Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. cześć Welsh :) jak tam po nocy?? udało ci się nic nie nabroić?? nic nie zaznaczyć??
  2. dzień dobry Gasparku :) ciekawe jaka pogoda dziś u ciebie, bo u mnie po ładnym weekendzie przyszedł mega deszczowy dzień :(
  3. jak tam po weekendowy stan psiaków w lecznicy?? była giełda??
  4. Dziś sesja fotograficzna Cekinka :) Oj chciałabym go zobaczyć na poduchach, wielkim łóżku :) już się nie mogę doczekać zdjęć :)
  5. ciekawe jak się chłopaki zachowują w hoteliku, już dwa dni tam są :)
  6. podsyłałam kilku osobom (które pisały w sprawie innych psiaków, które ogłaszałam) Lawendę, ale jakoś nikt się nie zdecydował na nią...
  7. coraz lepsze wiadomości się tu pojawioają o Welsh'u :)
  8. jejku :) jakie piękne wiadomości :) GRATULUUJE :)
  9. foteczki super :) trzymam kciuki za obserwatora :)
  10. piękne wieści o małej przestraszonej Kaji :) czy Was pokocha?? pewnie że tak - prawdziwą psią miłością, bedzie wiernym i oddanym przyjacielem wszystkich domowników :) super, że już się w miarę oswoiła i otwiera na nowe rzeczy, zabawa z drugim psiakiem, chodzenie po domu :) byle tak dalej :) mam nadzieję, że niedługo majka12741 wkleisz tutaj zdjęcia kruszynki :)
  11. u BOlusia nadal bez zmian :) leć na pierwsza...
  12. cześć Tosieńko, śliczna kobietka się z ciebie zrodziła :) taka metamorfoza - pięknie :) a ze zdrowiem u Tosieńki już wszystko dobrze??
  13. jejku, Gasparku jaki ty jesteś piękny :) taki dostojny i kochany :) Co od oczek...dobrze, że już wiadomo co mu jest,, że wet go widział i wiadomo na czym stoimy. Teraz tylko pytanie, czy skoro Gaspar lubi sobie czasami kłapnąć, to czy w ogóle da sobie coś robić, znaczy wkraplać do tych oczek...
  14. [quote name='Madallena']Akrum, nie wiem co Ty masz w sobie :) ale juz wczoraj dzwoniloy dwa pierwsze telefony! Tylko, ze ze Slaska :)[/QUOTE] hihihi... miłość do zwierzaczków i nic więcej :) a te telefony - to zbieg okoliczności ;)
  15. jak super, że Kamel i Faksio już się byczą w hoteliku :) Już się nie mogę doczekać ich zdjęć, jak przejdą tam pewnie małą metamorfoze - kąpiel, czesanko, lepsze jedzenie, witaminki... wszystkiego dobrego chłopaki :)
  16. cześć Topik, wpadam na którtką wizytę :) i już uciekam, bo czas na spalenie nagromadzonej energii u moich ogonów :)
  17. cześć Kosteczko :) po południowa gimnastyka i biegnieeemy do góry :)
  18. Atomowka, na pierwszej stronie pod zdjęciami maszstrony, na których ogłaszony jest Boluś, tam jest też link do allegro i eoferty.com.pl, jest tam tekścik i namiary kontaktowe. Poprzednie ogłoszenia robiłam, ze starymi zdjęciami, bo nowych jeszcze nie było, więc jak masz czas i chęci, to możesz zrobic ogłoszonka z nowymi zdjęciami :) może twoje ogłoszenia przyniosą Bolusiowi szczęście...
  19. o, no to super że mała ogłoszona, to teraz tylko na telefony czekąc :)
  20. Gasparku, dziś dla ciebie wielki dzień, bo skoro ma przyjśc wet. i zobaczyć twoje oczka, to od tego dużo pewnie zalezy ...
  21. no to jak wróce dziś z lasu z moimi ogonami, to ruszam z ogłoszeniami dla panienki Opery :)
  22. już dzisiaj, już dzisiaj :) odliczanie zostało zakończone :) DZIŚ WIELKI DZIEŃ DLA CHŁOPAKÓW :)
  23. jej, maleńka Dusia już zaczęła sama jeść, no i stoi już na nóżkach :) I dt już czeka... :) same cudowne wiadomości :)
  24. cześc Welsh :) Wieści z jednej strony dobre (koka i Emy już nie padły ofiara twoich ataków), no ale z drugiej strone nie ciekawe (posikiwanie)... Hm...gdyby to był mały psiak, to mogłabyś go co godzine na ręcę i na dwór wystawiać i po jedzenie też od razu na dwór-jak małe dzieci-najedzą się i po chwileczce siusiają (wtedy by się nauczył, że tylko tam na dworze się załatwia swoje potrzeby-metoda sprawdzona na wszystkich psiakach,które przewineły się przez mój dom - zawsze zdaje rezultat), no ale to jest ciężki ONek, więc odpada... może najlepiej skontaktujcie się z Jamorem, może on cosik podszepnie??
  25. jeszcze jest Janeczka, która jest podobna i jeszcze dwa mikrusy chyba podobne znalazłam na naszym wątku informacyjnym
×
×
  • Create New...