Dziewczyny - jest pani, która chce po świętach zabrac z zamojskiego schroniska pieska lub sunię. Pani mieszka pod Zamościem, ma duży teren wokół domu i juz jednego psa. Widziała Jetkę na zdjęciach, sunia spodobała się. Jednak Jetka mieszkałaby w budzie, czego tak między nami nie chciałabym dla niej:( Wiem o tym juz 2 dni i wahałam się, żeby napisać...Boję się, ze oddając Jetkę zabierzemy jej szansę na ten jedyny, wymarzony domek i warunki takie, jak ma teraz u Agnieszki... Ale czy znajdzie ten domek? Kontaktowałam się z Pestką i Cathedral, są podobnego zdania, poczekałyby jeszcze... Widziałam, ze w ogłoszeniu tez napisałaś Aga, ze Jetka nie moze iśc do budy? Więc myślisz podobnie...