-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
Ellig replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widze ,ze dla Juranda najbardziej bedzie potrzebna dobra karma np.Hill'sa l/d, kilka miesiecy na tej karmie czyni "cuda", plus oslonowo essentiale forte... http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=74&start=0&f=41&path=&PHPSESSID=680fb003a5895c48a8e346333526b944&check=1 -
Rufi wygrał swoje życie-znalazł swój własny, właściwy dom
Ellig replied to Kasia77's topic in Już w nowym domu
Kasiu, czy karma , ktora wyslalam dotarla juz do ciebie? -
[quote name='Ra_dunia']ech Nutusiu... no właśnie tak to jest. Dla mnie to super pierwszy sprawdzian, jeśli potencjalny dom zgadza się na wizytę. To już jakoś rokuje :) a po rozmowie z Panią z Poznania wydaje mi się, że rokuje bardzo dobrze :) Dzieci już mają ustawioną Nurkę na tapecie komputera. A pani przedtem nie brała pieska bo uważa, że dzieci powinny być na tyle duże żeby rozumieć, że pies to obowiązek i czująca istota a nie pluszowa zabawka ;)[/QUOTE] Trzymam kciuki bo wiesci sa bardzo dobre:)
-
No to sie nagadalam , ide do "roboty".....
-
[quote name='polubek']witam wszystkich :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: Dla Ellig i Isadora espresso :loveu: Dla RenW machiato w filiżance ze złotą łyżeczką :loveu: Dla Cajus w kubeczku z fokami i łyżeczką :loveu: Dla ilon_n ka(Wunia) z kaRdamonem :loveu:[/QUOTE] No i nasza [B]polubek[/B]....:) [attachment=720:4058.attach]
-
[quote name='Ra_dunia']a mojej z chilli znowu niet :watpliwy: idę sama sobie zrobię :obrazic: :evil_lol: widzę gówniane tematy opanowały wieczorną dyskusję... "pokochaj psią kupę" wzruszył mnie tytuł tej akcji :evil_lol:[/QUOTE] [attachment=719:4057.attach] Dla wiekszego wzruszenia....:)
-
Witajcie, dziekuje za espresso i dzisiaj podam kawe dla Ra....[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=3]filiżanka kawy zaparzona z jedną papryczka chili 'ptasie oko':) [/SIZE][/FONT][attachment=718:4056.attach]
-
Tak i zaraz obok kotke jak wyglada po tym jak uratowaliscie i ochowaliscie miot:)
-
Parasol widzii czy nie widzi?.....
-
Ren na autostopie.... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs446.ash1/24612_117382481611204_100000183587587_284292_506711_n.jpg[/IMG]
-
Ren , Ty mnie nie strasz przed spacerem..... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs543.ash1/31774_124867080862744_100000183587587_321594_1697660_n.jpg[/IMG]
-
Dolnośląskie. Szukamy małego szczeniaczka kundelka. Suni. do adopcji.
Ellig replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2568.jpg[/IMG] [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=520[/url] -
[quote name='RenW']A to co za ptica?:crazyeye::evil_lol::evil_lol: U mnie w parku wrony celnie trafiają, a jest ich jak nasrał... obfajdana wzdłuż cała aleja, idzie się slalomem specjalnym:roll::diabloti::diabloti::diabloti: kolejny burmistrz z nimi walczy i nie ma na nich sposobu...:diabloti:[/QUOTE] Jak to Ren nie rozpoznajesz ?Dachowyj obsraniec...Czyli golabek.... Idem sobie....Pa!!!!!!!!!!
-
Zdjecie kotki nr 5 wyslac do fundacji o ktorej pisalam , to chodzaca reklama dla Ich sponsorow od karmy:)
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Ok:)Jeszcze raz dziękuję:)[/QUOTE] Nie ma za co jak tylko dostaniesz namiary jak placic to poprosze info na pw.:) -
Srak bo z rozpaczy optakal..... [IMG]http://nicalbonic.blox.pl/resource/jak_celnie_srac.jpg[/IMG]
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
OK!:)Bardzo dobrze, gdyby mnie nie bylo to wiadomosci na pw poprosze.:) -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Na razie edytowałam i skasowałam co mam robić na tym czy na tamtym????[/QUOTE] Moim zdaniem na drugim...jezeli to mozliwe jeszcze -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
na drugi podany adres, prosze przeczytaj jakie tam sa zasady ja naprawde nie mam czasu....Co napisalas, zmowilas no to trudno bedzie na pierwszym nie wazne, dajcie mi tylko znac, gdzie wplacac i co w tytule wplaty ok? -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta67']dzięki Ellig :loveu: Aleksandra poradzisz sobie? ;)[/QUOTE] Ten jest jednak zdecydowanie bardziej profesjonalny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82%21-edycja-2"]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82!-edycja-2[/URL] tanszy i lepszy....szykujcie materialy na ten bazarek i zrobcie zamowienie...ok? -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']ok to już wchodzę na wątek i szykujemy rzeczy!:)[/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=darkred][B]Zasady bazarku:[/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER]*ogłaszam psy na 75 portalach (są to ogłoszenia bezpłatne; niektóre na moim zarejestrowanym koncie; niekiedy może to być mniej- z przyczyn technicznych). Płatne ogłoszenia typu allegro - za dopłatą! [indywidualnie doliczana] * *terminu realizacji zależy głównie od ilości zamówień*[/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Do ogłoszeń potrzebuję:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] >zdjęć (w ilości od 1 do max 6) >opisu (jeden dłuższy do 1000 znaków- może być więcej; drugi krótszy do 300 znaków) >kontakt (mail- na który będą linki do aktywacji oraz numer telefonu) >informacje o dowozie, szczepieniach, kastracji itp. > informacje o miejscu przebywania psa.....itd -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra95']Zaraz wstawi zdjęcia nowe:)Z 50 wyszło chyba z 6[/QUOTE] Dziewczyny przeczytajcie regulamin tego bazarku tam wykonawca pisze jakie materialy macie Jemu dostarczyc do ogloszen i to Wy macie to zrobic ja tylko sfinansuje te ogloszenia, czyli podacie mi nr konta na jaki trzeba bedzie wplacic pieniadze juz po wszystkich ustaleniach, rozumiemy sie?:) -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']na przygarnę psa --chcą szczeniaczka - wstawiam link: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185280-Mały-rozmiarowo-piesek-szczeniak[/URL][/QUOTE] wielkosci ratlerka..... -
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta67']no i tak... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184852-OGŁOSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-ogloszeń-za-grosze!-)-Daj-szanse-pupilowi-)-do-22.05[/URL]! - 25 zł za 80 ogłoszeń [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OGŁOSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10zł!-edycja-2[/URL]. 10zł za 70 stron (internetowych na które są ogłoszonka ;) ) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184719-Ogłoszenia-dla-psów-w-potrzebie.-Na-długi-benków.-Do-12.05.-ZAPRASZAM[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRRRO-zrobię-OGŁOSZENIA!-Na-wrzesińskie-psiaki.-Do-końca-lipca-2010r[/URL] 50groszy za ogłoszenie[/QUOTE] Wybralabym pierwszy, teraz tylko musicie przygotowac wszystko co jest potrzebne, czyli opisane w bazarku, zdjecia itd i zamowic pakiet a ja zaplace / napiszecie placi Ellig/....Do roboty!:)