Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
cześć Welsh :) jak tam po nocy?? udało ci się nic nie nabroić?? nic nie zaznaczyć??
-
Dziś sesja fotograficzna Cekinka :) Oj chciałabym go zobaczyć na poduchach, wielkim łóżku :) już się nie mogę doczekać zdjęć :)
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciekawe jak się chłopaki zachowują w hoteliku, już dwa dni tam są :) -
Lawenda - słodka mała suczka w swoim slodkim malym domku :)
Akrum replied to R-oy's topic in Już w nowym domu
podsyłałam kilku osobom (które pisały w sprawie innych psiaków, które ogłaszałam) Lawendę, ale jakoś nikt się nie zdecydował na nią... -
coraz lepsze wiadomości się tu pojawioają o Welsh'u :)
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
foteczki super :) trzymam kciuki za obserwatora :) -
Mini..Mikro...Mrowka-Ma Domek! Powodzenia Myszko:)
Akrum replied to monika083's topic in Już w nowym domu
piękne wieści o małej przestraszonej Kaji :) czy Was pokocha?? pewnie że tak - prawdziwą psią miłością, bedzie wiernym i oddanym przyjacielem wszystkich domowników :) super, że już się w miarę oswoiła i otwiera na nowe rzeczy, zabawa z drugim psiakiem, chodzenie po domu :) byle tak dalej :) mam nadzieję, że niedługo majka12741 wkleisz tutaj zdjęcia kruszynki :) -
u BOlusia nadal bez zmian :) leć na pierwsza...
-
cześć Tosieńko, śliczna kobietka się z ciebie zrodziła :) taka metamorfoza - pięknie :) a ze zdrowiem u Tosieńki już wszystko dobrze??
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Akrum replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Akrum, nie wiem co Ty masz w sobie :) ale juz wczoraj dzwoniloy dwa pierwsze telefony! Tylko, ze ze Slaska :)[/QUOTE] hihihi... miłość do zwierzaczków i nic więcej :) a te telefony - to zbieg okoliczności ;) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak super, że Kamel i Faksio już się byczą w hoteliku :) Już się nie mogę doczekać ich zdjęć, jak przejdą tam pewnie małą metamorfoze - kąpiel, czesanko, lepsze jedzenie, witaminki... wszystkiego dobrego chłopaki :) -
cześć Topik, wpadam na którtką wizytę :) i już uciekam, bo czas na spalenie nagromadzonej energii u moich ogonów :)
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
cześć Kosteczko :) po południowa gimnastyka i biegnieeemy do góry :) -
Atomowka, na pierwszej stronie pod zdjęciami maszstrony, na których ogłaszony jest Boluś, tam jest też link do allegro i eoferty.com.pl, jest tam tekścik i namiary kontaktowe. Poprzednie ogłoszenia robiłam, ze starymi zdjęciami, bo nowych jeszcze nie było, więc jak masz czas i chęci, to możesz zrobic ogłoszonka z nowymi zdjęciami :) może twoje ogłoszenia przyniosą Bolusiowi szczęście...
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
o, no to super że mała ogłoszona, to teraz tylko na telefony czekąc :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to jak wróce dziś z lasu z moimi ogonami, to ruszam z ogłoszeniami dla panienki Opery :) -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już dzisiaj, już dzisiaj :) odliczanie zostało zakończone :) DZIŚ WIELKI DZIEŃ DLA CHŁOPAKÓW :) -
cześc Welsh :) Wieści z jednej strony dobre (koka i Emy już nie padły ofiara twoich ataków), no ale z drugiej strone nie ciekawe (posikiwanie)... Hm...gdyby to był mały psiak, to mogłabyś go co godzine na ręcę i na dwór wystawiać i po jedzenie też od razu na dwór-jak małe dzieci-najedzą się i po chwileczce siusiają (wtedy by się nauczył, że tylko tam na dworze się załatwia swoje potrzeby-metoda sprawdzona na wszystkich psiakach,które przewineły się przez mój dom - zawsze zdaje rezultat), no ale to jest ciężki ONek, więc odpada... może najlepiej skontaktujcie się z Jamorem, może on cosik podszepnie??