Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Widze ,ze dla Juranda najbardziej bedzie potrzebna dobra karma np.Hill'sa l/d, kilka miesiecy na tej karmie czyni "cuda", plus oslonowo essentiale forte... http://www.karmydodomu.pl/index.php?go=prodinfo&id=74&start=0&f=41&path=&PHPSESSID=680fb003a5895c48a8e346333526b944&check=1
  2. Kasiu, czy karma , ktora wyslalam dotarla juz do ciebie?
  3. [quote name='Ra_dunia']ech Nutusiu... no właśnie tak to jest. Dla mnie to super pierwszy sprawdzian, jeśli potencjalny dom zgadza się na wizytę. To już jakoś rokuje :) a po rozmowie z Panią z Poznania wydaje mi się, że rokuje bardzo dobrze :) Dzieci już mają ustawioną Nurkę na tapecie komputera. A pani przedtem nie brała pieska bo uważa, że dzieci powinny być na tyle duże żeby rozumieć, że pies to obowiązek i czująca istota a nie pluszowa zabawka ;)[/QUOTE] Trzymam kciuki bo wiesci sa bardzo dobre:)
  4. No to sie nagadalam , ide do "roboty".....
  5. [quote name='polubek']witam wszystkich :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: Dla Ellig i Isadora espresso :loveu: Dla RenW machiato w filiżance ze złotą łyżeczką :loveu: Dla Cajus w kubeczku z fokami i łyżeczką :loveu: Dla ilon_n ka(Wunia) z kaRdamonem :loveu:[/QUOTE] No i nasza [B]polubek[/B]....:) [attachment=720:4058.attach]
  6. [quote name='Ra_dunia']a mojej z chilli znowu niet :watpliwy: idę sama sobie zrobię :obrazic: :evil_lol: widzę gówniane tematy opanowały wieczorną dyskusję... "pokochaj psią kupę" wzruszył mnie tytuł tej akcji :evil_lol:[/QUOTE] [attachment=719:4057.attach] Dla wiekszego wzruszenia....:)
  7. Witajcie, dziekuje za espresso i dzisiaj podam kawe dla Ra....[FONT=arial,helvetica,sans-serif][SIZE=3]filiżanka kawy zaparzona z jedną papryczka chili 'ptasie oko':) [/SIZE][/FONT][attachment=718:4056.attach]
  8. Tak i zaraz obok kotke jak wyglada po tym jak uratowaliscie i ochowaliscie miot:)
  9. Parasol widzii czy nie widzi?.....
  10. Ren na autostopie.... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs446.ash1/24612_117382481611204_100000183587587_284292_506711_n.jpg[/IMG]
  11. Ren , Ty mnie nie strasz przed spacerem..... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs543.ash1/31774_124867080862744_100000183587587_321594_1697660_n.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2562.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/minsk/IMG_2568.jpg[/IMG] [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=520[/url]
  13. Dobry wieczor, zajrzalam , przeczytalam i Wszystkich serdecznie pozdrawiam:) Aniu, Trotterku jestem z Was dumna:) Milego wieczoru.....Bede zagladac:)
  14. [quote name='RenW']A to co za ptica?:crazyeye::evil_lol::evil_lol: U mnie w parku wrony celnie trafiają, a jest ich jak nasrał... obfajdana wzdłuż cała aleja, idzie się slalomem specjalnym:roll::diabloti::diabloti::diabloti: kolejny burmistrz z nimi walczy i nie ma na nich sposobu...:diabloti:[/QUOTE] Jak to Ren nie rozpoznajesz ?Dachowyj obsraniec...Czyli golabek.... Idem sobie....Pa!!!!!!!!!!
  15. Zdjecie kotki nr 5 wyslac do fundacji o ktorej pisalam , to chodzaca reklama dla Ich sponsorow od karmy:)
  16. [quote name='Aleksandra95']Ok:)Jeszcze raz dziękuję:)[/QUOTE] Nie ma za co jak tylko dostaniesz namiary jak placic to poprosze info na pw.:)
  17. Srak bo z rozpaczy optakal..... [IMG]http://nicalbonic.blox.pl/resource/jak_celnie_srac.jpg[/IMG]
  18. OK!:)Bardzo dobrze, gdyby mnie nie bylo to wiadomosci na pw poprosze.:)
  19. [quote name='Aleksandra95']Na razie edytowałam i skasowałam co mam robić na tym czy na tamtym????[/QUOTE] Moim zdaniem na drugim...jezeli to mozliwe jeszcze
  20. na drugi podany adres, prosze przeczytaj jakie tam sa zasady ja naprawde nie mam czasu....Co napisalas, zmowilas no to trudno bedzie na pierwszym nie wazne, dajcie mi tylko znac, gdzie wplacac i co w tytule wplaty ok?
  21. [quote name='Marta67']dzięki Ellig :loveu: Aleksandra poradzisz sobie? ;)[/QUOTE] Ten jest jednak zdecydowanie bardziej profesjonalny [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82%21-edycja-2"]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82!-edycja-2[/URL] tanszy i lepszy....szykujcie materialy na ten bazarek i zrobcie zamowienie...ok?
  22. [quote name='Aleksandra95']ok to już wchodzę na wątek i szykujemy rzeczy!:)[/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=darkred][B]Zasady bazarku:[/B][/COLOR][/SIZE] [CENTER]*ogłaszam psy na 75 portalach (są to ogłoszenia bezpłatne; niektóre na moim zarejestrowanym koncie; niekiedy może to być mniej- z przyczyn technicznych). Płatne ogłoszenia typu allegro - za dopłatą! [indywidualnie doliczana] * *terminu realizacji zależy głównie od ilości zamówień*[/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Do ogłoszeń potrzebuję:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] >zdjęć (w ilości od 1 do max 6) >opisu (jeden dłuższy do 1000 znaków- może być więcej; drugi krótszy do 300 znaków) >kontakt (mail- na który będą linki do aktywacji oraz numer telefonu) >informacje o dowozie, szczepieniach, kastracji itp. > informacje o miejscu przebywania psa.....itd
  23. [quote name='Aleksandra95']Zaraz wstawi zdjęcia nowe:)Z 50 wyszło chyba z 6[/QUOTE] Dziewczyny przeczytajcie regulamin tego bazarku tam wykonawca pisze jakie materialy macie Jemu dostarczyc do ogloszen i to Wy macie to zrobic ja tylko sfinansuje te ogloszenia, czyli podacie mi nr konta na jaki trzeba bedzie wplacic pieniadze juz po wszystkich ustaleniach, rozumiemy sie?:)
  24. [quote name='beataczl']na przygarnę psa --chcą szczeniaczka - wstawiam link: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185280-Mały-rozmiarowo-piesek-szczeniak[/URL][/QUOTE] wielkosci ratlerka.....
  25. [quote name='Marta67']no i tak... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184852-OGŁOSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-ogloszeń-za-grosze!-)-Daj-szanse-pupilowi-)-do-22.05[/URL]! - 25 zł za 80 ogłoszeń [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184414-bazarek-OGŁOSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10zł!-edycja-2[/URL]. 10zł za 70 stron (internetowych na które są ogłoszonka ;) ) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184719-Ogłoszenia-dla-psów-w-potrzebie.-Na-długi-benków.-Do-12.05.-ZAPRASZAM[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRRRO-zrobię-OGŁOSZENIA!-Na-wrzesińskie-psiaki.-Do-końca-lipca-2010r[/URL] 50groszy za ogłoszenie[/QUOTE] Wybralabym pierwszy, teraz tylko musicie przygotowac wszystko co jest potrzebne, czyli opisane w bazarku, zdjecia itd i zamowic pakiet a ja zaplace / napiszecie placi Ellig/....Do roboty!:)
×
×
  • Create New...