Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. to, teraz nie rozumiem, to Mysia może iść do tego domku, o którym piszesz mshume, czy nie? czy pokazujemy tej Pani jakieś inne mikrusy??
  2. witam cioteczki i Łatkę :) przychodzę tu od Soni, ponieważ ona mikrus, to chciałam jej ogłoszenia porobić, ale widziałam tam na wątku, że wizyta się szykuje do potencjalnego domku, tam znalazłam banerek Łatki, więc tu zaglądnęłam... Przebrnęłam przez pół wątku, dalej nie mam już czasu czytać, na pierwszej nie widziałam, żeby mała miała jakieś ogłoszenia robione... stąd moje pytanie - ma jakieś? jeśli tak, to jeśli mogę prosić wpiszcie nr strony, żebym mogła sobie ten post zobaczyć na jakich stronach i w razie co bym dorobiła jeszcze.
  3. zawitałam na wątek - chciałam porobić ogłoszenia Soni, ale widzę, że się wizyta przedadopcyjna szykuje, w takim razie póki co wstrzymuje się z ogłoszeniami. Idę zobaczyć do Łatki jak się mają sprawy :)
  4. ojej, wątek wrócił. to do adopcji został jeden szczeniorek i mama,tak??
  5. dzięki :) no to czekamy jeszcze tylko tutaj na tekścik i Opera pokaże się światu :)
  6. to teraz tylko trzymać kciuki, żeby dużo osób chętnych się zgłosiło :) żeby było z czego wybierać :)
  7. aha i nie wiem, czy już o to pisałam, poproszę na pw albo tutaj namiary kontaktowe do ogłoszeń :)
  8. [quote name='Malwi']tekścik będzie jeszcze dzisiaj[/QUOTE] no to super, bo ja już sobie zdjęcia ściągnęłam, zmniejszyłam rozmiar żeby wchodziły na każdą stronkę z ogłoszeniami i tylko tekścik i ruszam z ogłoszeniami :)
  9. szkoda, na prawdę szkoda, że nikt się Dusią nie zainteresował, tyle ogłoszeń i nic... bez dt i bez metamorfozy domku raczej nie znajdzie... :(
  10. [quote name='Malwi']zamówiłam Operce tekst do ogłoszeń od LadySwallow ... koszty pokryję :)[/QUOTE] Malwi, a kiedy będzie ten tekścik?? w przyszłym miesiącu może uda mi się trochę grosza wyskrobać, to bym Operce podrzuciła, ale póki co niestety leże i kwiecze, bo już mam debet... :(
  11. [quote name='andegawenka']pulpa buraczana to eliksir życia...[/QUOTE] Hm, chyba sama zacznę raz na jakiś czas podawać to moim ogoniastym, dla zdrowia. nigdy bym nie pomyślała, że psy będą zajadały się burakami ;)
  12. hm, to od zawsze będzie trudne pytanie, co lepsze.. u mnie wet powiedział, że najlepszy Adventix, no ale też najdroższy, a z kolei drugi lek.wet. ode mnie ma swoich 11 psów w domu i on od zawsze frontlinem zabezpiecza i mówi że skuteczne to jest i jest z tego zadowolony, a on przy lesie mieszka, a tam duuużo kleszczorów. więc mi się wydaje że wszystkie w większości zabezpieczają i są dobre.
  13. [quote name='IVV']cioteczki pomocy!!! TRAGEDIA!!! sunia wazy tylko1kg!!! zaglodzona!!!http://www.dogomania.pl/threads/184975-Dusia-czy-mamy-czekac-az-odejdzie na wątku pojawiła się niezawodna p. Teresa B. a jej wiedza jest duża i sposoby niezawodne, zresztą pewnie same wiecie, więc ja wierzę w to, że mała Dusia już jest uratowana, znaczy że wyjdzie z tego :) tylko domek trzeba szukać jakiś...
  14. p. Tereska jak zwykle nie zawiodła i przyniosła na wątek wiele cennych rad, które mam nadzieję cioteczki wykorzystają :)
  15. Szarotko, ja nie wiem jak tak mogłaś... ;) nie zapisałaś na pierwszej, że wpłaciłam na maj, a już dawno wpłaciłam... i potem ciotki będą mi wypominać, że nie pamiętam o Heniu, że o niego nie dbam... hihi, a tak szczerze, to domyślam się że z nadmiaru pracy i wątków i postów przeoczyłaś po prostu ;) strona 123 post 1229 zuzka napisała, że wpłaciłam :)
  16. to będzie trzeba zakupić kolejną buteleczkę tego płynu na grzybicę, nie można przestać w trakcie leczenia. a jak stoimy z finansami Henia?? wystarcza jeszcze z tych jednorazowych na te wszystkie wydatki??
  17. Topik zyskał nową cioteczkę :) jak fajnie :)
  18. no widzę, że ogłoszenia porobione, to teraz tylko czekać na telefony od potencjalnych domków :)
  19. [QUOTE][COLOR=SeaGreen][B]Wpłaty[/B][/COLOR] [B]Razem: 2 496,40 zł [/B](30 kwiecień' 10) Wydatki na dzień 30.04.10: Faktura z dnia 31.03.2010 - 1236,69 zł Faktura z dnia 30.04.2010 - 1808 zł [B]Razem: 3 044,69 zł[/B] Otwarty rachunek w klinice gdzie przebywa Rodi[/QUOTE] tak wygląda sytuacja finansowa, jeszcze nadal brakuje sporo pieniążków...
  20. [quote name='GoniaP']Rozmawiałam z lekarzem i wieści o Rodusiu brzmią optymistycznie :) Morfologia i biochemia jest rewelacyjna!!! Utrzymuje się lekki stan zapalny skóry przy szyi i zostały pobrane kontrolne zeskrobiny, których wynik poznamy w końcu tygodnia. Generalnie Roduś powoli pakuje walizki :) choć nadal będzie musiał być pod kontrolą. I tu następna rewelacyjna wiadomość, mamy dla niego dt :) Pewnie niektórzy znają Rytkę, która w każdej chwili gotowa jest przyjąć Rodusia pod swój dach! Jeszcze przez jakiś czas Rodi pozostanie na specjalistycznej karmie i lekach, ale przynajmniej w domu, pod czujnym okiem Rytki :) Wiadomość już nie taka fajna dotyczy ostatniej faktury za leczenie Rodiego, która opiewa na kwotę 1 808 zł :( Dziś mam zamiar zasiąść do analizy finansów...[/QUOTE] jej, jakie fajne wiadomości :) tak się martwiłam, co dalej będzie z Rodim jak będzie musiał opuścić klinikę, a tu proszę, dt jest i już na niego czeka :) super :) mam nadzieję, że wyniki pobranych zeskrobin wyjdą już dobre. najbardziej obawiam się teraz o finanse... mało chyba było wpłat na Rodiego... :(
  21. Grosio, taki fajny pluszak z ciebie :) przypominasz mi mojego pluszowego psiaka z dzieciństwa, którego ciągnęłam na pasku od mamy torebki i miałam marzenie, że jak dorosnę to będę takiego miała ale zywego :) i mam aktualnie dwa, ale zupełnie inne hihi Groszek, ale ty masz długaśne pazurki...
  22. jejku jak ślicznie Tamarka zarosła :) i nawet kiełki zaczęła pokazywać - hihi widzę, że już z Grosiem razem sobie przesiadują :) ładna z nich para :) może nowy domek by się znalazł i zabrał Grosia wraz z Tamarką :)
  23. hm... mało tych wpłat... może kolejne allegro cegiełkowe trzeba by zrobić?
  24. jeszcze tylko 1 dzień za kratkami i jutro wolność :) czy one będą kąpane przed podróżą?? są już spakowani?? w końcu tyle lat za kratkami, to pewnie spory bagaż będą ze sobą mieli :)
×
×
  • Create New...