jestem tego samego zdania, ogłoszenia mogą się już pojawić w interncie, a nawet jeśli ktoś by odpowiedział na ogłoszenie, to gdyby to był prawdziwy kochający go domek, to wzięli by go nawet w czasie leczenia i dokończyli leczenie, albo poczekali kilka tygodni.
ja jestem za ogłoszeniami, żeby już je puścić.