-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='NiJaSe']szczepienie + książeczka to 27 zł , sunia ani jękneła :)[/QUOTE] Dziekuje NiJaSe ,ze znalazlas czas jeszcze i dla suni M.:)
-
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
Ellig replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Potrzebna jest pomoc finansowa,Kasia oprócz Rufiego ma jeszcze 3 darmowe tymczasy-każdy z nich siedzi u niej około roku bez wsparcia chocby na karme. Oprócz tego ma 3 swoje przygarniete psy które zostały u niej juz na stałe. Potrzebna jest zatem też pomoc przy wyadoptowaniu któregokolwiek z jej tymczasów. [B]Oto one;[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/139421-Jamnikowaty-Z%C4%85bek-czy-po-7-miesiacach-w-DT-doczeka-sie-swojego-DS/page67"][B]Ząbek [/B][/URL]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140645-quot-Nie-mia%C5%82am-NIC-poza-metrowym-ci%C4%99%C5%BCkim-%C5%82a%C5%84cuchem...-quot-Jamnisia-Pinesia"][B]Pineska[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178052-Borys-taki-zwyk%C5%82y-pies....."][B]Borys- [/B][/URL][/QUOTE] Poprosze Kasie o kontakt na pw:) -
W razie co dozbieramy , juz nie takie rzeczy robilismy!:)
-
Czy pedzisz na szczepienie?:)
-
[quote name='obraczus87']...bo w grupie siła, ale tylko w takiej grupie ;)[/QUOTE] Fantastycznie!!!! Teraz juz tylko sterylizacja suki, musimy zorientowac sie w kosztach, czy wystarczy nam pieniedzy?:)
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeciez sa wodooporne markery....:) -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chusty odblaskowe mozna kupic w sklepach zoologicznych.... http://www.kuchniapupila.pl/obroze?more=577160015 http://www.superkarmy.pl/product_info.php/cPath/72_21_55/products_id/4182 -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
Ellig replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Witam co oprocz adopcji jest w tej chwili najbardziej potrzebne? -
[quote name='Cajus JB']W wolnej chwili podrzucę. Zapraszam wszystkich na nk w wolnych chwilach do mojej galerii pod zdjęcie Gapcia. Tam też można porozmawiać :cool3:. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/14/786[/URL][/QUOTE] Dzien dobry, dziekuje za espresso , pije juz 3:) Cajus a co Ty "konto fikcyjne " na NK jestes? Zdjecia widzialam:) Milej niedzieli....
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']To trzeba domek sprawdzać i Jaspera zabierać czym prędzej.[/QUOTE] Koniecznie..... -
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wizyta adopcyjana w potencjalnym domku Dobrej:) Czekam z niecierpliwoscia na wynik i mam nadzieje ,ze bedzie pozytywny, musi byc pozytywny:) Dobrego dnia:) -
[quote name='lilk_a']eh , ta pogoda i te matury , u mnie też maturzystka , w domu wszyscy chodzą na palcach :) dobrze że psy sobie z tego nic nie robią :)[/QUOTE] Lilka wplacilam pieniadze na przedluzenie ogloszenia na Allegro, mozna juz napisac ,ze Paproszek znalazl dom....Dziekuje bardzo:) Za maturzyste trzymam kciki:)
-
Wspaniale wiesci...kurcze no kiedys gdzies widzialam ,ze mozna wypozyczyc klatke jak sobie przypomne albo znajde to napisze....chyba to bylo u kogos kto zajmuje sie bullowatymi?
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dora']a czy mozemy liczyc na pomoc weterynaryjna ze strony TOZu ?[/QUOTE] Bardzo dobre pytanie... -
[quote name='mysza 1']Tak, dzwoniłam ale Pani będzie dostępna dopiero od soboty. Proponowała spotkanie z 13-letnią córką ale wolę porozmawiać z dorosłym ;)[/QUOTE] Mam nadzieje,ze spotkanie bedzie ok i maluch znajdzie dom.O wyjca tez juz ktos pytal....Ale to blisko urwiska wiec sami tam pojada sprawdzic domek:) Paproszek juz ma swoj dom na 100 % gdyby ktos o niego pytal:)
-
Nie zycza sobie:) Do kogo moge na prywatny adres wyslac krme dla Pachydera, jakie sa konkretne zalecenia dotyczace karmienia, czy stwierdzono nuzyce?swierzbowca?Czy byly pobierane zeskrobiny w tym kierunku itd, porosze o skrot za duzo mam bid do ratowania i przebicie sie przez cala historie to mnostwo czasu zabiera.
-
Dzien dobry:) Dzisiaj wazny dzien, czekamy na wiesci od NiJaSe....Musza byc dobre!
-
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
Ellig replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Czesc , dobrze ,ze juz sa osoby z Tomaszowa, bedzie latwiej pomagac .Bez wizyty u weta nic nie bedzie wiadomo oprocz tego ,ze wyniszczenie, moga tez byc klopoty z miesniami, stawami....ile jeszcze tego nieszczescia....