Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. A teraz "laski" sama prawda:Zgadujcie ktora jest ktora? [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/5842835/436/main/b6f02cd0b6.jpeg[/IMG]
  2. No to pora zmienic tytul watku, Saba juz ma domek:)
  3. [quote name='Ra_dunia']Wuniu - teraz nie ma, ale kiedyś chyba był? Nowy banerek: Wlasnie jakas Fundacja, jakies artykuly w gazetach, jakies osoby, ktore nie zgadzaly sie na adopcje, ktos podejmowal przeciez decyzje.....Nie jestem z Lodzi:(
  4. Lennon musi brac Hepatil jako oslone przy braniu preparatu na stawy takie postepowanie jest zalecane przez wet.
  5. Kapsel jest duzym , pelnym energii psem, przyzwyczjonym do duzej swobody.... Pan byl zainteresowany spokojnym psem, nie szarpiacym smyczy....Pan ma okolo 70 lat i to jest zrozumiale ,ze Kapsel nie jest dla Niego odpowiednim psem. w zwiazku z tym spotkania nie bylo bo same wiemy ,ze to nie bylaby dobra propozycja dla Starszego Pana!
  6. Dzien dobry! Wspanialego weekendu, juz sie zbliza i robi sie cieplej chociaz jest pochmurno...:)
  7. [quote name='gusia0106']Zabieram go jak tylko wywiozę Marleja na Paluch! ;)[/QUOTE] Gusia Ty sciemniaro:):) Fantastyczne wiesci o Sabie, mozna powiedziec ,ze "wygryzla" Maje......
  8. Witam Wszystkich!:) Dziekuje za espresso(Wunie). Trzymam kciuki za Gapcia i za reszte towarzystwa M. Robi sie ladnie, jest coraz cieplej, ptaki zwariowaly z radosci i przescigaja sie w :siara::siara::siara::siara:
  9. [quote name='Wunia']dzięki Nikus, czym większe poparcie tym lepiej ;)[/QUOTE] Dzieki, dzieki to juz sa 4 osoby, ktore pisaly:)
  10. [quote name='Wunia'][B]Wołasz - to lecim[/B] ... jak kiedyś zawołam Kapselku to też przyleć proszę ;)[/QUOTE] Tak jest lecim:)
  11. [quote name='Ewa Marta']Przecież wcześniej nie kaszlał:-( Co to za hotel, choroba jasna...[/QUOTE] Ewa ...luksusowy, paluch 2 za 500 zl miesiecznie:(
  12. Nie zdazylam jeszcze wszystkiego przeczytac a tu taka wiadomosc!Wspaniale!:)
  13. [quote name='Wunia']no, to jasna sprawa jest ... hotel, DT od zaraz potrzebne ...[/QUOTE] No i teraz wiadomo czego sie trzymac.Pani Aniu dobrze,ze Pani napisala otwarcie do kiedy Lukus moze u Pani byc.... moze nareszcie sie odezwa osoby odpowiedzialne za Lukusia......
  14. [quote name='Jages']U nas Dobra ma szanse na DS, nie DT. Czekamy teraz na wizyte przedadopcyjna...[/QUOTE] Tak oczywiscie myslalm o DS to tylko literowka:)
  15. [quote name='Bolsik']wychodzi na to że lekarze nie potrafią leczyć padaczki , podając luminal lek na uspokojeni , a nie na zachamowanie choroby.[/QUOTE] Nie ma leku na zahamowanie choroby - padaczki u psow....to standardowe postepowanie w celu zwiekszenia okresow czasu bez napadow padaczkowych i tyle.Niestety.Pozostaje tylko pytanie czy te okresy czasu bez napadow wydluzaja sie czy nie?
  16. Juz odpisalam ,ze przeznaczam pieniadze na Slepaczka:)
  17. Juz kilka osob wplacilo pieniadze i co teraz....Tyle bidulkow czeka?
  18. A skype to wlaczy sie samo ?:)
  19. [quote name='Dogo07']Ale niestety czasami bez takiego hoteliku czy dt w ogóle nie ma szans na dom. Narazie czekamy na wieści. A w Dobrocinie pozostały jeszcze dwa kudłacze: starszy maleńki piesek i nieufna sunia w typie PONa.[/QUOTE] Tak oczywiscie, dlatego uwazam, ze warto zadbac o dobra atmosfere i o dobry DT.
  20. trzeba napisac do ADM.Wszyscy razem....w mysl regulaminu dogo nie mozna likwidowac watku jak sa nie rozliczone pieniadze.....
  21. Dziekuje , luminal to lek uspakajajacy i nasenny , aspargin to po prostu - potas, hepatil na oslone watroby. Widze tu leczenie w kierunku padaczki:(niestety jest to choroba nie uleczalna. Proponuje dobre zdiagnozowanie neurologiczne.
  22. Dobre pytanie....Najlepiej jak pies znajduje DS, jest taka ogromna ilosc psow czekajacych na pomoc ....Hoteliki staly sie rozwiazaniem bardzo kosztownym, czesto po miesiacu nie ma juz pieniedzy na dalsze utrzymanie psa w hotelu.... A hotele rosna jak grzyby po deszczu....niektore niczym nie roznia sie od schroniska i jeszcze kosztuja 500 zl miesiecznie:(
×
×
  • Create New...