielda.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.wszystkotujest.pl/"]www.wszystkotujest.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.web-marketing.pl/"]www.ogloszenia.web-marketing.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przylepa.pl/"]www.przylepa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zgubiono.pl/"]www.zgubiono.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"]www.ogloszenia-24h.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.zwierzeta.i-bazar.pl/"]www.zwierzeta.i-bazar.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosze.pl/"]www.oglosze.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"]www.mamoferte.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][/COLOR] [COLOR=#000080][U][COLOR=Black][URL="http://www.mamoferte.pl/"]może teraz w końcu ktoś ją zauważy i adoptuje?...[/URL][/COLOR][/U][U][URL="http://www.mamoferte.pl/"] [/URL][/U][/COLOR]
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
jeszcze będą dzwonić, zobaczycie :) -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
jej. to macie bardzo fajną prezeskę :) żeby więcej takich było w schroniskach... -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
oddać swojego żeby adoptować innego?? BEZ SENSU !!! co sobie ludzie myślą? ale się wkurzyłam... -
pewnie Cekin zjadł aparat hihihi :)
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
a... nie wiedziałam ;) myślałam, że wolicie jak do Was dzwonią niż do schroniska... ok. dzięki, zabieram się za ogłoszenia :) -
ja tylko pomagam robiąc ogłoszenia - niestety... gdybym tylko miała blisko do Dusieńki bym przychodziła, pomagała bezpośrednio, a tak... wirtualnie mogę tylko ogłoszenia robić, odwiedzać wątek, co by się nie zgubił w "tłumie" i myśleć optymistycznie... żałuję, że bardziej nie mogę pomóc...
-
tu nawet padły propozycje dt czy hoteliku - nie pamiętam, ale wiem, że była taka mowa, ale chyba taubi się nie zgodził... :(
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
owieczka to dorabia przez program do obróbki zdjęć photoshop (nie wiem jak się to pisze) :) -
odwiedzam Kubusia :)
-
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Akrum replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Kapsel, melduję się na wątku :) przeczytałam wszystko i tak jak ustaliłyśmy, mogę zrobić pakiecik ogłoszeń, ale mam pytanie, jakie namiary kontaktowe?? i czy jest jakiś tekścik ułożony? -
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
normalnie na zdjęcia Kosteczki można patrzeć i patrzeć, zachwycać się i zachwycać :) zazdroszczę przyszłemu nowemu domkowi - ona będzie ozdobą domu :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
takie wiadomości to jak słońce podczas ulewy :) przepięknie się im trafiło :) tyle lat w schronie i nagle taka odmiana losu :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ah te firmy kurierskie, jak ja zamawiam karmę, to czasami kurier przez tydzień paczkę wiezie, od momentu jak dostanę maila że wysłali, czego nie rozumiem, bo skoro kurier ma w 24 h dostarczyć, to co on robi przez tydzień z paczką?? chyba podjada smakołyki z paczuszki ;)