Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
dobrocińska Łatka ma już swoj WŁASNY domek :) Powodzenia malenka :)
Akrum replied to adkaaaaa5's topic in Już w nowym domu
witam cioteczki i Łatkę :) przychodzę tu od Soni, ponieważ ona mikrus, to chciałam jej ogłoszenia porobić, ale widziałam tam na wątku, że wizyta się szykuje do potencjalnego domku, tam znalazłam banerek Łatki, więc tu zaglądnęłam... Przebrnęłam przez pół wątku, dalej nie mam już czasu czytać, na pierwszej nie widziałam, żeby mała miała jakieś ogłoszenia robione... stąd moje pytanie - ma jakieś? jeśli tak, to jeśli mogę prosić wpiszcie nr strony, żebym mogła sobie ten post zobaczyć na jakich stronach i w razie co bym dorobiła jeszcze. -
ojej, wątek wrócił. to do adopcji został jeden szczeniorek i mama,tak??
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki :) no to czekamy jeszcze tylko tutaj na tekścik i Opera pokaże się światu :) -
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
to teraz tylko trzymać kciuki, żeby dużo osób chętnych się zgłosiło :) żeby było z czego wybierać :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aha i nie wiem, czy już o to pisałam, poproszę na pw albo tutaj namiary kontaktowe do ogłoszeń :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Malwi']tekścik będzie jeszcze dzisiaj[/QUOTE] no to super, bo ja już sobie zdjęcia ściągnęłam, zmniejszyłam rozmiar żeby wchodziły na każdą stronkę z ogłoszeniami i tylko tekścik i ruszam z ogłoszeniami :) -
szkoda, na prawdę szkoda, że nikt się Dusią nie zainteresował, tyle ogłoszeń i nic... bez dt i bez metamorfozy domku raczej nie znajdzie... :(
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Akrum replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Malwi']zamówiłam Operce tekst do ogłoszeń od LadySwallow ... koszty pokryję :)[/QUOTE] Malwi, a kiedy będzie ten tekścik?? w przyszłym miesiącu może uda mi się trochę grosza wyskrobać, to bym Operce podrzuciła, ale póki co niestety leże i kwiecze, bo już mam debet... :( -
hm, to od zawsze będzie trudne pytanie, co lepsze.. u mnie wet powiedział, że najlepszy Adventix, no ale też najdroższy, a z kolei drugi lek.wet. ode mnie ma swoich 11 psów w domu i on od zawsze frontlinem zabezpiecza i mówi że skuteczne to jest i jest z tego zadowolony, a on przy lesie mieszka, a tam duuużo kleszczorów. więc mi się wydaje że wszystkie w większości zabezpieczają i są dobre.
-
[quote name='IVV']cioteczki pomocy!!! TRAGEDIA!!! sunia wazy tylko1kg!!! zaglodzona!!!http://www.dogomania.pl/threads/184975-Dusia-czy-mamy-czekac-az-odejdzie na wątku pojawiła się niezawodna p. Teresa B. a jej wiedza jest duża i sposoby niezawodne, zresztą pewnie same wiecie, więc ja wierzę w to, że mała Dusia już jest uratowana, znaczy że wyjdzie z tego :) tylko domek trzeba szukać jakiś...
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szarotko, ja nie wiem jak tak mogłaś... ;) nie zapisałaś na pierwszej, że wpłaciłam na maj, a już dawno wpłaciłam... i potem ciotki będą mi wypominać, że nie pamiętam o Heniu, że o niego nie dbam... hihi, a tak szczerze, to domyślam się że z nadmiaru pracy i wątków i postów przeoczyłaś po prostu ;) strona 123 post 1229 zuzka napisała, że wpłaciłam :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to będzie trzeba zakupić kolejną buteleczkę tego płynu na grzybicę, nie można przestać w trakcie leczenia. a jak stoimy z finansami Henia?? wystarcza jeszcze z tych jednorazowych na te wszystkie wydatki?? -
Topik zyskał nową cioteczkę :) jak fajnie :)
-
BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)
Akrum replied to Angel's topic in Już w nowym domu
no widzę, że ogłoszenia porobione, to teraz tylko czekać na telefony od potencjalnych domków :) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][COLOR=SeaGreen][B]Wpłaty[/B][/COLOR] [B]Razem: 2 496,40 zł [/B](30 kwiecień' 10) Wydatki na dzień 30.04.10: Faktura z dnia 31.03.2010 - 1236,69 zł Faktura z dnia 30.04.2010 - 1808 zł [B]Razem: 3 044,69 zł[/B] Otwarty rachunek w klinice gdzie przebywa Rodi[/QUOTE] tak wygląda sytuacja finansowa, jeszcze nadal brakuje sporo pieniążków... -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Rozmawiałam z lekarzem i wieści o Rodusiu brzmią optymistycznie :) Morfologia i biochemia jest rewelacyjna!!! Utrzymuje się lekki stan zapalny skóry przy szyi i zostały pobrane kontrolne zeskrobiny, których wynik poznamy w końcu tygodnia. Generalnie Roduś powoli pakuje walizki :) choć nadal będzie musiał być pod kontrolą. I tu następna rewelacyjna wiadomość, mamy dla niego dt :) Pewnie niektórzy znają Rytkę, która w każdej chwili gotowa jest przyjąć Rodusia pod swój dach! Jeszcze przez jakiś czas Rodi pozostanie na specjalistycznej karmie i lekach, ale przynajmniej w domu, pod czujnym okiem Rytki :) Wiadomość już nie taka fajna dotyczy ostatniej faktury za leczenie Rodiego, która opiewa na kwotę 1 808 zł :( Dziś mam zamiar zasiąść do analizy finansów...[/QUOTE] jej, jakie fajne wiadomości :) tak się martwiłam, co dalej będzie z Rodim jak będzie musiał opuścić klinikę, a tu proszę, dt jest i już na niego czeka :) super :) mam nadzieję, że wyniki pobranych zeskrobin wyjdą już dobre. najbardziej obawiam się teraz o finanse... mało chyba było wpłat na Rodiego... :( -
Grosio, taki fajny pluszak z ciebie :) przypominasz mi mojego pluszowego psiaka z dzieciństwa, którego ciągnęłam na pasku od mamy torebki i miałam marzenie, że jak dorosnę to będę takiego miała ale zywego :) i mam aktualnie dwa, ale zupełnie inne hihi Groszek, ale ty masz długaśne pazurki...
-
jejku jak ślicznie Tamarka zarosła :) i nawet kiełki zaczęła pokazywać - hihi widzę, że już z Grosiem razem sobie przesiadują :) ładna z nich para :) może nowy domek by się znalazł i zabrał Grosia wraz z Tamarką :)
-
Tiger wyrwany pijakom - po pobycie u Rytki znalazł dom marzeń!
Akrum replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
hm... mało tych wpłat... może kolejne allegro cegiełkowe trzeba by zrobić? -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze tylko 1 dzień za kratkami i jutro wolność :) czy one będą kąpane przed podróżą?? są już spakowani?? w końcu tyle lat za kratkami, to pewnie spory bagaż będą ze sobą mieli :)