-
Posts
38344 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Sunia zostaje w DT na zawsze:)Dziękujemy Wszystkim!!!:)
Ellig replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
Witam jestem , moim zdaniem trzeba wykupic ogloszenia najlepiej na jakims bazarku i zrobic allegro i od razu szukac DS, szczeniaki maja najwieksza sznse na adopcje.....Jak znajdziecie taki pakiet ogloszen bazarkowy to go sfinansuje, warto tez napisac do tych osob, ktore juz mialy doczynienia z udanymi adopcjami....I jeszcze jedno , dokladnie skad jest ta sunia, bo zdjecia przypominaja mi pewne przytulisko!? -
[quote name='Ra_dunia']kurcze, nie przekreślajcie domku tylko dlatego, że w ciągu tygodnia nie udało nam się transportu znaleźć... osoby nie znające realiów, transportu psiaków i w ogóle nie obeznane z dogo nie mają pojęcia o większości rzeczy o których tu piszemy.[/QUOTE] Napiszcie do Dada M...wydaje mi sie ,ze zna kogos z dogo kto jezdzi.....
-
No prosze!Swietnie!:)
-
Aniu, ja tylko uzylam cytatu z filmu bo bardzo mi sie podobal i myslalam ,ze to bedzie dobry tytul....Wiem ,ze kochasz Lukusia, nie mam absolutnie zadnych watpliwosci...no masz ale wyszlo!
-
Cus madrego na dzis: [B] "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego". Car Rosji, Piotr I 1708 r.[/B] [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-sjc1/hs571.snc3/31157_1256481064452_1602377320_559460_4747598_n.jpg[/IMG]
-
Aniu....."Pokochaj Lakusia."....Pieknie zrobiony filmik i tyle zawiera pieknych zdjec i duzo informacji:)
-
[quote name='mmd']Ale masz fazę;) My Cię kochamy :*[/QUOTE] Kofamy, kofamy.... [attachment=717:4042.attach]
-
DOBRA z Dobrocina, bardzo wystraszona sunia. Ma dom, bo ktoś pokochał ją:).
Ellig replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Dzięki Igam :loveu: W największej potrzebie jest teraz Ponka to najlepiej żeby na nią przeszła deklaracja[/QUOTE] Swoja deklaracje tez przeznaczam na Ponke :) -
[quote name='Ra_dunia']bo Poznań fajny jest ;) Przeczytałam... większą część... Psiaki miały niesamowite szczęście.[/QUOTE] [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=10[/URL] Nurka to wesola sunia, dostala takie imie bo pierwszego dnia zanurkowala w dolku na wybiegu, byla ciekawa, zajrzala i wpadla[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Wszystkie szczeniaki byly juz dwukrotnie odrobaczane i jeden raz zaszczepione.Nurka wazy chyba 4 kg? i szczegoly o Nurce... [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=22#p22[/URL]
-
[quote name='Ra_dunia']a właśnie - napiszcie mi coś o Nurce. Bo chyba przez wątek się nie przekopię ;) 100 stronka właśnie strzeliła ;)[/QUOTE] [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?id=10[/URL] Nurka to wesola sunia, dostala takie imie bo pierwszego dnia zanurkowala w dolku na wybiegu, byla ciekawa, zajrzala i wpadla:) Wszystkie szczeniaki byly juz dwukrotnie odrobaczane i jeden raz zaszczepione.Nurka wazy chyba 4 kg? i szczegoly o Nurce... [url]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=22#p22[/url]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Serdecznie dziekuje za informacje,teraz juz wiem ,ze dobrze trafilam/ zreszta tropiac urwiska:) / Jak tylko bedzie karma dla kotow to bede informowac, niestety nie stac nas na wysylanie karmy kurierem dlatego trzeba bedzie przekazywac informacje o tym ,ze ktos jest, bedzie w Warszawie i bedzie do Ciebie jechal....zaraz wysle swoj mail na pw. Tu mozna sie dowiedziec czy jeszcze prowadza akcje rozdawania karmy: [COLOR=#A0522D][B]Stowarzyszenie na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki nad Zwierzętami Domowymi [/B][/COLOR] Wymysłów 17 96-500 Sochaczew Teresa Łuczak Kierownik Biura tel: +48 514 353 405 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam serdecznie :) -
[quote name='Ra_dunia']wszystkie namiary i telefony mam :) Miło było z Wami pogadać ;) Idę sobie teraz wątek poczytać i zobaczyć, która to panna zostanie poznańską pyrą :D Edit: jestem umówiona z Panią na jutro na 18tą :) Kciuki trzymać ;)[/QUOTE] [B]Ra[/B] bardzo, bardzo serdecznie dziekuje, jestes niesamowita :thumbs::Rose:
-
[quote name='Cajus JB']Ra_dunia, GoniaP są z Poznania. :lol: Tylko dostałem w kubeczku, ale bez łyżeczki. :placz:[/QUOTE] Dziekuje:)
-
[quote name='urwisek']Witajcie - powiem krótko [B][U]BARDZO SZUKAMY!!![/U][/B] Dziś udało nam się z Panią z Poznania połączyć - rozmawialiśmy długo - o schroniskach, "ludziach"... długo!!! Koniecznie trzeba "wizytę" załatwić - na mojego "czuja" szykuje się Dobry Dom. Hey Py...(ups:evil_lol:) Poznaniaki - krawaciarz w potrzebie !!!:placz::placz::placz:[/QUOTE] Wunia napisala" Poznań - Lu_Gosiak okupuje:)
-
Hej! Dziekuje za espresso(Wunie):) Znacie kogos z [B]Poznania[/B], pilnie potrzebny na wizyte przedadopcyjna dla [B]Nurki od urwiska[/B].....plisssssssssssss
-
Czesc Cioteczki i Wujkowie:) Znacie kogos z [B]Poznania[/B], pilnie potrzebny na wizyte przedadopcyjna dla [B]Nurki od urwiska[/B].....plisssssssssssss
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Otatnio w ramach akcji reklamowej te dwie organizacje rozdawaly karme... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B] Stowarzyszenie na Rzecz Odpowiedzialnej Opieki Nad Zwierzętami i Fundacja Jak Pies z Kotem[/B][/FONT][/COLOR] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Ellig replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Dziękuję :) na suche jedzonko, na koto: [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000[/B][/COLOR][/SIZE] koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: [U]"na koty z portu w Stepnicy"[/U] Po ostatnim zamówieniu zostało nam na koncie 2.29 zł :( Bardzo prosimy o wpłaty, żebyśmy za miesiąc znów mogli kupić suchą karmę...[/QUOTE] Witam serdecznie, chcialam zapytac kto karmi te koty z portu, ostatnio dawalam karme Mysza 1 dla kotow z portu dla Pani Justyny,ktora podobno karmi te koty.....:)