Jutro jadę do schroniska; jeśli dostanę pozwolenie - zabiorę sunię do weta, dostanie lek na odpchlenie i przeciw robakom. Poproszę, aby została umieszczona do czasu wyjazdu w osobnym boksie.
Nie wiem co ze zmianą tytułu wątku - moze nie zmieniać, bo przeciez sunia nadal szuka domu? Zamiast tego moze dac ogłoszenie na wątek transportowy? Możemy podwieżć sunię do Piotrowa. Może znajdzie się ktoś, kto odbierze od nas sunię np w Piotrkowie, lub w innej miejscowości na drodze do Poznania? Nie wiem czy to doby pomysł
Do Cathedral nie mam śmiałości dzwonić, nie zagląda ostatnio